Zážitkové degustace jídla a pití

15. 09. 2022 15:05 by simkova
77/20/16b111a7aff3a9e056cca4a1a112.jpg

Objevte ty nejlepší dárky pro gurmány a mlsouny

Ne nadarmo se říká, že láska prochází žaludkem. Navíc co Čech, to jedlík a milovník dobrého jídla. A pití samozřejmě též! Svíčková nebo lahodná pečeně či steak, středomořské, francouzské, asijské i české speciality… Dobré pivo, víno, káva… To všechno tady v Česku milujeme a gastroturistika je naše oblíbená disciplína. Proto máme pro vás výběr speciálních degustačních zážitků, co mají říz a jsou perfektním dárkem k narozeninám či k Vánocům pro rodinu, přátele i pracovní kolegy.

Zážitkové kurzy

Zadáno pro pány – Kurz vaření Brno
Zažít tu správnou pánskou jízdu nikdy nebylo snazší. Dobré jídlo, sklenička rumu Ron Palma Mulata Gran Reserva 15 y.o. nebo whisky Laphroaig Quarter Cask, roastbeef z vyzrálého nízkého roštěnce s holandskou omáčkou, pikantní kuřecí křidélka v "lepivé" marinádě i ochutnávka piv z mini pivovarů a mnoho dalšího si vyzkoušíte a vychutnáte na pánské jízdě, kterou vám ve zcela profesionální atmosféře zajistí zážitkový kurz vaření pro muže v Brně, a to pod vedením Michala Bartáka, majitele gastro studia. Kurz trvá čtyři až pět hodin a může se stát tím nejlepším narozeninovým dárkem, který věnujete.

Zážitkový kurz na rumové vlně
Hledáte ten nejlepší dárek pro svého muže, tátu, bráchu nebo kamaráda? Miluje kvalitní rum, dobré jídlo a výjimečnou chuť? Zážitkový kurz na rumové vlně je to pravé! Zažije večer v příjemné společnosti, kde ochutná osm špičkových rumů párovaných s pokrmy, ale také se naučí, jak si připravit svůj vlastní rum i koktejly! Do přípravy čtyř nejoblíbenějších světových koktejlů zasvětí obdarovaného majitel brněnské cateringové společnosti Koktejly Brno a Bar akademie David Švábenský, od něhož se dozví spoustu zajímavostí. Darujte ten nejlepší dárek k narozeninám v Brně. 😉

Kurz domácí přípravy kávy Brno
Pro milovníky kávy tu máme jasnou volbu. Už žádnou rozpustnou kávu ze supermarketu. Naučte se, jak na moderní přípravu kávy v pohodlí domova, a to na všechny způsoby. Darujte zážitek s nezapomenutelným aroma – věnujte kurz domácí přípravy kávy. Vše se naučíte pod vedením těch nejlepších z oboru. Večerní kurz se koná ve stylovém prostředí Baru akademie a vašimi lektory budou Roman Pospíchal – Mistr kávy CBA 2013 nebo Adam Troubil – Mistr kávy CBA 2014 a 2015. Naučíte se alternativní přípravy kávy, samozřejmě jak skvěle připravit ristretto, espresso, cappuccino, latte, lungo či americano, jak perfektně napěnit mléko nebo vyčistit kávovar a mlýnek. Darujte dokonalý zážitek pro všechny kafeholiky! 😉

Kurz domácí přípravy espressa
Chcete zvládnout domácí přípravu kávy s dokonale lahodným výsledkem? Nebo chcete potěšit své blízké, kteří se bez kávy neobejdou? Darujte Kurz domácí přípravy espressa, které se konají v Praze, Brně a Bratislavě. Kurzem vás provede profesionální barista Richard Stehlík, majitel značky Cafe d´Elvert, který zaškoluje obsluhu v nejlepších restauracích a kavárnách (např. v restauraci Marcela Ihnačáka nebo La Bouchée Brno). Čeká na vás šestihodinový praktický kurz, kde si nově nabyté informace vyzkoušíte při praktické přípravě! Nové znalosti a zkušenosti bohatě zúročíte v každodenním životě!

Obsah obrázku interiér, káva, hrníček, automat na kávu

Popis byl vytvořen automaticky

Zážitková degustace

Řízená degustace světových rumů
Staňte se Rum masterem! Ochutnejte ty nejlepší rumy na jednom místě a zažijte kouzlo řízené degustace světových rumů a prvotřídních značek. Čeká vás také přednáška o výrobě a historii i degustace pětichodového menu, kdy jsou jednotlivé chody sestaveny tak, aby podtrhly vlastní chuť rumů. Naučíte se rozpoznávat chutě a kvality rumů, umíchat legendární koktejly a propojit pokrmy s rumy. Přijďte posedět, vychutnat si mnohé chutě a naladit se na příjemnou zážitkovou vlnu. Programem vás osobně provede David Švábenský a uvaří Michal Barták. Takže... s tímto zážitkem darujete ten nejlepší degustační dárek nejen pro muže.

Romantická večeře v luxusní restauraci Borgo Agnese Brno pro dva
Jeden z nejromantičtějších zážitků v Brně. Večeře v luxusním prostředí restaurace Borgo Agnese, která je vyhlášená svou středomořskou kuchyní a důrazem na čerstvost podávaných surovin i domácí výrobu. Navíc je jak kritikou, tak amatérskými fajnšmekry hodnocena jako nadprůměrná, a to nejen pro dokonalé ladění jednotlivých chodů a chutí, ale také pro svou příjemnou obsluhou, prostředí a luxusní atmosféru. Během společných chvil si vychutnáte také nádherný výhled na Špilberk i Petrov, ale také na gotický presbytář ze třináctého století, který je historickou památkou a součástí restaurace. Na dokonalost vašeho zážitku osobně dohlédne majitel pan Michal Prachař.

Obsah obrázku interiér, stůl, osoba, strop

Popis byl vytvořen automaticky

Degustační menu v luxusní restauraci Brno pro dva
Chcete dopřát svým blízkým, rodičům či přátelům opravdu exkluzivní zážitek v luxusním prostředí při degustaci pěti, sedmi nebo dokonce deseti chodů? Jedinečný degustační zážitek ve vyhlášené a velmi příjemné restauraci Borgo Agnese v centru Brna je to pravé místo, které je okouzlí a nasytí jejich smysly! Vybrat jako dárek můžete buď Degustační menu PETIT s vínem, které probíhá cca 1,5 hodiny, dále dvouhodinové Degustační menu GRAND s vínem a sedmi chody nebo Degustační menu SLOW FOOD s vínem, deseti chody a až čtyřmi hodinami degustace. Tady jednoznačně nešlápnete vedle a dokonalý dárek pro gurmány řekne vše za vás.

Den sládkem v pivovaru Tišnov
Který Čech by nemiloval pivo? Ale který Čech si ho skutečně umí uvařit? Proměňte sami sebe nebo své přátele na den ve sládky! Na zkoušku se stanete pány minipivovaru v Tišnově a uvaříte si vlastní poctivé pivo! Dozvíte se také spoustu informací nejen o jeho výrobě, ale o všem, co s pivem souvisí. Nevšední zážitek je určen i pro úplné začátečníky a trvá cca 10 hodin. Práce sládka je sice náročná, ale velice zajímavá a pestrá. Zkušený sládek se vám bude věnovat celý den a krok za krokem se dozvíte, co máte dělat a proč. Po celou dobu budete pracovat v čistém prostředí, pouze s přírodními surovinami. Uvařte si svůj vlastní chmelový mok a splňte si přání, o němž jste vždy snili.

Komentáře

Okomentovat


O nás

On-line prodej zážitkových dárků! E-mailový poukaz ihned po zaplacení v e-mailu 👍 Platnost poukazu až 2 roky. Vyberte z nabídky přes 200 zážitků Brno, Praha i po celé ČR 🎁

⭐13 let na trhu
⭐100% spokojených zákazníků
⭐po zaplacení poukaz ihned na Vašem e-mailu
⭐dárkové balení v ceně
⭐výměna zážitku zdarma

+420 739 044 204
Po - Pá: 9:00 - 16:00
info@impresio.eu
Kudyznudy.cz 5nej.cz