Vyhlídkový let vrtulníkem Bell 206 Hradec Králové

5 hvězdičky 5/5 (1 recenzí)
                          Hradec Králové
Hradec Králové
Vyhlídkový let vrtulníkem Bell 206 Hradec Králové
Novinka
Vyhlídkový let vrtulníkem Bell 206 Hradec Králové Vyhlídkový let vrtulníkem Bell 206 Hradec Králové
Vyberte si variantu vašeho zážitku
Počet variant (2)

30 minut

Místo zážitku Hradec Králové
Počet osob pro 1 až 4 osoby
28.900 Kč

60 minut

Místo zážitku Hradec Králové
Počet osob pro 1 až 4 osoby
44.900 Kč

Zažijte privátní vyhlídkový let vrtulníkem Bell na letišti v Hradci králové! Tento vrtulník pohodlně sveze až 4 cestující.

Ceny od 28.900 Kč
Mapa míst
pořádání zážitku
Mapa
Vše o nákupu
zážitku
Vše o nákupu
Zeptejte se na
dotaz k zážitku
Obálka

Co zažijete Šipka

Kam s vrtulníkem Bell poletíme? Upřímně řečeno, je pouze a jen na vás, zda si chcete z nebe prohlédnout svoji zahradu, nebo z ptačí perspektivy prozkoumat krásy Východočeského kraje. A jestli do vrtulníku usedáte, abyste překonali strach z výšek (létáme ve výškách 300 metrů nad terénem), nebo je okružní let danajským darem pro tchýni? Splníme vám téměř jakékoliv přání.

Poletíte s největší leteckou společností v ČR!

Bell 206 je jeden z nejvyužívanějších vrtulníků na světě. Bell byl původně vyvinut pro armádu USA, aktuálně ho využívají jak záchranáři, policejní sbory, tak soukromé společnosti. Bell také jako první vrtulník obletěl svět. Jedná se o jeden z nejspolehlivějších strojů. Navíc poskytuje při vyhlídce opravdu vysoký komfort. Vzadu má každý z pasažérů vlastní sedačku, takže si to užijou i čtyři pořádní chlapi! blush Pokud tedy chcete pořádný dárek pro fandu vrtulníků, darujte vyhlídkový let vrtulníkem Bell 206 - vrtulníkem, který má jméno!

A jaká je cena za let vrtulníkem?
U vrtulníku Bell 206 v Hradci Králové rozlišujeme cenu pouze dle délky letu. Jedná se o privátní let od 20 minut po hodinový let pouze pro vás. Jestli se chcete svézt sami nebo bude váš let vrtulníkem rodinný či jako firemní teambuilding to už necháme na vás. Vrtulník Bell 206 pohodlně sveze až 4 cestující. Cena obsahuje všechny poplatky potřebné k provedení letu, neplatíte žádné další poplatky.

📅 Termíny:
U těchto vyhlídkových letů si trasu letu a datum můžete zvolit dle vašeho přání. Termín je možné rezervovat ve dnech PO - NE, i o svátcích, záleží pouze na počasí! 🤗

Velkou výhodou vrtulníků je opravdu výborný výhled z kabiny ven a to i ze zadních sedadel. Proto pokud chcete zažít neobyčejný zážitek, vyhlídkový let vrtulníkem můžeme jedině doporučit 😊

Sezóna, počasí:
Let je možné realizovat celoročně (kabina vrtulníku je v zimě vytápěná) za příznivých povětrnostních podmínek. V případě velké oblačnosti je let přeložen.

Technické údaje o vrtulníku Bell 206:
Vrtulník Bell 206 je lehký víceúčelový užitkový vrtulník. Bell 206 je vrtulník, který je vyráběn v mnoha verzích již od roku 1966 americkou společností Bell Helicopter. Vrtulník má nosný dvoulistý rotor a hydraulické systémy pro řízení letu. Je poháněn turbínovým motorem ALLISON Model 250-C20B s výkonem 420 koní. Nabízí velmi komfortní svezení pro cestující a krásný výhled.

 • Max. rychlost: 180 km/h
 • Max. dolet: 400 - 500 km
 • Max počet cestujících: pilot + 4 cestující
 • Výška letu: 300 m nad terénem

Průběh zážitku Šipka

Nejdříve Vás pilot během 15 minutové instruktáže seznámí s vrtulníkem a s průběhem celého letu. Domluvíte si trasu dle vlastního výběru nebo vyberete z nejoblíbenějších tras. Poté již dostanete bezpečnostní pásy a proběhne příprava na start, která může trvat v uzavřeném vrtulníku až 5 minut (komunikace s řídící věží apod.).

Recenze zážitku (1) Šipka

„Fantastický zážitek vidět Brno z výšky, proletěli jsme se nad tím nejzajímavějším a ten pohled z ptačí perspektivy je něco úplně jiného jak z ulice. Pilot byl báječný, vtipný a měl fakt přehled o této lokalitě. A i realizační tým se o nás skvěle postaral. Děkujeme. Michal“

5 /5

5 hvězdičky

Michal Čapoun | 19. 10. 2023

Vyhlídkový let vrtulníkem Bell 206 Hradec Králové | Hradec Králové | 20 minut

Dotazy k zážitku Šipka

K tomuto produktu nejsou žádné dotazy

Vyberte si variantu vašeho zážitku
Počet variant (2)

30 minut

Lokalita dle výběru zážitku Hradec Králové
1 osoba Počet osob: pro 1 až 4 osoby
28.900 Kč

60 minut

Lokalita dle výběru zážitku Hradec Králové
1 osoba Počet osob: pro 1 až 4 osoby
44.900 Kč

Zažijte privátní vyhlídkový let vrtulníkem Bell na letišti v Hradci králové! Tento vrtulník pohodlně sveze až 4 cestující.

Ceny od 28.900 Kč