Letecký simulátor stíhačky F16

Podívejte se na další na naše kurzy a lekce.

 

Již máte certifikát?
Zážitek již není dostupný
Zážitek již není dostupný
Již máte certifikát?
Rezervujte si termín

Co zažijete

Bylo vždy vaším snem pilotovat stíhačku jako ve známém filmu Top Gun? Pak vyzkoušejte nový simulátor letounu F-16 Fighting Falcon v centru Brna. Přijďte vyzkoušet první opravdu profi letecký simulátor stíhačky v Brně a zažijte akční let jako z filmu!

Chtěli byste se stát na chvíli pilotem stíhačky a zalétat si jako opravdový armádní pilot, který zachrání svět? Zkuste to bez obav v simulátoru stíhačky F16. Usedněte na 55 minut do dokonalé repliky kokpitu tohoto úžasného letounu. Ovládání, rozměry a systémy odpovídají a fungují jako ve skutečném letadle. Realistický výhled z kabiny zajišťuje půlkruhové plátno se zorným polem 160° a projektorem s rozlišením FullHD. Simulátor má funkční radar a zbraňové systémy, takže je možné útočit na vzdušné i pozemní cíle.

Proč si vybrat právě tento simulátor?

 • Simulátor legendárního stíhače, který se ale v modernizovaných verzích vyrábí dodnes
 • Kompletní kokpit odpovídající ve všech rozměrech originálu
 • Replika vystřelovací sedačky (vystřelení samozřejmě funguje, ale pouze v simulačním programu J)
 • Základem ovládáním je joystick a plynová páka s tlačítky pro ovládání nejdůležitějších systému
 • Plně funkční průhledový displej (tzv. HUD) pro čtení základních letových údajů a zaměřování zbraní
 • Boční dotykové panely s podpůrnými systémy
 • Simulace většiny systému letadla
 • Akrobatický let – letadlo zvládne přetížení až 9G, je možné dělat otočky, přemety a další úhybné manévry
 • Funkční zbraňové systémy – kanón, tepelně naváděné rakety proti letadlům, nenaváděné rakety na pozemní cíle, bomby atd.
 • Propracované vojenské mise s využitím výzbroje
 • Realistický výhled pomocí FullHD projekce na půlkruhovém plátnu 160°
 • Moderní prostředí v centru Brna
 • Možnost fotky v kokpitu s leteckou čepicí na památku

Chcete si raději vyzkoušet velký Boeing 737NG v Brně?

Ty nejlepší tipy na dárky k narozeninám Brno.

Zajímavosti o F-16 Fighting Falcon: je jednomotorový, jednomístný, víceúčelový, stíhací letoun 4. generace. Přístrojové vybavení letounu umožňuje útoky na cíle bez ohledu na denní či noční dobu, nebo počasí. Pohon zajišťuje jeden proudový motor Pratt & Whitney F100 s tahem 110 kN. Výzbroj tvoří řízené a neřízené střely a pumy do hmotnosti 5,5 t nesené na vnějších závěsnících a kanon M61 Vulcan ráže 20 mm integrovaný v trupu letounu. Výroba těchto velmi rozšířených bojových strojů začala v roce 1973 a pokračuje dodnes.

Zvládne to každý! Pilotování není žádná raketová věda, díky zkušeným instruktorům to zvládne opravdu každý. Každý program obsahuje podrobnou instruktáž, kde Vám vše ukážeme a zodpovíme Vaše případné dotazy.

Průběh zážitku

Po příchodu předložíte svůj zážitkový poukaz. Před samotným zážitkem vás čeká předletová příprava, která trvá cca 10 minut. Zkušený instruktor vás seznámí s kokpitem a popíše všechny ovládací prvky, funkce a postupy potřebné pro váš let. Poté si sami zkusíte pilotovat s dohledem profesionála. Je možné vyzkoušet si jak obratnost letadla a vzdušnou akrobacii, tak i útok na vzdušné a pozemní cíle a další akce podle vlastního výběru.

Hodnocení skutečných zákazníků (1 recenze)

account_circle Martin Šimko
5/5

Skvělá akce! Na začátku jsem dostal instruktáž, která páčka, budík a čudlík, co dělá nebo ukazuje. Následovalo nastavení sedadla a displeje, aby se mi vše dobře ovládalo. Po krátkém osahání řízení, kdy si člověk vyzkouší otočky, výkruty a střílení, se šlo na boj s dalšími letadly. Chce to trochu cviku, ale díky naváděným střelám se mi povedlo několik protivníků sestřelit. Oceňuji rady, které jsem během letu a střílení dostával od pana instruktora. Navíc máte pocit, jako když opravdu sedíte ve stíhačce. Na konci jsem dostal průkaz pilota, nosím jej v peněžence – fajn věc k diskuzi u piva s kamarády :-)

Napsat dotaz

Místo/a konání zážitku

voucher-image

Podobné zážitky

Nejprodávanější Nejnižší cena na trhu Sleva
location_on Brno Slatina
5/5

Jediný plně pohyblivý simulátor letadel v Brně! Splňte si sen stát se pilotem letadla. Vybírat můžete z 8 typů letadel např. nejoblíbenější stíhačka F16 nebo bojový vrtulník!

1 700 Kč od 1 610 Kč
Nejprodávanější Nejnižší cena na trhu Sleva
location_on Brno Slatina
5/5

Splňte si dětský sen a staňte se pilotem sportovního auta v Brně! Zažijte jízdu v profesionálním závodním plně pohyblivém simulátoru.

1 200 Kč od 1 140 Kč
+420 739 044 204
Po - Pá: 9:00 - 16:00
info@impresio.eu
Kudyznudy.cz 5nej.cz