Kurz vaření Brno - škola vaření

Darujte hodnotový poukaz na nejlepší kurzy vaření v Brně a vařte jako sám pánbůh Pohlreich 😉

Již máte certifikát?
od 3 300 Kč
Již máte certifikát?
Rezervujte si termín

Výběr varianty

certifikát 3 300 Kč
Brno
Počet osob: 1
3 300 Kč
certifikát 3 500 Kč
Brno
Počet osob: 1
3 500 Kč
certifikát 3 700 Kč
Brno
Počet osob: 1
3 700 Kč
certifikát 4 500 Kč
Brno
Počet osob: 1
4 500 Kč

Co zažijete

Jelikož je paleta kurzů školy vaření opravdu široká, obdarovaný si může sám vybrat, který kurz ho zaujme nejvíce.

Tým našich zkušených kuchařů, cukrářů a sommelierů Vás krůček po krůčku provede zákoutími nejen české, ale i světové gastronomie a vaření se pro Vás stane hrou a vášní.

Hlavním cílem kurzu je zábavnou a nenásilnou formou naučit uvařit chutné a zdravé pokrmy a předat užitečné informace o vaření, surovinách a vínech. Výuku zajišťují přední odborníci brněnské gastronomie. Pro každý kurz zvlášť vybíráme odborníky s mnohaletými zkušenostmi, v mnoha případech majitele předních brněnských restaurací. Kurzy vaření se konají v rekonstruovaných a moderně vybavených prostorách gastronomického studia v Brně, k dispozici Vám jsou kvalitní spotřebiče i vinotéka.

Cena kurzu vaření v Brně vždy obsahuje:

  • kurz vaření s vybraným lektorem ve skupině max. 14 osob (2 lektoři +1 pomocník)

  • vaření včetně konzumace vytvořených pokrmů (co nesníte na místě, můžete si odnést v krabičce domů)

  • veškeré potřebné suroviny, pomůcky apod.

  • zdarma občerstvení (káva, čaj, voda, džus, víno, pivo)

  • pro každého účastníka je nachystán certifikát o absolvování kurzu

Termíny konkrétních kurzů vaření jsou vypsané několik měsíců dopředu (víkendové i všední dny), rádi Vám je sdělíme na vyžádání včetně aktuální obsazenosti. U sezónních kurzů bývá vypsaný jediný termín a je nutné se přihlásit dostatečně předem, aby nebyl již obsazen!

Kurzy jsou koncipovány tématicky, Vámi obdarovaný si pak sám rezervuje kurz dle jeho představ a zálib. Jednotlivé kurzy se neustále přidávají a odstraňují z nabídky dle oblíbenosti a nových trendů. Vámi obdarovaný má možnost sledovat toto na základě svého certifikátu on-line a vybrat si tedy přesně to co ho zajímá 😉

Aktuální výběr kurzů dle hodnoty:

👨‍🍳Certifikát v hodnotě 3 300 Kč:

Řezy, rolády a další parády - Piškotová těsta, Domácí těstoviny, Rychle a chutně - 1, Kuře - 1, Bez lepku - ne bez chuti, Cupcakes - výroba a květinové zdobení, Úžasné dorty, Čokoládové pralinky, Začínám vařit - 1, Tradiční česká kuchyně - 1, Makronky, Křehké, kynuté a listové, Čokoládové lanýže a bonbony, Kváskové pečivo, Pečení vánočního cukroví, Výroba domácích párků a klobás.

👨‍🍳Certifikát v hodnotě 3 500 Kč:

Moderní česká kuchyně - 1, Indická vegetariánská/veganská kuchyně - 1, Ramen, Zabijačkové speciality, Pablo EscoBAR speciál - Burgery a drinky, Indická kuchyně - 1, Pánská jízda - ŽENÁM na tento termín vstup POVOLEN, Pánská jízda, Dámská jízda, Grilování - Menu na grilu - 2, Vietnamská kuchyně - 2, Rakouská tradiční kuchyně, Burgery, Vietnamská kuchyně - 1, Rum Master, Grilování - Menu na grilu - 1, Grilování - Mixgrill - kurz pod širým nebem, Grilování ryb a mořských plodů - kurz pod širým nebem, Omáčky, Zvěřina, Kuře a králík, Ryby sladkovodní, Paštiky a šunky, Kapr - pokaždé jinak, Maso a jeho tepelné úpravy, Jehněčí, skopové a kůzlečí, Sushi, Italské menu 2, Francouzská kuchyně, Japonská kuchyně - zdravě s chutí tradice, Valentýnské menu pro 2 (cena za jednu osobu).

👨‍🍳Certifikát v hodnotě 3 700 Kč:

Ryby a dary moře 3, Ryby a dary moře 2, Ryby a dary moře 1, Steaky 3, Steaky 2, Steaky, omáčky a rafinované přílohy, Grilování hovězího masa - kurz pod širým nebem, Gurmet menu - 1, Evergreeny světových restaurací - 1.

👨‍🍳Certifikát v hodnotě 4 500 Kč:

Humři, krabi a krevety.

👨‍🍳Certifikát v hodnotě 6 000 Kč:

Vaří celá rodina - 1.

ℹ️Nic neriskujete! Na základě těchto hodnotových certifikátů si může Vámi obdarovaný rezervovat jakýkoliv jiný gurmánský zážitek nebo si vybrat úplně jiný zážitek. Případný přeplatek využije pro výběr dalšího zážitku, na nedoplatek bude vystavena výzva k platbě.ℹ️

⌛Platnost hodnotových poukazů na školu vaření v Brně je na 2 roky😉

Průběh zážitku

Po zahájení kurzu vaření si v krátkosti probereme bezpečnost práce a harmonogram večera, utvoříme skupinky po dvou lidech, seznámíme se s pracovištěm a poté už se pustíme do vaření. Náš lektor vám vše pečlivě vysvětlí, předvede a udělá vše proto, aby se čas strávený ve studiu pro vás stal příjemným a nezapomenutelným zážitkem. Během a na závěr kurzu vaření si společně předvedeme moderní prezentaci pokrmů a vše samozřejmě ochutnáme. Kurz trvá 4 – 5 hodin.

 

Hodnocení skutečných zákazníků (14 recenzí)

account_circle Karolína Bortlíková
5/5

Kurz Vaření byl skvělí. Příjemné prostředí, skvělý kuchař, který všechno vysvětlil. Neustále bylo o nás postaráno (dolívání nealka, alka, dotazy, zda něco nepotřebujeme, apod..). Mohu vřele doporučit.

account_circle Blanka Hrušková
5/5

Dobrý den, Kurz vaření – Omáčky určitě doporučuji. Kurz předčil moje očekávání. Atmosféra byla velmi příjemná, lektoři ochotní a omáček, kterých jsem se tam naučila bylo víc než dost. Zkrátka a dobře, byla jsem velmi spokojená a myslím, že to byl dosud nejlepší dárek, který jsem kdy dostala. Blanka Hrušková

account_circle Hana Švandová
5/5

Dobrý den paní Trubačová, Kurz vaření - Omáčky proběhl bez problémů, lektoři byli skvělí, večer jsem si perfektně užila a snad se i něco naučila. Profesionální a velmi příjemné studio - všem můžu doporučit! S pozdravem Hana Švandová

account_circle Ing. Pavel Krejčí
5/5

Vynikající, Veliká spokojenost!!!! S pozdravem

Napsat dotaz

Místo/a konání zážitku

voucher-image

Podobné zážitky

Novinka
location_on Brno
5/5

Naučte se krájet, brousit nůž, správně vybírat kvalitní suroviny, uvařit základní vývary, omáčky a pokrmy - žádný učený z nebe nespadl!

Novinka Nejprodávanější
location_on Brno

Máte rádi restauraci Borgo Agnese a toužíte po tom naučit se připravovat podobné speciality doma? Pojďte na to, naši šéfové na Vás budou hodní 😊

Novinka Nejnižší cena na trhu
location_on Brno

Uvařte si nejoblíbenější chlapské pochoutky a užijte si pánskou jízdu s kvalitním rumem, whiskey nebo pivem!

+420 739 044 204
Po - Pá: 9:00 - 16:00
info@impresio.eu
Kudyznudy.cz 5nej.cz