Simulátor BOEING 737NG Praha

Chtěli byste řídit velké dopravní letadlo BOEING jako opravdový pilot v Praze? Čeká Vás reálný kokpit s dokonalou 180° projekcí. Vyzkoušejte si nejmodernější soukromý simulátor v ČR!

Již máte certifikát?
Zážitek již není dostupný
Zážitek již není dostupný
Již máte certifikát?
Rezervujte si termín

Chtěli byste řídit velké dopravní letadlo BOEING jako opravdový pilot v Praze? Čeká Vás reálný kokpit s dokonalou 180° projekcí. Vyzkoušejte si nejmodernější soukromý simulátor v ČR!

Co zažijete

Simulátor je přesná replika kokpitu BOEING 737NG s business prostorem pro cestující a funkčním okénkem na křídlo letounu. K výběru je až 24.000 letišť po celém světě jako je Madeira, Innsbruck, Kai-Tak, St. Maarten a další dle délky zážitku. Jedná se o individuální zážitek s vaším až 3členným doprovodem, simulátor je tedy k dispozici pouze Vám.

Co by Vás ještě mohlo zajímat a co Vás čeká?

  • proměnlivé a motorem generované síly v řízení tzv. loading control pro certifikované výcviky posádek
  • profesionální 180° kruhová vizualizace pomocí 3 projektorů ve vysokém rozlišení a reálnou perspektivou pro vizuální let
  • uzavřené a nerušené moderní prostředí se vzduchotechnikou a klimatizací s možností individuálního nastavení, letecký bar s nápoji a teplými jídly
  • bezproblémové parkování přímo v hlídaném areálu před budovou bez poplatku
  • dostupnost metra B Zličín 10 minut pěšky

Vyberte některou z výše uvedených variant scénáře, který Vás nejvíce láká a vzhůru do oblak!

Hodnocení zážitku (13 recenzí)

account_circle Václav Veselý
5/5

Vzhledem k tomu, že jsem do agentury přijel pozdě a napumpován adrenalinem, neboť do mě po cestě nabouralo jiné auto, byl zážitek více než adrenalinový. Ko-pilot byl pohodář, jakž takž jsem stihl pojmout všechny údaje kde je co a proč a již jsme startovali. Ještě, že letadlo bylo prázdné :-), neboť dvě přistání nedopadla. Agentura mi vyšla velmi vstříc se změnou termínu.

Napsat dotaz

Místo/a konání zážitku

voucher-image

Podobné zážitky

Nejprodávanější Nejnižší cena na trhu V PROVOZU -8%
location_on Brno Slatina
5 /5

Jediný plně pohyblivý simulátor letadel v Brně! Splňte si sen stát se pilotem letadla. Vybírat můžete z 8 typů letadel např. nejoblíbenější stíhačka F16 nebo bojový vrtulník!

1 400 Kč od 1 290 Kč
+420 739 044 204
Po - Pá: 9:00 - 16:00
info@impresio.eu
Adresa:
Kopečná 940/14, Brno
Kudyznudy.cz