VYBERTE SI ZÁŽITEK

Simulátor BOEING 737NG Praha

Chtěli byste řídit velké dopravní letadlo BOEING jako opravdový pilot v Praze? Čeká Vás reálný kokpit s dokonalou 180° projekcí. Vyzkoušejte si nejmodernější soukromý simulátor v ČR!

Místo konání zážitku: Praha Zobrazit na mapě

Základní informace

Hodnocení: 5 / 5

Luxusní dárkové balení

Kdy certifikát obdržíte?

E-mailem: ihned

Kurýrem: 22.4. (pondělí)

Vyberte variantu

Platnost certifikátu je 10 měsíců

Možnost výměny certifikátu zdarma

Vyberte si variantu zážitku Uložit mezi oblíbené

Popis zážitku
Osob
Cena
1) Boeing 737NG 30 min. pro 1 osobu
1 + doprovod
1 940 Kč
-3 % 1 999 Kč
1) Boeing 737NG 60 min. pro 1 osobu
1 + doprovod
3 540 Kč
-4 % 3 699 Kč
1) Boeing 737NG 90 min. pro 1 osobu
1 + doprovod
4 940 Kč
-1 % 4 999 Kč
1) Boeing 737NG 120 min. pro 1 osobu
1 + doprovod
6 140 Kč
-1 % 6 199 Kč
2) Zachraňte let Boiengu 737NG 45 min. 1 + 1 osoba
1+1 + doprovod
2 790 Kč
3) Letecké katastrofy 75 min. pro 1 osobu
1 + doprovod
4 290 Kč

Jak nákup zážitku funguje?

1

Po objednání obdržíte certifikát e-mailem, poštou či osobně.

2

Vyberte si termín, který Vám bude nejvíce vyhovovat. Platnost certifikátu je 10 měsíců

3

Užíjte si nezapomenutelný zážitek

Zážitek obsahuje

 • let v simulátoru Boeing 737NG ve vybrané délce
 • v ceně je prohlídka dalších 7 profesionálních leteckých a automobilových simulátorů
 • bonus v délce 15 minut na vyzkoušení řízení simulátorů RC modelů na velké projekci. Tento bonus je možné čerpat obdarovaným nebo jeho doprovodem pouze v termínu konání zážitku nebo bezprostředně po něm

Délka trvání zážitku

30 až 120 minut dle výběru balíčku

Co zažijete s tímto balíčkem

Simulátor je přesná replika kokpitu BOEING 737NG s business prostorem pro cestující a funkčním okénkem na křídlo letounu. K výběru je až 24.000 letišť po celém světě jako je Madeira, Innsbruck, Kai-Tak, St. Maarten a další dle délky zážitku. Individuální zážitek s vaším až 3členným doprovodem.

 • 1) Boeing 737 New Generation – délka zážitku 30/60/90/120 minut:

Zážitek pilotem Boeingu 737NG na zkoušku je vhodný dárek pro laika i zkušeného pilota. Na tento zážitek si můžete vzít další 3 diváky, ale létat může pouze osoba uvedená na voucheru. Toužili jste někdy řídit nejmodernější Boeing řady 737? Připoutejte se prosím, váš let v roli kapitána trenažéru dokonalé repliky kokpitu Boeingu 737NG (Nové Generace) s výhledem z okna pro cestující ve dvou řadách business třídy právě začíná. S profesionálním obchodním pilotem absolvujete předletovou přípravu, nahodíte motory a akcelerujete. Po dosažení rychlosti rotace, přibližně kolem 270km/hod. přitáhnete za berany a již jen cítíte setrvačnost 70-ti tunového kolosu ve vzduchu. Přístroje vás vedou ke každé potřebné výchylce do řízení, aby vás nejmodernější Boeing 737NG poslouchal na povel. Instruktor vám za letu vysvětluje následující kroky a pomáhá s ovládáním mnoha přepínačů, protože Boeing 737NG se na rozdíl od svého konkurenta Airbusu A320 chová se stejnou logikou jako tradiční letadlo. Počítače nezasahují do řízení s každou chybou pilota, ale nechají ho provést libovolný manévr, a proto se můžete dostat i do vážnější situace a zažít opravdový zážitek nejen při vzletu, ale i při přistání na více jak 24.000 letišť světa. 

Základní zážitek na 30 minut umožňuje vzlet na letišti Václava Havla Praha, okruh kolem Prahy a opakovaná přistání ve zbývajícím čase.  Délka 60-ti minut je vhodnější alternativa k osvojení dovednosti chování letounu a tedy i šance vyzkoušet složitější přistání na několika letištích po celém světě za různých časových a povětrnostních podmínek. Letové časy nad 90 minut přidají možnost zvládnout různé závady, např. požár motoru. V případě vysazení obou motorů si vyzkoušíte bezmotorové přistání na nejbližší letiště. 120 minut je pro opravdové fanoušky a poskytuje dostatek prostoru i pro pokročilou znalost systémů v letounu včetně principů dopravního létání. V této variantě získáte zkušenosti převyšující základní zážitkové balíčky a to navíc za zvýhodněnou cenu..

 • 2) Zachraňte let Boeingu 737NG…45 min. délka zážitku:

Adrenalinový let pro dvě osoby v kokpitu s vaším doprovodem až 2 osob. Zbývá palivo pro 45min. letu. Spojte se s kapitánem na zemi, využijte jeho rad a nastavte letadlo pro přistání. Pomodlete se, možná jsou to vaše poslední minuty života. Individuální zážitek s vaším doprovodem.

Přijďte si zkusit zachránit letoun jako v americkém filmu. Zážitek je určen pro dvě osoby v kokpitu (Vy + 1 osoba vašeho doprovodu) a až další dvě osoby doprovodu. Společně přebíráte řízení letounu, který zůstal bez pilotů. Vaším bezprostředním cílem je stabilizovat let, dohodnout se s druhým členem posádky ohledně rozdělení úkolů a navázat komunikaci s řízením letového provozu. Ti se pokusí sehnat pilota Boeingu 737NG, který se svou znalostí letounu a informací o vaší poloze  na radaru bude plně k dispozici. Bude to společný úkol zvládnout nastavit Boeing do automatického režimu a nakonfigurovat ho tak pro samočinné přistání, protože přistání na ruku v manuálním režimu je bez předchozích zkušeností téměř nemožné. Palivo máte přesně na 45 minut letu, dokážete to?

 • 3) Letecké katastrofy…75 min. délka zážitku:

Události ze 3 nejzajímavějších leteckých nehod po světě i v ČR v kokpitu Boeingu 737NG. 1.vysazení motoru po vzletu, 2. přistání bez motorů, 3. řízený let do terénu. Individuální zážitek s vaším doprovodem.

Zážitek je věnovaný všem, kteří sledují dokumenty o leteckých nehodách. S vaší aktivní účastí za kniplem letounu Boeing 737NG si ukážeme, jak zvládnout pilotáž na základě reálné předlohy všech tří scénářů s vysvětlením všech kroků. Pokusíme se rekonstruovat poslední nehodu a zabránit srážce přerušením přiblížení o několik osudových vteřin dříve.

1. nehoda: vysazení jednoho motoru po vzletu: B-757, Manchaster Ringway 29.4.2007 došlo těsně po vzletu k nasání ptáka do pravého motoru a jeho následnému požáru. Posádka pokračovala ve stoupání a provedla nouzové postupy k jeho uhašení. Po několika minutách přistála s jedním pracujícím motorem zpět na letišti.

2. nehoda: vysazení všech motorů: B-767, Air Canada, 23.7.1983. Při letu na trati Otava – Edmonton došlo po spotřebování paliva k vysazení obou motorů. Posádka pokračovala klouzavým letem a přistála na letišti Gimli (Kanada). Příčinou byla závada na indikátorech množství paliva společně s nedostatečnou zásobou paliva pro daný let.

3. nehoda: nezvládnuté přiblížení dle přístrojů: DC-9, Adria, 30.10.1975. Letecká havárie u pražského Suchdola při návratu letounu z Jugoslávie, kterou zviditelnil poslední díl seriálu Sanitka. Nedodržení trajektorie letu, proklesání pod výšku rozhodnutí, a to do úrovně 100 m pod práh dráhy asi 60 m nad hladinou Vltavy způsobil náraz letounu, u kterého se piloti bohužel příliš pozdě snažili přerušit přiblížení na letiště Ruzyně v Praze.

Počet osob

Pro 1 osobu nebo 2 osoby a až 3 osoby jako doprovod.

Sezóna, počasí

Celoročně, nezávisle na počasí.

Rezervace

Rezervace prosím provádějte alespoň týden předem.
Realizace je možná ve dnech ST - SO od 9 do 22 hod.

Rezervujte si termín

Nepotřebujete žádné předchozí zkušenosti. Věkové a výškové omezení není, ale doporučujeme zážitek pro osoby starší 8 let s jejich doprovodem a výškou alespoň 150cm (možnost se domluvit na výjimce i pod tuto věkovou hranici dle příslušného simulátoru).

Co by Vás ještě mohlo zajímat?

 • proměnlivé a motorem generované síly v řízení tzv. loading control pro certifikované výcviky posádek
 • profesionální 180° kruhová vizualizace pomocí 3 projektorů ve vysokém rozlišení a reálnou perspektivou pro vizuální let
 • uzavřené a nerušené moderní prostředí se vzduchotechnikou a klimatizací s možností individuálního nastavení, letecký bar s nápoji a teplými jídly
 • za 490 Kč je na místě možné přikoupit DVD záznam z Vašeho celého letu snímaný IP kamerou
 • za 250 Kč je na místě možné přikoupit fotografii vytištěnou na speciální sublimační tiskárně
 • za 490 Kč je na místě možné přikoupit možnost vystřídání řízení pro 1 osobu Vašeho doprovodu
 • bezproblémové parkování přímo v hlídaném areálu před budovou bez poplatku
 • dostupnost metra B Zličín 10 minut pěšky

Hodnocení zážitku

Václav Veselý, 21.1.2019
5 / 5

Vzhledem k tomu, že jsem do agentury přijel pozdě a napumpován adrenalinem, neboť do mě po cestě nabouralo jiné auto, byl zážitek více než adrenalinový. Ko-pilot byl pohodář, jakž takž jsem stihl pojmout všechny údaje kde je co a proč a již jsme startovali. Ještě, že letadlo bylo prázdné :-), neboť dvě přistání nedopadla. Agentura mi vyšla velmi vstříc se změnou termínu.

Zobrazit všechna hodnocení (13)

Základní informace

Místo: Praha

Hodnocení: 4,9 / 5

Luxusní dárkové balení

Vyberte variantu

Platnost certifikátu je 10 měsíců

Možnost výměny certifikátu zdarma

Darujte univerzální certifikát

Dárek, který se bude líbit každému – vybere si sám. Platnost 12 měsíců, elektronická verze nebo luxusní dárkové balení zdarma.

Podobné zážitky v nabídce

nejnižší cena

doporučujeme

Pohyblivý letecký simulátor Brno

Brno
/ 5

Jediný plně pohyblivý simulátor letadel v Brně! Splňte si sen stát se pilotem letadla. Vybírat můžete z 8 letadel např. Boeing 737NG nebo stíhačka F16!

od 1 200 Kč

Více

doporučujeme

Simulátor stíhačka F16

Praha
/ 5

Staňte se na chvíli vojenským pilotem na moderní plně bojové stíhačce F16 s možností využít armádního pilota. Dokonalá 7 metrů široká 180° projekce, reálné síly v řízení, plně funkční kokpit s replikou HOTASu jako ve skutečnos...

od 1 940 Kč

Více