Letecký simulátor Boeing 737 MAX

Podívejte se na další na naše kurzy a lekce.

 

Již máte certifikát?
Zážitek již není dostupný
Zážitek již není dostupný
Již máte certifikát?
Rezervujte si termín

Co zažijete

Co vznikne spojením reálného pilota dopravního letounu a leteckého nadšence, kteří si v Brně postavili letecký simulátor? To můžete zjistit na vlastní kůži při tak reálném letu, až se Vám z toho bude točit hlava! Přijďte vyzkoušet první opravdu profi letecký simulátor v Brně!

Simulátor Boeingu 737 MAX je velmi přesná replika skutečného kokpitu. Pro zobrazení okolní krajiny slouží projekce na velká zakulacená plátna. Simulátor tak dokáže simulovat různé denní doby, počasí i poruchy stroje. Nabízíme také možnost startovat ze všech větších letišť na celém světě.

Zvládne to každý! Pilotování není žádná raketová věda, díky zkušeným instruktorům to zvládne opravdu každý. Každý program obsahuje podrobnou instruktáž, kde Vám vše ukážeme a zodpovíme Vaše případné dotazy.

Usednout do tak obrovského stroje (70 tun váhy ve Vašich rukách) je opravdu zážitek i pro spolucestující. Vámi obdarovaný pilot dostane krátkou instruktáž a pak už jde na to, chopí se kokpitu a spolu s instruktorem si to užije podle svého gusta. Společně vyberou letiště, které ho zajímá (od Brněnského po Dubaj), změní počasí, tedy dohlednost nebo rychlost větru a a tím i reálné pocity při letu. Tak co myslíte - vyhne se se známé věži Burdž Chalífa nebo do ní narazí? Zvládne přistání? 😊

Proč si vybrat právě tento simulátor?

  • Kompletní kokpit odpovídající ve všech rozměrech originálu
  • Ovladače fungují jako v opravdovém letadle
  • Pilotní sedačky z reálného letadla
  • Realistický výhled z kokpitu
  • 220° půlkruhové plátno s délkou přes 8m a třemi FullHD projektory (nejširší záběr simulátoru v ČR!)
  • Zkušené instruktory (reálné piloty!), kteří vám rádi zodpoví všechny vaše dotazy
  • Moderní prostředí v centru Brna
  • Možnost fotky v kokpitu s leteckou čepicí
  • Vystavení pilotního průkazu, který v zatavené fólii vypadá velmi realisticky 😊

Chcete si raději vyzkoušet simulátor stíhačky v Brně?

Zajímavosti o Boeingu 737 MAX: je čtvrtou generací dvoumotorových proudových dopravních letounů rodiny 737. Tento nový typ nabízí větší a úspornější motory a taky nové charakteristické winglety – zakončení křídel pro lepší aerodynamiku. Velkým vylepšením prošel také kokpit, který nově nabízí čtyři velkoformátové LCD monitory a aktualizované systémy. V závislosti na typu pojme 138 až 232 pasažérů až na vzdálenost 7 000 km, což nově nabízí možnost využití i pro zaoceánské trasy.

Průběh zážitku

Po příchodu předložíte svůj zážitkový poukaz. Před samotným zážitkem Vás čeká předletová příprava, která trvá cca 10 minut. Zkušený instruktor Vás seznámí s kokpitem a popíše všechny ovládací prvky, funkce a postupy potřebné pro Váš let. Poté si sami zkusíte pilotovat s dohledem profesionála. Můžete si vybrat lokaci kdekoliv na světě, počasí, denní dobu i případné poruchy letadla.

Hodnocení skutečných zákazníků (2 recenze)

account_circle Martin Šimko
5/5

Perfektní zážitek! Na začátku mi pan instruktor vše pečlivě vysvětlit - popsal letadlo, jak startovat, na co je která páčka apod. Pak se hned šlo na věc. První start byl z brněnského letiště, takže jsem využil situace a přelétl přes centrum města a podíval se na svůj byt ze shora :-) Na druhý start jsem si mohl zvolit letiště, ze kterého poletíme. Vzal jsem to v Dubaji - mám rád mrakodrapy. Díky tomu jsem mohl přelétnout jen pár desítek metrů od nejvyšší budovy světa - Burdž Chalífa. Nádherně šly vidět i umělé ostrovy, které v Dubaji jsou. Během letu mi pan instruktor přepínal i okolní podmínky - let v noci, během deště, bouře apod. Skvělá zkušenosti, člověk úplně cítí tu zodpovědnost za cestující :-)

Napsat dotaz

Místo/a konání zážitku

voucher-image

Podobné zážitky

Nejprodávanější Nejnižší cena na trhu Sleva
location_on Brno Slatina
5/5

Jediný plně pohyblivý simulátor letadel v Brně! Splňte si sen stát se pilotem letadla. Vybírat můžete z 8 typů letadel např. nejoblíbenější stíhačka F16 nebo bojový vrtulník!

1 700 Kč od 1 610 Kč
Nejprodávanější Nejnižší cena na trhu Sleva
location_on Brno Slatina
5/5

Splňte si dětský sen a staňte se pilotem sportovního auta v Brně! Zažijte jízdu v profesionálním závodním plně pohyblivém simulátoru.

1 200 Kč od 1 140 Kč
Nejprodávanější Nejnižší cena na trhu
location_on Němčičky
5/5

Přijďte si zalétat na kopii kokpitu letadla Boeing 737NG s profesionálním pilotem. Že jste už na simulátoru byli? Tento se však nachází na Moravě ve vinném sklípku!

+420 739 044 204
Po - Pá: 9:00 - 16:00
info@impresio.eu
Adresa:
Kopečná 940/14, Brno
Kudyznudy.cz