Pivní lázně pro dva Brno

Pivní lázně pro dva Brno
Novinka
Pivní lázně pro dva Brno Pivní lázně pro dva Brno
Vyberte si variantu vašeho zážitku
Počet variant (4)

Relaxační pivní koupel pro dva

Místo zážitku Brno
Počet osob 2
1.890 Kč

Balíček pohlazení pro dva

Místo zážitku Brno
Počet osob 2
2.940 Kč

Balíček láska pro dva

Místo zážitku Brno
Počet osob 2
3.590 Kč

Balíček harmonie pro dva

Místo zážitku Brno
Počet osob 2
3.590 Kč

Brněnské pivní lázně jsou novým wellness zážitkem v naší krásné metropoli. A jak si relax užít nejvíc než ve dvou!

Ceny od 1.890 Kč
Mapa míst
pořádání zážitku
Mapa
Vše o nákupu
zážitku
Vše o nákupu
Zeptejte se na
dotaz k zážitku
Obálka

Co zažijete Šipka

Pivní koupel a pití zlatavého moku. Co víc si přát!  Milovníci piva si přijdou na své!

Zažijete neopakovatelnou atsmosféru ve stylu římských lázní, klid a pohodu - na chvíli vytrženi z běžného shonu velkoměsta. Jen vy dva a pivní koupel. Pivní lázně v Brně naleznete přímo v historické budově v centru.

Do pivní lázně se dávají ingredience, které se používají na výrobu piva. Tajná receptura je sestavena tak, aby obsahovala co nejvíce výživných látek pro Vaše tělo. Pokud při koupeli pivo také pijete, pečujete o sebe zvenku i zevnitř. Konzumace piva v prostorách lázní je po dobu procedur neomezená. Sami si čepujete pivo dle libosti. No není to báječné?

Pivní koupel má teplotu 37 °C, ale teplota může být při vyšším krevním tlaku na požádání snížena.

Počet osob:

Balíčky jsou pouze pro 2 osoby. Zakládáme si na soukromí, proto během Vaší procedury Vás nebude nikdo jiný rušit, vyjma našeho personálu. Plné soukromí je naší největší devizou.

Speciální předpoklady:

Lázně v Brně jsou vhodné pro každou osobu libovolného věku. Z důvodu konzumace alkoholu se doporučuje minimální věk 18 let. Lázně nejsou vhodné pro těhotné ženy.  Vstup není dovolen osobám s otevřenými nebo nezhojenými ranami nebo chronickými chorobami.

Další informace:

Není nutné si brát nic sebou, vše je poskytnuto na místě (osušky, obuv).

Průběh zážitku Šipka

Pivní koupel:

Blahodárné účinky pivních koupelí znali již naši předkové. Tato lázeň Vám zaručí přísun řady vitamínů B, mnoho minerálních látek-vápník, draslík, fosfor, hořčík, sodík a celou škálu stopových prvků – železa, mědi, manganu, jódu, zinku, sacharidů a bílkovin.
Je výborná jako prevence proti lupénce a má prokazatelný účinek proti kardiovaskulárním nemocem.  Zmírní projevy Parkinsonovy a Alzheimerovy choroby, cukrovky, podporuje metabolismus a zmírňuje celulitidu. Poskytuje hlubokou relaxaci, vyživení kloubů, svalů, kostí, prevence proti bolesti zad.

Bylinná koupel:

Kdo by se nechtěl nadechnout a ucítit vůni přírody? Pokud si chcete splnit tohle přání, objednejte si bylinné koupele.  Naše bylinky jsou bez chemických přísad a od ověřených pěstitelů.
Účinky na naše tělo a smysly jsou rozděleny podle zvoleného výběru bylin. Omladí, zmírňují únavu nebo některé jiné problémy. Snižují nervozitu, podrážděnost, úzkost. Jsou vynikající prevencí proti nachlazení a mohou mít i dezinfekční účinky. Pomáhají částečně i na revmatické problémy. Do koupelí jsou přidávány i vonné esenciální oleje.
Můžete si vybrat z následujících esenciálních olejů: Litsea Cubeba, mátový, meduňkový, levandulový, smrkový, pomerančový, citrónový aj.

Kleopatřina koupel:

Chcete se přenést v čase a stát se na chvíli panovnicí Egypta? Kleopatra znala recept na věčné mládí. Koupala se v oslím mléce. Dnes mají tyto známé koupele mnoho podob a jednu z nich Vám na Vaše přání připravíme. Kdo by netoužil po omlazení a ještě se cítit skvěle?
Pomocí dokonalého složení vitamínů B1, B2, B6, B12, E, C, mléčného cukru a minerálů dojde k napnutí pokožky. Koupel ovlivní její pH, prokrví ji a vyhladí. Velmi pozitivní vliv na smysly celého těla i kůži má nádherná vůně esenciálního, růžového oleje.
Vizuální efekt umocní plátky růží. V ten moment máte pocit, že jste v rajské zahradě.

Infrasauna:

Chcete se uvolnit? Cítit se absolutně v pohodě? Tak proč nezvolit infrasaunu. V našich lázních je vždy, podle Vašeho přání, připravena před samotnou koupelí. Rozšíří se póry na kůži a tělo lépe absorbuje výživné látky obsažené v lázni. Jaký má vliv na zdraví? Prohřívá tělo, prokrví organismus, posiluje imunitní systém, uvolňuje dýchací cesty, vylepšuje nespavost, akné, ekzém, podporuje elasticitu kůže, odstraňuje odumřelé buňky a nečistoty z kůže.
Hlavní velká výhoda je, že ji můžou používat alergici, astmatici, kardiaci a lidé s problémy s krevním tlakem. Podporuje metabolismus a zmírňuje celulitidu.

Relaxační masáže:

Vydejte se k nám do lázní, nechejte se hýčkat našimi zkušenými maséry. Masáže mají velmi pozitivní vliv na celkový stav našeho organismu. Člověk se cítí lépe jak po tělesné, tak i po duševní stránce. Masáž je terapie harmonizující organismus jako celek, má i zklidňující účinky.
V naších lázních Brno klademe důraz na použití výhradně přírodních, masážních olejů.

Zábaly z mořských řas:

Chcete ucítit závan moře? Jen tak ležet a nechat si tělo hýčkat? Tak zábaly z mořských řas jsou pro Vás to pravé.
Mají příznivé účinky na látkovou výměnu, stimulují krevní oběh a imunitní systém, dochází tak k uvolňování a odplavení odpadních látek, odvádí se z těla přebytečné toxiny a voda. Řasy snižují tělesný objem a zpevňují pokožku, dochází též k prokrvení kůže, tělo je zásobeno minerály. Velmi příznivé účinky jsou i na uvolnění svalů. Vybíráme pro Vás nejkvalitnější mořské řasy.

Vyberte si z našich balíčků pro dva, každá z procedur pro Vás bude v Brně jedinečným romantický zážitkem!

Recenze zážitku (1) Šipka

„Velmi příjemné překvapení v centru Brna 😀“

5 /5

5 hvězdičky

Jana Kapounkova | 16. 5. 2024

Pivní lázně pro dva Brno | Brno | Balíček pohlazení pro dva

Dotazy k zážitku Šipka

K tomuto produktu nejsou žádné dotazy

Vyberte si variantu vašeho zážitku
Počet variant (4)

Relaxační pivní koupel pro dva

Lokalita dle výběru zážitku Brno
1 osoba Počet osob: 2
1.890 Kč

Balíček pohlazení pro dva

Lokalita dle výběru zážitku Brno
1 osoba Počet osob: 2
2.940 Kč

Balíček láska pro dva

Lokalita dle výběru zážitku Brno
1 osoba Počet osob: 2
3.590 Kč

Balíček harmonie pro dva

Lokalita dle výběru zážitku Brno
1 osoba Počet osob: 2
3.590 Kč

Brněnské pivní lázně jsou novým wellness zážitkem v naší krásné metropoli. A jak si relax užít nejvíc než ve dvou!

Ceny od 1.890 Kč