Let balónem Český ráj

Další varianty

Sleva
Letenka Klasik pro 1 osobu Varianta zážitku: Letenka Klasik pro 1 osobu
Lokalita dle výběru
Počet osob: 1
4 290 Kč 3 800 Kč

Klasik je standardní let balonem, čili vyhlídkový let nad Vámi zvolenou krajinou v jakémkoliv ročním období, ovšem vždy za pěkného počasí. Vyhlídkový let je vhodný pro osobu v jakémkoliv věku, ať dítě nebo seniora, rodinu, známé.

Varianta obsahuje

 • Pojištění pasažéra
 • 100 % záruku, že se s vámi vrátíme na zem
 • Obsluha letušky
 • Let o délce 50 – 70 min, dle povětrnostních podmínek a zajištění bezpečnosti
 • Křest vzduchoplavce s přípitkem
 • Křestní list k zarámování
 • Drobné občerstvení po přistání
 • V případě zájmu odvoz na místo startu

Speciální předpoklady

Děti mladší 12 let včetně mohou letět pouze v doprovodu dospělé osoby. Děti ve věku 13 - 18 let musí mít písemný souhlas rodiče. Pilot má právo vyloučit z letu osoby pod vlivem alkoholu či drog, bez možnosti náhrady.

Počet osob

Tento certifikát je pro 1 osobu. V koši poletí minimálně 4 a maximálně 9 osob + pilot.

Sezóna, počasí

Hlavní letová sezóna je květen - říjen. Balóny jsou závislé na počasí a rychlosti větru. V případě nepříznivého počasí ve zvoleném termínu domluvíme s pasažéry náhradní termín letu.

Další informace

Doporučujeme pohodlné, sportovní, tmavší oblečení a pevné boty. V koši balónu není větší zima než na zemi, není třeba se oblékat tepleji. Po dobu letu lze fotit a filmovat.

Rezervace

Rezervace prosím provádějte alespoň týden předem. Po zadání svého kódu naleznete všechny detailní informace k rezervaci na našem webu. 🙂

Délka trvání

let cca 1 hod. (50 – 70 min. dle podmínek pro přistání), celá akce 3 hodiny

Sleva
Letenka Klasik pro 2 osoby Varianta zážitku: Letenka Klasik pro 2 osoby
Lokalita dle výběru
Počet osob: 2
8 580 Kč 7 600 Kč
Sleva
Letenka Premium pro 1 osobu Varianta zážitku: Letenka Premium pro 1 osobu
Lokalita dle výběru
Počet osob: 1
5 290 Kč 4 800 Kč
Sleva
Letenka Premium pro 2 osoby Varianta zážitku: Letenka Premium pro 2 osoby
Lokalita dle výběru
Počet osob: 2
10 580 Kč 9 600 Kč
Sleva
Privátní let pro 2 osoby Varianta zážitku: Privátní let pro 2 osoby
Lokalita dle výběru
Počet osob: 2
16 490 Kč 15 000 Kč

Informace o zážitku

Prožijte let balónem nad Českým rájem s námi - vše od přípravy balónu po slavnostní křest s přípitkem! Všichni pasažéři mají místo u kraje koše (děti od 130 cm, aby viděli přes okraj), dostatek prostoru a nerušený výhled. Zkušený pilot vždy zajistí pohodovou atmosféru. Platnost poukazu je 24 měsíců! Objednejte si ten nejlepší vyhlídkový let horkovzdušným balónem v Českém ráji.

Můžete si zvolit více variant jak si vyhlídkový let balonem nad Českým rájem užít:

 1. Finačně náročnější avšak nejvíce luxusní je privátní let balonem, kdy v koši balonu je krom Vás pouze pilot a nejste nikým a ničím rušeni. Nemusíte se podřizovat termínům nebo místu vzletu a letenka obsahuje všechny výhody prémiového letu.

 2. Levnější variantou jsou sdílené lety a to klasický a prémiový let balónem.  Jedná se o lety s ostatními vzduchoplavci v koši balonu. Prémiový let je  navíc obohacen o řadu drobností a piknik. Nejčastější lokality odkud sdílené lety startujeme: Český ráj, Kost, Trosky, Hrubá skála.

Nelétáme jen z Českého ráje, ale po celé republice! Podívejte se na celou naši nabídku: klasických letů balónem, letů balónem pro dva či pro rodinu.

ℹ️Naše cena letu balonem je vždy nastavena tak, aby nemuselo docházet ke zkrácení letu, naopak ve většině případů trvají naše lety déle než hodinu. Nemusíte se ani bát, že bychom Vás nutili do otravné činnosti, jako je práce, jelikož od práce tu máme náš početný tým a Vy se můžete jen kochat pohledem na pracující personál. Pokud se ovšem budete chtít zapojit, rádi Vaši pomoc uvítáme.

Každá letenka vždy obsahuje:

 • Pojištění pasažéra
 • Obsluhu letušky a péče o Vaše pohodlí
 • Let o délce 50 – 70 min, dle povětrnostních podmínek a zajištění bezpečnosti
 • Náš originální křest vzduchoplavce s přípitkem
 • Křestní list k zarámování
 • Odvoz na místo startu.

Počet osob:
Nebuďte sardinky a zažijte to s námi! Létáme pouze v menším balónu pro max 10 osob + pilot.
V čem je let malým balónem lepší oproti hromadným letům pro 11 a více osob, jejichž hlavním cílem je minimalizace nákladů na úkor lepšího zážitku? Díky menšímu počtu osob na palubě panuje osobitý přístup k pasažérům, pilot se tak může věnovat dostatečně každému z nich. Největší výhodou malého koše je rychlost balonu, kdy za kratší dobu vidíte mnohem více!
Nejprodávanější varianty letů vidíte v ceníku, ale pokud máte zájem o jiný počet osob, stačí tento počet nastavit v nákupním košíku a provést pak společnou rezervaci. Těšíme se na Vás! 🤗

Speciální předpoklady:
Děti mladší 12 let včetně mohou letět pouze v doprovodu dospělé osoby. Děti ve věku 13 - 18 let musí mít písemný souhlas rodiče.

Délka letu:
cca 1 hod. (50 – 70 min. dle podmínek pro přistání), celá akce 3 hodiny. A tím, že létáme v malém balónu (tryskáči😊) dostaneme se dál a uvidíte víc!

📹Podívejte se na malou ukázku z výšky našeho balónu 😊!

 

🎈 Klasický let balonem v Českém ráji:
Klasický let balónem znamená vyhlídkový let s uvedenými startovními místy (špendlík na mapě je pouze orientační)! Všichni pasažéři mají místo u kraje koše (děti od 130 cm, aby viděli přes okraj), dostatek prostoru a nerušený výhled. Vždy s Vámi letí zkušený pilot, který zajistí pohodovou atmosféru. V ceně je pojištění, letuška, křest vzduchoplavce s přípitkem a občerstvení po přistání.
📅 Termíny pro klasický let:
I v sezoně Vám můžeme slíbit termín do týdne pokud se jedná o pracovní dny, víkendové termíny jsou volné dle Vašich možností a obsazenosti pilota max. do 3 týdnů. Neváhejte tedy a ověřte si kapacity před Vaší objednávkou nebo rovnou rezervujte v našem rezervačním systému zde.

 

🎈 Prémiový let balonem (+ piknik) v Českém ráji:
Zažijete vyhlídkový let balonem tak jak jej znáte např. z filmu Vratné láhve - je totiž s výhodami a prémiemi navíc! Startovní místa jsou v uvedených lokalitách (špendlík na mapě je pouze orientační)! Nebudete ochuzeni o žádný úhel pohledu z překrásného zážitku. A jaké že to jsou výhody?

 • Během letu Vás rádi vyfotíme z koše balonu, takže budete mít na památku skvělé fotografie a náš pozemní tým se postará o dokumentaci přímo ze země, můžete si tak připomenout nezapomenutelný zážitek každým dnem.
 • Po absolvování letu od nás obdržíte originální dárek na památku.
 • Budete navíc rozmazleni bohatým piknikem, jenž je možné využít v průběhu letu, tak především po přistání po samotném křtu. Můžete se těšit na lahodný sekt, děti na dětský šampus a něco lahodného k zakousnutí – domácí uzené od samotného mistra řezníka. 👌

📅 Termíny pro prémiový let:
I v sezoně Vám můžeme slíbit termín do týdne pokud se jedná o pracovní dny, víkendové termíny jsou volné dle Vašich možností a obsazenosti pilota max. do 3 týdnů. Neváhejte tedy a ověřte si kapacity před Vaší objednávkou nebo rovnou rezervujte v našem rezervačním systému zde.

 

🎈 Privátní let balonem v Českém ráji:
Tento let balonem je vhodný jako svatební dar, k výročí svatby nebo k žádosti o ruku. Během letu máte zaručené soukromí, až na pilota, který se Vám stará o poklidný průběh letu.
Startujeme v Českém ráji kdekoliv (špendlík na mapě je pouze orientační), i ze zahrad a Vašich obcí. Vybereme vhodnou plochu pro let nad místy, která jsou Vám blízká a přijedeme za Vámi kamkoliv. Balón uhání vždy tím směrem, kam zrovna vane vítr.
Termín letu a místo startu je zcela přizpůsobeno Vašemu přání po dohodě s pilotem.Privátní let balonem obsahuje: pojištění pasažéra, výběr místa startu, kýžené soukromí, křest vzduchoplavce s přípitkem, křestní list k zarámování, obsluha letušky a péče o Vaše pohodlí, piknik, odvoz na místo startu.
📅 Termíny pro privátní let:
Termín letu a místo startu je zcela přizpůsobeno Vašemu přání po dohodě s pilotem.

Průběh zážitku

Setkání s pilotem a posádkou:
Několik hodin před plánovaným časem setkání Vám potvrdíme konání letu s ohledem na aktuální předpověď počasí a upřesníme Vám čas a místo setkání. S Vaším pilotem a posádkou balónu se setkáte na předem domluveném místě, kde Vás podrobně seznámí s celým průběhem letu. Místo setkání je většinou i místem startu balónu, ale je možný také přejezd na jiné místo.

Příprava balónu k letu:
Příprava balónu k letu trvá 15 až 20 minut. Posádka připraví obal balónu, koš, hořáky, láhve s plynem a ostatní nezbytné vybavení a vše důkladně prověří. Přípravy balónu se můžete aktivně účastnit, členové posádky Vám řeknou co a jak. Balón je nejprve roztažen na zemi, poté je pomocí ventilátoru naplněn studeným vzduchem. Po jeho dostatečném naplnění začne pilot zahřívat vzduch v obalu balónu pomocí hořáků. Balón s ohřátým vzduchem se zvedne. Pilot zkontroluje celý balón a pozve pasažéry na palubu (do koše). Balón odstartuje teprve když jsou všichni připraveni ke startu.

Start, let a přistání:
Během letu můžete fotit, filmovat, telefonovat ale hlavně se dívejte. Balón letí většinou v malých výškách od 150 do 300 metrů ale během letu vystoupá minimálně do 500 metrů nad zem, kde se konečně můžete pořádně rozhlédnout. Balón letí po větru a teprve v poslední fázi letu pilot vybírá vhodné místo na přistání.

Slavnostní křest:
"V balónovém létání máme mnoho tradic a jedna z nich říká, že každý kdo poprvé letí balónem a vrátí se na zem, jako by se podruhé narodil a proto musí být řádně pokřtěn." Proto vždy po letu křtíme "prvoletce", kteří tak získávají nové balonářské jméno.

Návrat z letu:
Po úspěšném letu, sbalení balónu a dopití poslední kapky šampaňského nasedneme do doprovodných vozů a odjedeme zpět na místo startu. Příjezdem na místo startu let končí.

Místo/a konání zážitku : Let balónem Český ráj

Napsat dotaz

Recenze skutečných zákazníků (12 recenzí)

account_circle Eliška Hráská
5/5

Dokonalý zážitek ❤️ úžasný, vtipný a vyškolený personál. Moc sme si to užili a určitě ne naposledy.

account_circle Dana Musílková
5/5

Dobrý den, let se mi moc líbil i ceremoniál křtění. Byla to legrace, moc jsem si vše užívala. Ráda vzpomínám. Vaše hraběnka Dana ze Ktové

account_circle Jana Šedivá
5/5

Děkujeme za krásný zážitek, profesionální přístup a prostě super partu v koši 🫶👍👍👍 těšíme se zase na další let balónem ❤️

account_circle Jana Zídková
5/5

Dobrý den, bylo to úžasné, říkala maminka, který měla let balonem jako dárek k 80tinám, Děkujeme vám a posíláme pozdravení :-)

account_circle Michal Miloš
5/5

Super zážitek, úžasný tým lidí, vřele doporučuji

account_circle Otomar Kadlec
5/5

Dekuji,krásný zážitek a profesionální přístup s dárkem od pana pilota.Skolni hodnocení za 1!

account_circle Opavovi
5/5

Dobrý den, let balonem byl skvělým zážitkem, v našem případě dárek k 70. a 17. narozeninám. Celá akce byla profesionálně zorganizovaná, samotný let byl úžasný i díky našemu pilotovi, který ochotně odpovídal na naše zvídavé dotazy a bylo znát, že je to také profík. I přes poněkud dobrodružné přistání mohu jen doporučit. Křest na barony a občerstvení bylo také fajn, k dokonalosti už chyběl jen nějaký ten „glejt“ – certifikát na památku. Děkujeme a přejeme mnoho spokojených vzduchoplavců

account_circle Jaroslav Burkoň
5/5

Krásný zážitek. Doporučuji všem

account_circle Věra Niezgodzká
5/5

Dobrý den, let balonem byl úžasný. Pilot super a vtipný. Doporučujeme všem přátelům. Přeji hezký den

account_circle Dáša Pohlová
5/5

Naprosto úžasný zážitek, s příjemným kapitánem, vřele doporučujeme.

Informace o zážitku

Prožijte let balónem nad Českým rájem s námi - vše od přípravy balónu po slavnostní křest s přípitkem! Všichni pasažéři mají místo u kraje koše (děti od 130 cm, aby viděli přes okraj), dostatek prostoru a nerušený výhled. Zkušený pilot vždy zajistí pohodovou atmosféru. Platnost poukazu je 24 měsíců! Objednejte si ten nejlepší vyhlídkový let horkovzdušným balónem v Českém ráji.

Můžete si zvolit více variant jak si vyhlídkový let balonem nad Českým rájem užít:

 1. Finačně náročnější avšak nejvíce luxusní je privátní let balonem, kdy v koši balonu je krom Vás pouze pilot a nejste nikým a ničím rušeni. Nemusíte se podřizovat termínům nebo místu vzletu a letenka obsahuje všechny výhody prémiového letu.

 2. Levnější variantou jsou sdílené lety a to klasický a prémiový let balónem.  Jedná se o lety s ostatními vzduchoplavci v koši balonu. Prémiový let je  navíc obohacen o řadu drobností a piknik. Nejčastější lokality odkud sdílené lety startujeme: Český ráj, Kost, Trosky, Hrubá skála.

Nelétáme jen z Českého ráje, ale po celé republice! Podívejte se na celou naši nabídku: klasických letů balónem, letů balónem pro dva či pro rodinu.

ℹ️Naše cena letu balonem je vždy nastavena tak, aby nemuselo docházet ke zkrácení letu, naopak ve většině případů trvají naše lety déle než hodinu. Nemusíte se ani bát, že bychom Vás nutili do otravné činnosti, jako je práce, jelikož od práce tu máme náš početný tým a Vy se můžete jen kochat pohledem na pracující personál. Pokud se ovšem budete chtít zapojit, rádi Vaši pomoc uvítáme.

Každá letenka vždy obsahuje:

 • Pojištění pasažéra
 • Obsluhu letušky a péče o Vaše pohodlí
 • Let o délce 50 – 70 min, dle povětrnostních podmínek a zajištění bezpečnosti
 • Náš originální křest vzduchoplavce s přípitkem
 • Křestní list k zarámování
 • Odvoz na místo startu.

Počet osob:
Nebuďte sardinky a zažijte to s námi! Létáme pouze v menším balónu pro max 10 osob + pilot.
V čem je let malým balónem lepší oproti hromadným letům pro 11 a více osob, jejichž hlavním cílem je minimalizace nákladů na úkor lepšího zážitku? Díky menšímu počtu osob na palubě panuje osobitý přístup k pasažérům, pilot se tak může věnovat dostatečně každému z nich. Největší výhodou malého koše je rychlost balonu, kdy za kratší dobu vidíte mnohem více!
Nejprodávanější varianty letů vidíte v ceníku, ale pokud máte zájem o jiný počet osob, stačí tento počet nastavit v nákupním košíku a provést pak společnou rezervaci. Těšíme se na Vás! 🤗

Speciální předpoklady:
Děti mladší 12 let včetně mohou letět pouze v doprovodu dospělé osoby. Děti ve věku 13 - 18 let musí mít písemný souhlas rodiče.

Délka letu:
cca 1 hod. (50 – 70 min. dle podmínek pro přistání), celá akce 3 hodiny. A tím, že létáme v malém balónu (tryskáči😊) dostaneme se dál a uvidíte víc!

📹Podívejte se na malou ukázku z výšky našeho balónu 😊!

 

🎈 Klasický let balonem v Českém ráji:
Klasický let balónem znamená vyhlídkový let s uvedenými startovními místy (špendlík na mapě je pouze orientační)! Všichni pasažéři mají místo u kraje koše (děti od 130 cm, aby viděli přes okraj), dostatek prostoru a nerušený výhled. Vždy s Vámi letí zkušený pilot, který zajistí pohodovou atmosféru. V ceně je pojištění, letuška, křest vzduchoplavce s přípitkem a občerstvení po přistání.
📅 Termíny pro klasický let:
I v sezoně Vám můžeme slíbit termín do týdne pokud se jedná o pracovní dny, víkendové termíny jsou volné dle Vašich možností a obsazenosti pilota max. do 3 týdnů. Neváhejte tedy a ověřte si kapacity před Vaší objednávkou nebo rovnou rezervujte v našem rezervačním systému zde.

 

🎈 Prémiový let balonem (+ piknik) v Českém ráji:
Zažijete vyhlídkový let balonem tak jak jej znáte např. z filmu Vratné láhve - je totiž s výhodami a prémiemi navíc! Startovní místa jsou v uvedených lokalitách (špendlík na mapě je pouze orientační)! Nebudete ochuzeni o žádný úhel pohledu z překrásného zážitku. A jaké že to jsou výhody?

 • Během letu Vás rádi vyfotíme z koše balonu, takže budete mít na památku skvělé fotografie a náš pozemní tým se postará o dokumentaci přímo ze země, můžete si tak připomenout nezapomenutelný zážitek každým dnem.
 • Po absolvování letu od nás obdržíte originální dárek na památku.
 • Budete navíc rozmazleni bohatým piknikem, jenž je možné využít v průběhu letu, tak především po přistání po samotném křtu. Můžete se těšit na lahodný sekt, děti na dětský šampus a něco lahodného k zakousnutí – domácí uzené od samotného mistra řezníka. 👌

📅 Termíny pro prémiový let:
I v sezoně Vám můžeme slíbit termín do týdne pokud se jedná o pracovní dny, víkendové termíny jsou volné dle Vašich možností a obsazenosti pilota max. do 3 týdnů. Neváhejte tedy a ověřte si kapacity před Vaší objednávkou nebo rovnou rezervujte v našem rezervačním systému zde.

 

🎈 Privátní let balonem v Českém ráji:
Tento let balonem je vhodný jako svatební dar, k výročí svatby nebo k žádosti o ruku. Během letu máte zaručené soukromí, až na pilota, který se Vám stará o poklidný průběh letu.
Startujeme v Českém ráji kdekoliv (špendlík na mapě je pouze orientační), i ze zahrad a Vašich obcí. Vybereme vhodnou plochu pro let nad místy, která jsou Vám blízká a přijedeme za Vámi kamkoliv. Balón uhání vždy tím směrem, kam zrovna vane vítr.
Termín letu a místo startu je zcela přizpůsobeno Vašemu přání po dohodě s pilotem.Privátní let balonem obsahuje: pojištění pasažéra, výběr místa startu, kýžené soukromí, křest vzduchoplavce s přípitkem, křestní list k zarámování, obsluha letušky a péče o Vaše pohodlí, piknik, odvoz na místo startu.
📅 Termíny pro privátní let:
Termín letu a místo startu je zcela přizpůsobeno Vašemu přání po dohodě s pilotem.

Průběh zážitku

Setkání s pilotem a posádkou:
Několik hodin před plánovaným časem setkání Vám potvrdíme konání letu s ohledem na aktuální předpověď počasí a upřesníme Vám čas a místo setkání. S Vaším pilotem a posádkou balónu se setkáte na předem domluveném místě, kde Vás podrobně seznámí s celým průběhem letu. Místo setkání je většinou i místem startu balónu, ale je možný také přejezd na jiné místo.

Příprava balónu k letu:
Příprava balónu k letu trvá 15 až 20 minut. Posádka připraví obal balónu, koš, hořáky, láhve s plynem a ostatní nezbytné vybavení a vše důkladně prověří. Přípravy balónu se můžete aktivně účastnit, členové posádky Vám řeknou co a jak. Balón je nejprve roztažen na zemi, poté je pomocí ventilátoru naplněn studeným vzduchem. Po jeho dostatečném naplnění začne pilot zahřívat vzduch v obalu balónu pomocí hořáků. Balón s ohřátým vzduchem se zvedne. Pilot zkontroluje celý balón a pozve pasažéry na palubu (do koše). Balón odstartuje teprve když jsou všichni připraveni ke startu.

Start, let a přistání:
Během letu můžete fotit, filmovat, telefonovat ale hlavně se dívejte. Balón letí většinou v malých výškách od 150 do 300 metrů ale během letu vystoupá minimálně do 500 metrů nad zem, kde se konečně můžete pořádně rozhlédnout. Balón letí po větru a teprve v poslední fázi letu pilot vybírá vhodné místo na přistání.

Slavnostní křest:
"V balónovém létání máme mnoho tradic a jedna z nich říká, že každý kdo poprvé letí balónem a vrátí se na zem, jako by se podruhé narodil a proto musí být řádně pokřtěn." Proto vždy po letu křtíme "prvoletce", kteří tak získávají nové balonářské jméno.

Návrat z letu:
Po úspěšném letu, sbalení balónu a dopití poslední kapky šampaňského nasedneme do doprovodných vozů a odjedeme zpět na místo startu. Příjezdem na místo startu let končí.

Recenze skutečných zákazníků (12 recenzí)

account_circle Eliška Hráská
5/5

Dokonalý zážitek ❤️ úžasný, vtipný a vyškolený personál. Moc sme si to užili a určitě ne naposledy.

account_circle Dana Musílková
5/5

Dobrý den, let se mi moc líbil i ceremoniál křtění. Byla to legrace, moc jsem si vše užívala. Ráda vzpomínám. Vaše hraběnka Dana ze Ktové

account_circle Jana Šedivá
5/5

Děkujeme za krásný zážitek, profesionální přístup a prostě super partu v koši 🫶👍👍👍 těšíme se zase na další let balónem ❤️

account_circle Jana Zídková
5/5

Dobrý den, bylo to úžasné, říkala maminka, který měla let balonem jako dárek k 80tinám, Děkujeme vám a posíláme pozdravení :-)

account_circle Michal Miloš
5/5

Super zážitek, úžasný tým lidí, vřele doporučuji

account_circle Otomar Kadlec
5/5

Dekuji,krásný zážitek a profesionální přístup s dárkem od pana pilota.Skolni hodnocení za 1!

account_circle Opavovi
5/5

Dobrý den, let balonem byl skvělým zážitkem, v našem případě dárek k 70. a 17. narozeninám. Celá akce byla profesionálně zorganizovaná, samotný let byl úžasný i díky našemu pilotovi, který ochotně odpovídal na naše zvídavé dotazy a bylo znát, že je to také profík. I přes poněkud dobrodružné přistání mohu jen doporučit. Křest na barony a občerstvení bylo také fajn, k dokonalosti už chyběl jen nějaký ten „glejt“ – certifikát na památku. Děkujeme a přejeme mnoho spokojených vzduchoplavců

account_circle Jaroslav Burkoň
5/5

Krásný zážitek. Doporučuji všem

account_circle Věra Niezgodzká
5/5

Dobrý den, let balonem byl úžasný. Pilot super a vtipný. Doporučujeme všem přátelům. Přeji hezký den

account_circle Dáša Pohlová
5/5

Naprosto úžasný zážitek, s příjemným kapitánem, vřele doporučujeme.

Napsat dotaz

Místo/a konání zážitku: Let balónem Český ráj

voucher-image

Podobné zážitky

Sleva
location_on kraj Praha, Jihomoravský kraj, ...
5/5

Let v malém balonu pro max. 10 osob se starty po celé ČR s dárky a piknikem navíc! 

5 290 Kč od 4 990 Kč
Doporučujeme Sleva
location_on kraj Praha, Jihomoravský kraj, ...
5/5

Romantický let balónem pro dva se starty po celé ČR!

8 580 Kč od 7 980 Kč
Sleva
location_on kraj Hlavní město Praha, Jihomoravský kraj, ...
5/5

Let balónem pouze pro Vás dva, pro Vaši rodinu, či skupinu kamarádů nebo kolegů. Se starty kdekoliv po celé ČR!

16 490 Kč od 15 960 Kč
+420 739 044 204
Po - Pá: 9:00 - 16:00
info@impresio.eu
Kudyznudy.cz 5nej.cz