Vyhlídkový let vrtulníkem Bell 206

Zažijte privátní vyhlídkový let vrtulníkem Bell na letišti Brno Tuřany! Tento vrtulník pohodlně sveze 4 cestující.

Již máte certifikát?
od 10 000 Kč
Již máte certifikát?
Rezervujte si termín

Výběr varianty

20 minut
Brno Tuřany
Počet osob: pro 1 až 4 osoby
10 000 Kč

Kam poletíme? Upřímně řečeno, je pouze a jen na vás, zda si chcete z nebe prohlédnout svoji zahradu, nebo z ptačí perspektivy prozkoumat krásy Moravy. A jestli do vrtulníku usedáte, abyste překonali strach z výšek (létáme ve výškách 300 metrů nad terénem), nebo je okružní let danajským darem pro tchýni? Splníme vám téměř jakékoliv přání. Vrtulník Bell 206 pohodlně sveze až 4 cestující.

Zážitek obsahuje

Cena obsahuje všechny poplatky potřebné k provedení letu, neplatíte žádné další poplatky.

Speciální předpoklady

Děti do 15 let se mohou letu zúčastnit pouze se souhlasem dospělých osob. Cestující jsou povinni řádně zhodnotit svůj aktuální zdravotní stav s ohledem na srdeční vadu, vysoký krevní tlak, závratě, nachlazení a jiné indispozice, které můžou negativně ovlivnit člověka během letu.

Váha jednoho cestujícího nesmí přesáhnout 100kg! Výjimky jsou možné po konzultaci a následném rozhodnutí dispečera dle váhy ostatních cestujících. Dále je důležité upzornosti, že pokud vzadu sedí tři "ramenatí" muži, je let pro prostředního cestujícího nepohodlný.

Počet osob

Vrtulník Bell 206 je pro až 4 osoby a pilota. Cena je vždy za celé letadlo, vybírejte tedy pouze délku letu a letět můžete třeba jen ve dvou.

Diváci

Všichni jsou vítáni a mohou být přítomni ve vymezeném prostoru (max. 5 osob na jeden let = cestující + doprovod). Mají dovoleno fotografovat i filmovat, ale musí respektovat pokyny provozovatele. Protože se startuje i přistává na stejném místě, mohou Vás Vaši blízcí v klidu pozorovat, fotit či filmovat od startu až po přistání.

Sezóna, počasí

Let je možné realizovat celoročně kdykoliv od pondělí do soboty vč. svátků. za příznivých povětrnostních podmínek. V případě velké oblačnosti je let přeložen.

Další informace

Vezměte si sportovní oblečení. Kabina letadla je v zimě vytápěná. Foťák, abyste zdokumentovali zážitky své a svých pilotních kolegů a hlavně pohodovou náladu.

Rezervace

Rezervace prosím provádějte alespoň týden předem. Realizace je možná kdykoliv ve dnech PO - SO, záleží pouze na počasí.

30 minut
Brno Tuřany
Počet osob: pro 1 až 4 osoby
15 300 Kč
45 minut
Brno Tuřany
Počet osob: pro 1 až 4 osoby
23 400 Kč
60 minut
Brno Tuřany
Počet osob: pro 1 až 4 osoby
31 300 Kč

Co zažijete

Kam poletíme? Upřímně řečeno, je pouze a jen na vás, zda si chcete z nebe prohlédnout svoji zahradu, nebo z ptačí perspektivy prozkoumat krásy Moravy. A jestli do vrtulníku usedáte, abyste překonali strach z výšek (létáme ve výškách 300 metrů nad terénem), nebo je okružní let danajským darem pro tchýni? Splníme vám téměř jakékoliv přání.

Poletíte s Brněnskou rodinnou společností, která má své hangáry a velké prostory přímo na Brněnském mezinárodním letišti Tuřany. Budete tak mít možnost zahlédnout i další letouny, které jsou součástí rozsáhlé flotily.

A jaká je cena za let vrtulníkem?

U vrtulníku Bell 206 v Brně rozlišujeme cenu pouze dle délky letu. Jedná se o privátní let od 20 minut po hodinový let pouze pro vás. Jestli se chcete svézt sami nebo bude váš let vrtulníkem rodinný či jako firemní teambuilding to už necháme na vás. Vrtulník Bell 206 pohodlně sveze až 4 cestující. Cena obsahuje všechny poplatky potřebné k provedení letu, neplatíte žádné další poplatky.

✨ U těchto vyhlídkových letů si trasu letu a datum můžete zvolit dle vašeho přání. Létá se po celý rok. Kabina vrtulníku je v zimě vytápěná.

Velkou výhodou vrtulníků je opravdu výborný výhled z kabiny ven a to i ze zadních sedadel. Proto pokud chcete zažít neobyčejný zážitek, vyhlídkový let vrtulníkem můžeme jedině doporučit 😊

Sezóna, počasí:

Let je možné realizovat celoročně za příznivých povětrnostních podmínek. V případě velké oblačnosti je let přeložen.

📅 Termíny:

Termín je možné rezervovat celoročně ve dnech PO - SO, i o svátcích, záleží pouze na počasí! 🤗

Technické údaje o vrtulníku Bell 206:

Vrtulník Bell 206 je lehký víceúčelový užitkový vrtulník. Bell 206 je vrtulník, který je vyráběn v mnoha verzích již od roku 1966 americkou společností Bell Helicopter. Vrtulník má nosný dvoulistý rotor a hydraulické systémy pro řízení letu. Je poháněn turbínovým motorem ALLISON Model 250-C20B s výkonem 420 koní. Nabízí velmi komfortní svezení pro cestující a krásný výhled.

Max. rychlost: 180 km/h
Max. dolet: 400 - 500 km
Max počet cestujících: pilot + 4 cestující
Výška letu: 300 m nad terénem

Průběh zážitku

Nejdříve Vás pilot během 15 minutové instruktáže seznámí s vrtulníkem a s průběhem celého letu. Domluvíte si trasu dle vlastního výběru nebo vyberete z nejoblíbenějších tras.

Poté již dostanete bezpečnostní pásy a proběhne příprava na start, která může trvat v uzavřeném vrtulníku až 5 minut (komunikace s řídící věží apod.).

Napsat dotaz

Místo/a konání zážitku: Vyhlídkový let vrtulníkem Bell 206

voucher-image

Podobné zážitky

V PROVOZU
location_on Brno Tuřany, ...
5/5

Celé Brno budete mít jako na dlani! Prožijte příjemný zážitek při jiném pohledu na místa, která po léta znáte. Uvědomíte si, jak nádherné je pozorovat běžný shon života. Hoďte sicnu do vrtulníku a užijte si Brnisko z véšky.

Nejprodávanější Nejnižší cena na trhu
location_on Praha - Sazená
5/5

Setkání je určeno pro všechny, kteří si chtějí vyzkoušet, co znamená reálné létání s helikoptérou.

od 12 900 Kč
Nejprodávanější
location_on Brno Tuřany, ...
5/5

Celý vrtulník je pouze pro vás! Prožijte neopakovatelnou atmosféru vyhlídkového letu vrtulníkem na letišti Brno Tuřany. Můžete si vybrat termín i trasu letu dle vlastního přání.

od 10 900 Kč
+420 739 044 204
Po - Pá: 9:00 - 16:00
info@impresio.eu
Kudyznudy.cz 5nej.cz