VYBERTE SI ZÁŽITEK

Tandemový seskok padákem

Využijte možnosti seskoku na Brněnském letišti Medlánky nebo ve Vyškově! Zažijte ten největší adrenalin ve svém životě, za bezpečného dohledu těch nejzkušenějších tandem pilotů! Tandemový seskok z výšky až 3000 m! SESKOK VE VYŠKOVĚ POUZE ZA 3 699 Kč!

Místo konání zážitku: Brno - Medlánky, Vyškov Zobrazit na mapě

Kdy certifikát obdržíte?

E-mailem: ihned

Kurýrem: 22.4. (pondělí)

Vyberte variantu

Platnost certifikátu je 10 měsíců

Možnost výměny certifikátu zdarma

Vyberte si variantu zážitku Uložit mezi oblíbené

Popis zážitku
Osob
Cena
1 osoba, 3 000 m, Brno
1
4 500 Kč
1 osoba, 3 000 m, + foto + sestříhané video, Brno
1
5 900 Kč
1 osoba, 2 500m, Vyškov
1
3 699 Kč
-12 % 4 200 Kč
1 osoba, 2 500m + foto + sestříhané video, Vyškov
1
5 600 Kč
1 osoba, 3 000m + foto + sestříhané video, Vyškov
1
5 900 Kč

Jak nákup zážitku funguje?

1

Po objednání obdržíte certifikát e-mailem, poštou či osobně.

2

Vyberte si termín, který Vám bude nejvíce vyhovovat. Platnost certifikátu je 10 měsíců

3

Užíjte si nezapomenutelný zážitek

Zážitek obsahuje

Na seskok dostanete speciální kombinézu, ochranné brýle, které se dají nasadit i přes dioptrické brýle či kontaktní čočky. Stačí se tedy vybavit sportovní zavazovací obuví, na jaře a podzim doporučujeme také slabé rukavice.

Co zažijete s tímto balíčkem

Zažít volný pád tandemovým seskokem není otázkou odvahy, zábavy nebo prestiže, každý kdo to pozná, už navždy bude vědět, co znamená absolutní pocit svobody a volnosti, bude vnímat svět z úplně jiné perspektivy a pochopí, co znamená být volný jako pták.

Pocit totální euforie trvá ještě dlouho po seskoku a můžete jej sdílet se svými nejbližšími!

A jak to funguje? Zkušený tandem pilot s Vámi vyskočí z výšky až 3 000 m, po volném pádu rychlostí až 200 km/hod se otevře hlavní padák a bezpečně s Vámi přistane na zemi. Příprava před tandemovým seskokem trvá cca 15 minut. Neskáčeme s žádnými amatéry, co si berou padák po šichtě v kanceláři, ale s profesionály, kteří jsou ve vzduchu jako doma.

Podívejte se na celou naši nabídku seskoků po celé ČR.

Počet osob

Cena je pro 1 osobu, ale do letadla se vejde pilot + 4 osoby, které tak mohou prožít celý seskok spolu, privátní atmosféra je tedy zaručena.

Diváci

Všichni mohou vše sledovat z vymezeného prostoru přímo u doskokové plochy.

Sezóna, počasí

Sezona pro tandemové seskoky obecně je duben až říjen s ohledem na počasí, výběr termínu je již na Vás! Pro seskok je počasí velmi důležité, v případě nepřízně Vás kontaktujeme dostatečně předem, abyste se vyhnuli zbytečné cestě na letiště, a domluvíme náhradní termín.

Rezervace

Rezervace prosím provádějte alespoň 2 týdny předem. Realizace je možná ve dnech SO a NE, ale v sezoně se létá i v pracovní dny.

Rezervujte si termín

Jakmile dorazíte na letiště, ujme se vás náš tým, který vám dá podrobnou instruktáž, projede a procvičí s vámi polohy, které budete potřebovat (polohu volného pádu, polohu při skoku z letadla a polohu při přistání). Převléknete se a jde se na to. Také prožijete vyhlídkový let letadlem v Cessně 207, než se dostanete do konkrétní výšky, ze které budete skákat.

Tandemový seskok může absolvovat kdokoliv, kdo netrpí epilepsií nebo závažnou srdeční chromou (výjimky po konzultaci s lékařem možné) a to ve věku od 12 do 100 let a maximální váze 90kg. Děti a mládež do 18ti let pouze se souhlasem odpovědných zástupců.

K tandemovému seskoku není třeba žádný výcvik ani lékařské prohlídky, stačí přijet ve sjednaném termínu na letiště a my se o Vás postaráme.

Hodnocení zážitku

Zobrazit všechna hodnocení (0)

Základní informace

Místo: Brno - Medlánky, Vyškov

Hodnocení: 4,9 / 5

Luxusní dárkové balení

Vyberte variantu

Platnost certifikátu je 10 měsíců

Možnost výměny certifikátu zdarma

Darujte univerzální certifikát

Dárek, který se bude líbit každému – vybere si sám. Platnost 12 měsíců, elektronická verze nebo luxusní dárkové balení zdarma.

Podobné zážitky v nabídce

doporučujeme

Tandemový seskok Prostějov

Prostějov
/ 5

Darujte zážitek, na který obdarovaný jen tak nezapomene a nebo si přijďte sami vyzkoušet nejlepší tandemový seskok na Moravě z maximální povolené výšky 4 200 metrů!

od 4 190 Kč

Více

nejnižší cena

doporučujeme

Vyhlídkový let Brno pro 1 až 3 osoby

Brno Tuřany
/ 5

Trasy dle vlastního přání, start na letišti Brno Tuřany! Prožijte příjemný zážitek při jiném pohledu na místa, která po léta znáte. Uvědomíte si, jak nádherné je pozorovat běžný shon života.

od 2 850 Kč

Více