VYBERTE SI ZÁŽITEK

Lanové centrum Brno

Lanové centrum se svými atrakcemi Vám nejen provětrá hlavu od starostí všedního dne ale zjistíte jaké jste Vy i Vaše děti dobrodružné povahy!

Místo konání zážitku: Brno Zobrazit na mapě

Základní informace

Hodnocení: 5 / 5

Luxusní dárkové balení

Kdy certifikát obdržíte?

E-mailem: ihned

Kurýrem: 22.4. (pondělí)

Vyberte variantu

Platnost certifikátu je 10 měsíců

Možnost výměny certifikátu zdarma

Vyberte si variantu zážitku Uložit mezi oblíbené

Popis zážitku
Osob
Cena
Lanové centrum 1 osoba
1
500 Kč
Lanové centrum 2 osoby
2
850 Kč
Lanové centrum s atrakcemi 1 osoba
1
650 Kč
Lanové centrum s atrakcemi 2 osoby
2
1 200 Kč
Lanové centrum 1 osoba, 2 děti
3
900 Kč
Lanové centrum 2 osoby, 1 dítě
3
1 000 Kč
Lanové centrum 2 osoby, 2 děti
4
1 100 Kč
Lanové centrum s atrakcemi 1 osoba, 1 dítě
1
1 070 Kč
Lanové centrum s atrakcemi 1 osoba, 2 děti
3
1 460 Kč
Lanové centrum s atrakcemi 2 osoby, 1 dítě
3
1 730 Kč
Lanové centrum s atrakcemi 2 osoby, 2 děti
4
1 830 Kč
Lanové centrum s atrakcemi 2 osoby, 3 děti
5
2 090 Kč

Jak nákup zážitku funguje?

1

Po objednání obdržíte certifikát e-mailem, poštou či osobně.

2

Vyberte si termín, který Vám bude nejvíce vyhovovat. Platnost certifikátu je 10 měsíců

3

Užíjte si nezapomenutelný zážitek

Zážitek obsahuje

  • Vstup do lanového centra s překážkami, 2x přejezd přes řeku pro každou osobu
  • Zapůjčení veškerého potřebného nejmodernějšího vybavení pro Vaši bezpečnost (přilba, jistící úvazek, rukavice)
  • Důkladnou instruktáž, odborní instruktoři, kteří se starají o Vaši bezpečnost a jsou Vám plně k dispozici při jakýchkoliv dotazech či potížích
  • pro sportovní nadšence, kteří věří své fyzické kondici je možná varianta s příplatkem za atrakce tj. trampolína, bungee trampolína, poweriser, jednokolka, chůdy

Co zažijete s tímto balíčkem

V nádherném prostředí lesa, v samém srdci Brna strávíte báječné chvíle plné zážitků, dobrodružství, poznání nového. Vyzkoušíte okruh 33 vysokých lanových překážek o délce 356 m, zavěšených ve výšce 3-7 metrů nad zemí. Naprosto netradičním zážitkem Vám bude 40m přejezd přes řeku Svratku.

Dívali se Vaše děti rády na Večerníček, který na jednokolce rozhazoval noviny? Pojďte takovou jízdu na jednokolce vyzkoušet! Nebo je libo chůzi na chůdách či skákacích botách Poweriser? S těmito sedmimílovými botami, se kterými doskočíte kam si usmyslíte, užijete samé legrace.

Děti bude jistě zajímat trampolína nebo bungee trampolína, kde si můžou vyzkoušet i složitější skoky jako salta apod-prostě parádně se vyřádí a to vše bezpečně se zárukou.

Počet osob

Lanového centra může využít jakákoliv skupina či jednotlivec, dárkové balíčky jsou sestaveny pro mladé i rodiny s dětmi.

Diváci

Diváci mohou vše sledovat, fandit Vám, natáčet či fotit ve vymezeném prostoru.

Sezóna, počasí

Sezona se počíná začátkem dubna a končí v listopadu. Mimo sezonu lze centrum otevřít po domluvě nad 5 osob. V případě nepříznivého počasí je termín zážitku přesunut.

Záleží jen na Vás jestli chcete nejdříve užít lanových překážek, poté atrakcí nebo opačně. Před započetím lanové trasy absolvujete seznámení s bezpečností, jištěním a pravidly parku.

Jste již unaveni, ale rádi byste vyzkoušeli skákací boty? Nevadí! Trochu si odpočinete, občerstvíte a můžete se vrhnout zpět do víru dobrodružství. Pro posilnění či odpočinek Vám poslouží stánek s občerstvením (popcorn, hotdogy, palačinky apod.).

Délka trvání záleží na tom jaké tempo ve zdolávání překážek nasadíte či zda využijete přestávky na občerstvení, pokud si chcete vše pořádně užít, lanové centrum má v sezoně otevřeno i 11 hodin!

Vstup na překážky není věkově omezen, pouze výška účastníka vysokých lanových překážek musí být minimálně 140 cm.

Trasa junior je určená hlavně rodinám s menšími dětmi (od 120cm výšky ). Má 20 překážek a celkovou délku 356m. Bálúova trasa je o malinko lehčí než základní trasa, jsou na ní ale rafinovanější překážky:-)

Pro děti od 3 do 10 let, kteří ještě nedorostly, bude od jara 2009 připravený dětský park (okruh nízkých lanových překážek). Lanové centrum doporučujeme také jako outdoorový program šitý na míru firemním akcím nebo jako netradiční školení/seminář pro management-kontaktujte nás! Dětská cena platí do 15 let.

Hodnocení zážitku

Gábina Nečasová, 14.10.2010
0 / 5

Dobrý den, byla jsem maximálně spokojená!! Vyzkoušeli jsme všechny dostupné atrakce a opravdu jsme byli moc spokojeni! Nejvíce pak se samotným lanovým centrem, to bylo naprosto špičkové!! Doporučila jsem Vás dále, nejen rodině, ale i přátelům, a fotky umístila na veřejnou síť Facebook, kde jsem i Vašim fanouškem. Ještě jednou děkuji a příště opět rádi využijeme Vašich služeb! S pozdravem a přáním krásného dne

Zobrazit všechna hodnocení (2)

Základní informace

Místo: Brno

Hodnocení: 4,9 / 5

Luxusní dárkové balení

Vyberte variantu

Platnost certifikátu je 10 měsíců

Možnost výměny certifikátu zdarma

Darujte univerzální certifikát

Dárek, který se bude líbit každému – vybere si sám. Platnost 12 měsíců, elektronická verze nebo luxusní dárkové balení zdarma.

Podobné zážitky v nabídce

nejnižší cena

doporučujeme

Skákací boty Brno

Brno
/ 5

Velmi zábavný způsob zlepšení fyzické kondice! Nejříve si zvyknete na novou výšku své postavy a pak si jen užíváte nečekaných možností, které Vám skákací boty přináší. Přemety, salta, šílený běh, adrenalin, zábava-naučíte znovu ch...

od 450 Kč

Více

Kurz lezení Brno

Brno
/ 5

Jste lezec začátečník a rádi byste tomuto sportu přišli na chuť? Nebo jste tímto adrenalinem nepolíbeni a chtěli byste zkusit něco nového? Vyzkoušejte naši lezeckou stěnu v horolezeckém centru v Brně! Skvělý dárek jako zážitek pro...

od 1 150 Kč

Více