S.W.A.T. - premium

S.W.A.T. - premium
S.W.A.T. - premium S.W.A.T. - premium
Vyberte si variantu vašeho zážitku
Počet variant (1)

S.W.A.T. výcvik Premium

Místo zážitku Milovice
Počet osob 1
4.290 Kč

S.W.A.T. - tato 4 písmena vzbuzují u většiny lidí patřičný respekt. Při prémiové verzi zažijete unikátní střelbu ve speciálním střeleckém areálu. Tenhle zážitek není pro žádné padavky!

Ceny od 4.290 Kč
Kalendář dní
pořádání zážitku
Kalendář
Mapa míst
pořádání zážitku
Mapa
Vše o nákupu
zážitku
Vše o nákupu
Zeptejte se na
dotaz k zážitku
Obálka

Program zvolené varianty Šipka

Během tohoto výcviku projdete nejrůznější praktická i taktická cvičení, která si poté vyzkoušíte v praxi. Přijďte si vyzkoušet misi v kompletní balistické výbavě obsahující prohledávání objektu a zatýkání nebezpečných pachatelů i s pomocí fleshbangu. 

Během výcviku navíc skvěle posílíte týmového ducha a vzájemnou spolupráci s Vašimi kolegy. Každý z vás je totiž důležitý, každý má svůj úkol a podílí se na úspěchu celého týmu. 

Premiová verze S.W.A.T. výcviku je navíc nově obohacena o střelbu ze semiautomatické brokovnice UTAS, Skorpion EVO 3 (S1) a pistol CZ P 09 ve speciálním střeleckém areálu.

Co zažijete Šipka

S.W.A.T. - tato 4 písmena vzbuzují u většiny lidí patřičný respekt. Special Weapons and Tactics, to jsou speciální jednotky řešící krizové situace. SWAT jsou synonymem jednotek rychlého nasazení, zásahového komanda, speciálních zbraní a taktiky. Láká Vás představa být členem této jednotky? Během tohoto výcviku projdete nejrůznější praktická i taktická cvičení, která si poté vyzkoušíte v praxi. Přijďte si vyzkoušet misi v kompletní balistické výbavě obsahující prohledávání objektu a zatýkání nebezpečných pachatelů i s pomocí fleshbangu. 

Během výcviku navíc skvěle posílíte týmového ducha a vzájemnou spolupráci s Vašimi kolegy. Každý z vás je totiž důležitý, každý má svůj úkol a podílí se na úspěchu celého týmu. 

Premiová verze S.W.A.T. výcviku je navíc nově obohacena o střelbu ze semiautomatické brokovnice UTAS, Skorpion EVO 3 (S1) a pistol CZ P 09 ve speciálním střeleckém areálu.

Zážitek obsahuje:

 • 6hodinový výcvik SWAT ve výcvikovém prostoru
 • Úvodní informace a instruktážní video
 • Zapůjčení kompletní výstroje
 • Vedení zkušených instruktorů skutečných speciálních jednotek
 • Cvičné zásahy s reálnými scénáři a představiteli
 • Střelba - 5 ran ze Semiautomatické brokovnice UTAS
 • 10 ran ze Samopal Skorpion EVO 3 a 10 z pistole CZ P 09
 • Diplom o absolvování výcviku
 • Skupinové foto na památku

Vybavení využívané při výcviku:

Pro naše programy používáme skutečné vybavení, ne repliky. Naši klienti mají jedinečnou příležitost vyzkoušet si trénink skutečného policisty.

Součástí výbavy jsou kombinéza, balistická vesta ochranné úrovně III, na vyžádání je možný upgrade na vestu s keramickým plátem, úroveň ochrany IV, rukavice, ochrana loktů a kolen, pás s pouzdrem a ochranou proti krádeži, kukla, balistická helma ochranné úrovně III, ochranné brýle.

Cvičné zbraně:

 • Pistole SIG P226/P380
 • Samopal MP 5/SIG553/SIG MCX

Vzhledem k zaručení bezpečnosti našich klientů nejsou při výcviku používány skutečné zbraně, ale jejich věrné kopie se stejnou vahou i manipulací. Skutečné zbraně jsou využívány na střelnici při druhé části programu. 

Střelba ze 3 reálných zbraní využívanými zásahovými jednotkami:

Semiautomatická brokovnice UTAS XTR-12 v ráži 12 je dlouhá sportovní, vojenská ruční palná zbraň, která se proslavila ve filmu Terminátor. Je to rychlá palná zbraň s velkou všestranností a výkonem. Je to zbraň pro opravdové muže/ženy! Zbraň je usazená kolimátorem pro snadnější zamíření. Tato zbraň je unikátní velkým zpětným rázem.

Samopal Skorpion EVO 3 (S1) v ráži 9x19 v moderní samopal v semiautomatické verzi používaný bezpečnostními silami a armádami po celém světě. Zbraň se vyznačuje mimořádnou ergonomií, odolností a jednoduchostí použití. Skorpion EVO je osazen kolimátorem, který umožňuje jednodušší ovládání pro laickou veřejnost. Drží se oběma rukama. TOP zbraň české výroby!

Pistol CZ P 09 – vznikla na základě dlouhodobé spolupráce s mnoha příslušníky ozbrojených složek z celého světa. Důraz byl kladen na maximální spolehlivost a přesnost, zvláštní pozornost byla při vývoji věnována také střeleckému komfortu a ergonomii zbraně.

📅 Termíny:

Realizace je možná v předem stanovených termínech, které vidíte v kalendáři. Nové termíny jsou postupně přidávány v průběhu roku. Pro ověření aktuální dostupnosti nás prosím neváhejte kontaktovat. 🤗

Recenze zážitku (1) Šipka

„Dobrý den. Zážitek byl naprosto skvělý a úžasný. Klidně bych absolvoval další a klidně i těžší 😉😉👍👍👍👍“

5 /5

5 hvězdičky

Jan Allram | 12. 12. 2022

S.W.A.T. - premium | Milovice | S.W.A.T. výcvik Premium

Dotazy k zážitku Šipka

K tomuto produktu nejsou žádné dotazy

S.W.A.T. výcvik Premium

Místo zážitku
Místo zážitku

Milovice

Počet osob
Počet osob

1

Trvání zážitku
Trvání zážitku

cca 6-7 hodin

Platnost poukazu
Platnost poukazu 14 měsíců
Výměna certifikátu
Výměna certifikátu zdarma
4.290 Kč