VR větrný tunel – létání ve virtuální realitě

Už se Vám někdy zdálo, že jste letěli vesmírem? Splňte si sen, vyskočte z letadla a proleťte se nekonečným vesmírem!

Již máte certifikát?
od 2 500 Kč
Již máte certifikát?
Rezervujte si termín

Výběr varianty

1 osoba, 2 minuty
Lokalita dle výběru
Počet osob: 1
2 500 Kč
2 osoby, 2 minuty
Praha Letňany
Počet osob: 2
5 000 Kč

Co zažijete

Vyzkoušejte si létání ve virtuální realitě se speciálními VR brýlemi. Ve dvou vstupech si vyzkoušíte simulaci seskoku z letadla a průletu digitálním vesmírem. To vše pod dozorem zkušených instruktorů.

Jde o spojení unikátního větrného tunelu, který simuluje volný pád a nejmodernější technologie virtuální reality, tohle musíte zažít!

Létání ve větrném tunelu se řadí mezi adrenalinové zážitky a je určeno všem, kteří chtějí zažít pocit z letu a volného pádu, aniž by měli s létáním předchozí zkušenosti. Je to jediný tunel na světě s kruhovou skleněnou letovou komorou o průměru 4,3 metrů a celkové výšce neuvěřitelných 14 m, ve které si můžete vyzkoušet jaké to je, když vítr fouká rychlostí přes 270 km/h.

📷Větrný tunel je vybaven záznamovým systémem, který umožňuje získat záznam z Vašeho letu jako vzpomínku na tento nevšední zážitek. Fotografie z VR bohužel zakoupit nelze. Pořizování video záznamu však nedoporučujeme jelikož jste snímáni z prostoru tunelu, nikoli to co vidíte ve VR brýlích. Rozhodnutí je na Vás. USB s Vaším letem si vyzvednete ihned po letu, pokud jej máte zaplaceno nebo si jej můžete dokoupit po letu.

ℹ️S sebou doporučujeme pohodlné oblečení pod kombinézu a šněrovací boty. Každý zájemce podepisuje prohlášení o svém zdravotním stavu. Pokud máte delší vlasy, vezměte si gumičku a hřeben.

Napsat dotaz

Místo/a konání zážitku

voucher-image

Podobné zážitky

Nejprodávanější Nejnižší cena na trhu
location_on Praha Letňany
5/5

Indoor skydiving Praha! Pojďte si vyzkoušet větrný tunel praha (hurricane factory) a proud vzduchu přesahující 270 km/h - o síle hurikánu.

Nejprodávanější Nejnižší cena na trhu
location_on Letiště Příbram Dlouhá Lhota
5/5

Tandemový seskok padákem v Příbrami je ideální volbou jak zažít skok z letadla!

 

+420 739 044 204
Po - Pá: 9:00 - 16:00
info@impresio.eu
Adresa:
Kopečná 940/14, Brno
Kudyznudy.cz