VYBERTE SI ZÁŽITEK

Vyhlídkový let Ostrava

Vyhlídkový let nad Ostravou a Porubou - Kunčice - Žermanická přehrada - Beskydy - Lysá Hora - Frýdlant nad Ostravicí - Čeladná - Hukvaldy – Štramberk nebo si trasu letu určíte sami či vám doporučíme nejzajímavější letecké trasy a místa.

Místo konání zážitku: Ostrava Mošnov Zobrazit na mapě

Základní informace

Hodnocení: 4,8 / 5

Luxusní dárkové balení

Kdy certifikát obdržíte?

E-mailem: ihned

Kurýrem: 22.4. (pondělí)

Vyberte variantu

Platnost certifikátu je 10 měsíců

Možnost výměny certifikátu zdarma

Vyberte si variantu zážitku Uložit mezi oblíbené

Popis zážitku
Osob
Cena
Vyhlídkový let Ostrava 20 minut
3
4 200 Kč
Vyhlídkový let Ostrava 30 minut
3
5 800 Kč
Vyhlídkový let Beskydy
1
2 950 Kč

Jak nákup zážitku funguje?

1

Po objednání obdržíte certifikát e-mailem, poštou či osobně.

2

Vyberte si termín, který Vám bude nejvíce vyhovovat. Platnost certifikátu je 10 měsíců

3

Užíjte si nezapomenutelný zážitek

Zážitek obsahuje

Vyhlídkový let Ostrava:

20 nebo 30 minut letu, až pro 3 osoby. Cena je tedy za celé letadlo. Trasu letu si určíte sami dle svého přání, nebo vám doporučíme nejzajímavější letecké trasy a místa v okolí. V případě zájmu, lze let na místě prodloužit. Cena je 96 Kč za každou další minutu letu. Platbu provedete na místě.

nebo

Vyhlídkový let Beskydy:

Pro 1 osobu, 40 minut letu. Vyhlídkový let Beskydy mohou absolvovat i 2 osoby v jednom letadle, v tom případě zakupte dva poukazy. Trasa letu:Vyhlídkový let nad Ostravou a Porubou - Kunčice - Žermanická přehrada - Beskydy (při dostupnosti za dobrého počasí, Beskydy jsou často v mlze) - Lysá Hora - Frýdlant nad Ostravicí - Čeladná - Hukvaldy - Štramberk. Délka trasy je přibližně 120. Cena je konečná a i v případě, že let například z důvodu počasí prodloužíme, neplatíte žádné další poplatky. Cena obsahuje všechny poplatky potřebné k provedení letu.

Délka trvání zážitku

20, 30 nebo 40 minut letu

Diváci

Diváci, přítelkyně, manželé a další blízcí jsou vítání. Mohou se účastnit, pozorovat předletovou přípravu, fotografovat, filmovat.

Sezóna, počasí

Počasí je pro nás velmi podstatné. Pro let potřebujeme dobrou dohlednost a vyhnout se nebezpečným jevům, jakými jsou například bouřky. Na druhou stranu zase k provedení letu nepotřebujeme pouze krásný letní slunečný den bez mráčků. Létáme po celý rok.

Rezervace

Rezervace prosím provádějte alespoň týden předem.

  • Vyhlídkový let Ostrava je možné rezervovat v libovolném termínu.
  • Let Beskydy je možné realizovat v předem vypsaných termínech: 27.4., 11.5., 25.5., 2.6., 16.6. 2019

Rezervujte si termín

Akce začne předletovým briefingem, na kterém obdržíte informace o letu, bezpečnostní pokyny na palubě letadla a ukážeme si trasu letu. Vyřídíme nezbytnou administrativu potřebnou pro provedení letu (vezměte prosím s sebou občanský průkaz) a poté nasedneme do letadla a po všech potřebných úkonech odstartujeme z letiště na plánovanou trasu. Poletíme 4 místným letadlem Cessna 172. Cestovní rychlost je 200 km/h a dolet cca 800 km. Jedná se velmi bezpečné a osvědčené letadlo.

Akce je vhodná pro muže i ženy od 16 let. Mladší osoby pouze v doprovodu (nebo souhlasem) rodiče. Maximální hmotnost posádky letadla (3 osoby) je 250 Kg. Maximální hmotnost jedné osoby (1+pilot) je 100 Kg.

Co s sebou? Nezapomeňte si vzít občanský průkaz a dárkový poukaz na akci, který jste obdrželi. Vezměte si sportovní oblečení. Něco na psaní a na poznámky. Foťák, abyste zdokumentovali své zážitky a hlavně pohodovou náladu. Parkování je možné přímo před budovou letiště.

Hodnocení zážitku

Chrobák, 18.7.2013
0 / 5

Dobrý den, Musím poděkovat svým dětem které mi tento let koupili jako dárek k narozeninám. Bylo to prostě super a já jsem si to opravdu hodně užil. Bylo to určitě i díky panu pilotovi který na mne udělal ten nejlepší dojem. Je to velmi sympatický člověk a ve svém oboru určitě profesionál. Všem svým známým a přátelům jsem to vřele doporučil.

Zobrazit všechna hodnocení (1)

Základní informace

Místo: Ostrava Mošnov

Hodnocení: 4,9 / 5

Luxusní dárkové balení

Vyberte variantu

Platnost certifikátu je 10 měsíců

Možnost výměny certifikátu zdarma

Darujte univerzální certifikát

Dárek, který se bude líbit každému – vybere si sám. Platnost 12 měsíců, elektronická verze nebo luxusní dárkové balení zdarma.