Vojenské zážitkové dárky - sen každého muže

Hodiny 28.09.2022 10:16
simkova simkova
Vojenské a army zážitky

Nejoblíbenější hra všech kluků v dětství? Na vojáky, s tanky a pistolemi! Vojenské zážitky prostě k mužské duši patří. A mnozí jsou bojovými vozidly a vojenskou technikou fascinováni ještě dlouuuho v dospělosti. Tak pokud i ve vás nebo vašem muži, tátovi, bráchovi či kamarádovi dřímá duše kluka-dobrodruha, tady pro ně najdete dokonalé dárky. Nadělte jim jízdu tankem, ať se stanou vojáky na zkoušku, zažijí adrenalin a možná i výcvik S.W.A.T.!

Zmapovali jsme terén za vás, otestovali vojenské zážitky a vybrali pro vás ty nej zážitky v největším offroad areálu Milovice. S námi zažijete ale také rychlou jízdu a silné stroje na závodní dráze v Army parku v Ořechově u Brna.

Zážitky Ořechov u Brna
Jízda na čtyřkolce a v obrněném transportéru. To jsou dva top zážitky, které stojí za to v tomto areálu vyzkoušet. Nadělte vzrušení z rychlé jízdy a prožeňte silné čtyřkolky! Obdarovaný může kroužit na trati navržené speciálně pro tyto stroje Yamaha Breeze YFA 125 s elektrickým startérem a automatickou převodovkou. Nepotřebuje žádné speciální zkušenosti, a dokonce ani řidičák! Nutná je jen hranice dosažených šestnácti let. Je libo dvacet minut nebo celou hodinu?

Co by měl ale každý kluk i muž zažít, to je divoká jízda v obrněném transportéru právě v Ořechově. Ale pozor! Bude to pořádně házet! Posádka pojede rychlostí až 65 km/h v pásovém vojenském transportéru BVP-1, okolí bude pozorovat přes úzké hledí a vše si může i natočit a nafotit (pokud za jízdy udrží přístroj v ruce!) 😊 Svést se přitom může celá rodina. V plánu jsou tři okruhy a vystřídá se hladce až 24 osob.

Obsah obrázku strom, exteriér, tráva, dopravaPopis byl vytvořen automaticky

Nadělte výcvik se speciální jednotkou S.W.A.T.
Vojenské zážitky jako dárek pro vaše blízké mohu mít pořádné grády! Stačí jeden poukaz a promění se v členy speciálních jednotek! Dárkový poukaz na střelnici Milovice, v rámci balíčku S.W.A.T., jim umožní vyzkoušet sílu tří ostrých zbraní – přesně jako v útvaru rychlého nasazení na venkovní střelnici v Milovicích u Prahy pod dohledem zkušených lektorů. Je možné střílet už od dvanácti let, do osmnácti je ale nutný doprovod. Vše pod dohledem zkušených lektorů!
A co teprve S.W.A.T. – premium, kde zažijete šestihodinový výcvik SWAT, dostanete k zapůjčení kompletní výstroj, vše pod vedením instruktorů skutečných speciálních jednotek? Čekají vás i cvičné zásahy s reálnými scénáři.
Nebo darujte přímo výcvik se speciální jednotkou S.W.A.T., který můžete mít i v individuální podobě! Během výcviku projdete nejrůznější praktická i taktická cvičení, která si vyzkoušíte v praxi, a zažijete misi v kompletní balistické výbavě, včetně prohledávání objektu a zatýkání nebezpečných pachatelů i s pomocí fleshbangu.