VYBERTE SI ZÁŽITEK

Thajské wellness

Jedinečnou tříhodinovou terapii si můžete dopřát v luxusním prostředí našich relaxačních center. Čeká Vás třeba vůně čokolády nebo máte peprné, omlazující masáž, reflexní terapie pokožky hlavy, sauna, thajská olejová masáž a dokonce mléčná lázeň ve vířivé vaně s čerstvými květy. Můžete si užít také jako luxusní wellness pro dva!

Místo konání zážitku: Karlovy Vary, Praha 1 Zobrazit na mapě

Základní informace

Hodnocení: 5 / 5

Luxusní dárkové balení

Kdy certifikát obdržíte?

E-mailem: ihned

Kurýrem: 22.4. (pondělí)

Vyberte variantu

Platnost certifikátu je 10 měsíců

Možnost výměny certifikátu zdarma

Vyberte si variantu zážitku Uložit mezi oblíbené

Popis zážitku
Osob
Cena
Thajské wellness, 3 hodiny pro 1 osobu
3 290 Kč
Thajské wellness pro dva, 3 hodiny
6 580 Kč

Jak nákup zážitku funguje?

1

Po objednání obdržíte certifikát e-mailem, poštou či osobně.

2

Vyberte si termín, který Vám bude nejvíce vyhovovat. Platnost certifikátu je 10 měsíců

3

Užíjte si nezapomenutelný zážitek

Co zažijete s tímto balíčkem

Nechcete darovat pouze masáž, ale zážitek v intimním a luxusním prostředí? Pak je volba této masáže tou správnou. Masážní centra jsou vždy situované „na dobré adrese“ a povětšinou jsou součástí luxusního hotelového komplexu s možností dalšího wellness.

Nechte se zlákat atmosférou proslulé thajské přívětivosti, tradice a umění dalekého Thajska-kolébkou masáží. Okouzlí Vás vlídné úsměvy a něžné ruce thajských masérek s výjimečným darem navrátit Vám ztracenou energii, uvolnit mysl, ozdravit duši a revitalizovat celé tělo.

Počet osob

Proceduru je možné provést také jako romantickou pro 2 osoby, masáž v jedné místnosti a společná koupel.

Rezervace

Rezervace prosím provádějte alespoň týden předem.

Rezervujte si termín

Thajská terapeutka očistí Vaše tělo speciálním přírodním peelingem a zbaví ho tak odumřelých kožních buněk. Připraví tak pokožku na regenerační zábal zatímco si vychutnáte omlazující masáž obličeje kombinovanou s reflexní terapií pokožky hlavy.

Poté pocítíte pozitivní všeobecně známé účinky sauny, která tělo zbavuje škodlivých látek, zvyšuje odolnost a imunitu lidského organismu. Následuje thajská olejová masáž od konečků prstů až po krční svalstvo. Peeling, zábal i masážní olej nabízíme s vůní čokolády, kávy, jasmínu, kokosu nebo máte peprné. Třešničkou na dortu je mléčná lázeň ve vířivé vaně s čerstvými květy.

Konkrétní místo konání si vybere Vámi obdarovaný při rezervaci termínu. Provozní doba jednotlivých salonů, v tomto rozmezí Vám rádi potvrdíme rezervaci pro vybranou lokalitu:

  • Praha 1: 9:00 – 21:00
  • Karlovy Vary: 9:00 – 21:00

Darujte univerzální certifikát

Dárek, který se bude líbit každému – vybere si sám. Platnost 12 měsíců, elektronická verze nebo luxusní dárkové balení zdarma.