Váš nákupní košík je prázdný.
Naše tipy na dárky a zážitky
Kurzy vaření Brno

Darujte poukaz na kurzy vaření v Brně! Kurzem Vás vždy provede sympatický profesionál z daného oboru. Z nabídky více jak 40 kurzů si pak vybere obdarovaný sám, co ho nejvíce zajímá. Tým našich zkušených kuchařů, cukrářů a sommelierů Vás krůček po krůčku provede zákoutími nejen české, ale i světové gastronomie a vaření se pro Vás stane hrou a vášní.
Délka trvání: 4-5 hodin
Co zažijete s tímto balíčkem?
Hlavním cílem kurzu je zábavnou a nenásilnou formou naučit uvařit chutné a zdravé pokrmy a předat užitečné informace o vaření, surovinách a vínech. Výuku zajišťují přední odborníci brněnské gastronomie. Kurzy vaření se konají v rekonstruovaných a moderně vybavených prostorách největšího gastronomického studia v Brně, k dispozici Vám jsou kvalitní spotřebiče i kinotéka.
Kurzy jsou koncipovány tématicky, Vámi obdarovaný si pak sám rezervuje kurz dle jeho představ a zálib:
Fenomén – čokoláda, Italské menu, aneb Itálie jak ji neznáte -2, Jehněčí, skopové, kůzlečí, Narozeninové dorty, Příprava domácí párty Delux, Ryby a dary moře, Ryby mořské chutně a jednoduše, Steaky – 2, Sushi – delikatesa země vycházejícího slunce, Štědrovečerní menu, Thajská a laoská kuchyně, Vaření dle Magdaleny Dobromily Rettigové – 1, Vaření dle Magdaleny Dobromily Rettigové – 2, Steaky, omáčky a rafinované přílohy, Řecká kuchyně, Koláče, koláčky a buchty, Saláty a dresinky, Tradiční česká kuchyně, Maso a jeho tepelné úpravy, Knedlíky, halušky, šulánky, Sterilování a nakládání, Polévky, Paštiky a šunky, Ryby sladkovodní, Domácí těstoviny, aneb-Itálie jak ji neznáte 1, Vaření v páře, Čokoláda - šlehaná, vařená a pečená, Kuře a králík, Zvěřina, Moderní dezerty, Nedělní pečení, Bezlepková dieta - Od snídaně po večeři bez lepku, mléka a vajec, Domácí pečivo, Míchané nápoje, Pečení Vánočního cukroví, Kapr-pokaždé jinak.
Průběh
Po zahájení kurzu vaření si v krátkosti probereme bezpečnost práce a harmonogram večera, utvoříme skupinky po dvou lidech, seznámíme se s pracovištěm a poté už se pustíme do vaření. Náš lektor vám vše pečlivě vysvětlí, předvede a udělá vše proto, aby se čas strávený ve studiu pro vás stal příjemným a nezapomenutelným zážitkem. Během a na závěr kurzu vaření si společně předvedeme moderní prezentaci pokrmů a vše samozřejmě ochutnáme. Kurz trvá 4 – 5 hodin.
Balíček obsahuje
- Kurz vaření s lektorem ve skupině max. 12 osob (2 lektoři +1 pomocník)
- Vaření včetně konzumace vytvořených pokrmů
- Veškeré potřebné suroviny, pomůcky apod.
- zdarma občerstvení (káva, čaj, voda, džus, víno, pivo)
- pro každého účastníka je nachystán certifikát o absolvování kurzu
Počet osob
Kurz musí být naplněn min. 6 osobami, jinak se termín přesouvá pro dosažení dané kapacity.Další informace
Pro bližší informace o konkrétním kurzu nás prosím kontaktujte. Zajišťujeme firemní akce, soukromé oslavy, netradiční oslavy narozenin přímo v prostorách gastronomického studia do 20 osob-kontaktujte nás. K dispozici Wifi připojení. Možnost anglicky vedených kurzů.
Objednávka/rezervace
Zážitek prosím rezervujte s dostatečným předstihem, min. 14 dní před plánovaným termínem. Termíny konkrétních kurzů Vám rádi sdělíme na vyžádání telefonicky nebo emailem.
Objednávka
- Pro přidání komentáře se musíte přihlásit. Nemáte uživatelský účet? Zaregistrujte se.
















Vytisknout
Komentáře
Kurz vaření v Brně Italské menu 2
Dobrý den paní Trubačová,
kurz byl pěkný. V pěkném prostředí kuchyně vedený člověkem na svém místě. Něco jsem se naučil, už jsem doma slavil i úspěch. Na konci jsme dostali ještě panák vínovice, takže dobrý. Mohu doporučit, z mé strany spokojenost.
Přeji pěkné vánoční svátky,
Martin Falhar
Italské menu, aneb Itálie jak ji neznáte -2
Přeji pěkný den!
Ano, 28. září jsem se zúčastnil kurzu vaření. Vzhledem k tomu, že jsme tam byli jen 3, bylo to o moc lepší. Komorní, uvolněná atmosféra, která mi maximálně vyhovovala. Studio mě velice mile překvapilo, byl jsem nadmíru spokojen a nepopsatelně skvělou atmosféru udělal pan kuchař Michal Barták. Já už jsem doporučil svým známým, že to stojí za to, doporučuji i vaším klientům.
S pozdravem
---
Karel Vodák