Nejlepší zážitky léta? V pohybu! Podívejte se, kam vyrazit za zážitkovými sporty

15. 07. 2022 14:09 by simkova
fd/f8/65cf68cec17a9d2d01f505f372ef.jpg

Léto je období plné energie, cest a dobrodružství. Chtěli byste během prázdnin zažít nejsilnější momenty roku nebo adrenalin v životě? Lákají vás sporty pro odvážné a nevšední situace? Prožijte příval endorfinů a vyzkoušejte sport, po kterém už dlouho pokukujete. Můžete si samozřejmě přibrat parťáka a darovat výjimečný dárek. Sportovní zážitky jsou dokonalé překvapení pro muže i ženy, rodiče či děti. A pro všechny věkové kategorie!

Sportovní zážitky jsou plné možností. Některé potěší dobrodruhy a milovníky adrenalinu, jiné zase klidnější povahy. Ať hledáte tip na výlet či překvapení, v této kategorii najdete originální inspiraci, kterou jste potřebovali.

Pojďte si zastřílet
Střelba na kryté střelnici, populární paintball nebo prémiový zážitek s jednotkou rychlého nasazení S.W.A.T. ve speciálním střeleckém areálu? To jsou mimořádné zážitky, které vám rozšíří obzory i rozproudí adrenalin v žilách! Střelba obecně patří mezi nejpopulárnější zážitky. Jak často zažijete dobrodružství v obrněném transportéru a bezpečnou střelbu z kalašnikova? Vojenský areál Tankodromu v Milovicích nabízí mnohé příležitosti, včetně venkovní střelnice. Neváhejte – střelba jako zážitek je vhodná pro muže i ženy, celou partu a většina též pro děti. Na projížďku transportérem budou dlouho vzpomínat.

Obsah obrázku motocykl, exteriér, zbraň, země

Popis byl vytvořen automaticky

Zkuste legendární bungee jumping
Ohlušující adrenalin a tlukot srdce, který vybičuje veškerou vaši odvahu! Tři – dva – jedna – JUMP! Prostě legenda mezi adrenalinovými zážitky. Bungee jumping, který nikdy nebyl dostupnější a za skvělou cenu – nyní v této kategorii najdete řadu slev. Pouze v Brně si z jeřábu skočíte extrémní bungee z výšky 110 metrů, v ostatních městech jsou v nabídce varianty od 50 do 80 metrů. Nechybí také bungee katapult a bungee jumping z nejvyššího mostu v ČR, který se z výšky 62 metrů skáče v Chomutově. A pokud máte blíže Harrachov, pak si skočte z televizní věže z výšky 145 metrů. 😉

Zážitkové seskoky jsou v létě top!
Tandemové seskoky jsou nejjednodušší cesta, jak okusit nezměrnou svobodu ptáků. Naplno! Jen se zkušeným instruktorem a s padákem z výšky kolem 4 tisíc metrů. Žádné bezpečí letadla a poklidný let. Ale volný pád k matičce Zemi. Gravitace je neúprosná – zažijte její fantastickou sílu tak jako nikdy předtím! Tandem se skáče v Prostějově, ve Vyškově, v Českých Budějovicích, ve Znojmě, v Plzni, v Táboře, Soběslavi i Jindřichově Hradci. A pokud hledáte něco ještě víc – pak pozor! Volný pád ze 6000 metrů trvá až dvakrát déle a jedná se o jednu z nejadrenalinovějších aktivit na planetě vůbec.

Bungee jumping Chomutov - z nejvyššího mostu v ČR

Hurá na simulátory a trenažery
Hledáte dárek pro milovníky virtuální reality? Chcete zažít adrenalin zase jinak a možná si netroufáte hned na volný pád? Kupte zážitek, který je dostupný v Česku pouze v Praze Letňanech – simulátor volného pádu ve větrném tunelu vás ovládne silou hurikánu o síle 270 km/h. Nebo zažijte létání ve virtuální realitě se speciálními VR brýlemi. Ve dvou vstupech si vyzkoušíte simulaci seskoku z letadla a průletu digitálním vesmírem. Dáváte přednost vodě a vlnám? Bez ohledu na počasí a na surfařském prkně uprostřed města? Zažijte Surf arénu v Praze a její první interiérový simulátor ve východní Evropě s nejmodernější technologií svého typu na světě!