IMPRESIO

Rádi vám pomůžeme: 739 044 204 (Po - Pá: 9 - 16)

Tandemový seskok po celé ČR

Seberte všechnu odvahu či darujte adrenalinový zážitek a skočte si na letištích Jihlava, České Budějovice, Tábor, Jindřichův Hradec, nebo Jičín.

Kdy certifikát obdržíte?

E-mailem: ihned

Poštou či kurýrem: 21.2. (středa)

Vyberte variantu

Platnost certifikátu je 10 měsíců

Možnost výměny certifikátu zdarma

Vyberte si variantu zážitku Uložit mezi oblíbené

Popis zážitku
Osob
Cena
1 osoba
1
3 990 Kč
1 osoba s videem
1
5 990 Kč
1 osoba, fotky + video
1
6 520 Kč

Jak nákup zážitku funguje?

1

Po objednání obdržíte certifikát e-mailem, poštou či osobně.

2

Vyberte si termín, který Vám bude nejvíce vyhovovat. Platnost certifikátu je 10 měsíců

3

Užíjte si nezapomenutelný zážitek

Zážitek obsahuje

  • Instruktáž
  • Zapůjčení kombinézy a brýlí
  • Tandemový seskok
  • Dle objednávky i videozáznam nebo videozáznam s foto od externího kameramana

Délka trvání zážitku

Cca 3 hodiny

Co zažijete s tímto balíčkem

Zažijte opravdu extrémní pocit volného pádu pod dohledem zkušených tandempilotů. Každý kdo tento pocit zažil, ho popisuje jako naprosto senzační.

Tandemový seskok je nejjednodušší cestou jak zažít to, o čem jste doposud jenom snili, anebo jste nevěděli jak tuto myšlenku uskutečnit! Nepotřebujete žádný speciální výcvik ani lékařskou prohlídku, dostanete pouze krátkou 15 min. instruktáž před tandemovým seskokem, a poté zažijete to samé, co zkušený parašutista.

Každý, kdo někdy vyzkoušel tandemový seskok, Vám tohle potvrdí, jedná se o naprosto specifický zážitek, který si pak mnoho lidí chce zopakovat. Vyskočit z letadla, vidět svět z ptačí perspektivy a opravdu pocítit sílu zemské gravitace je věc, která stojí za to zažít. Tandemový seskok může být také skvělým dárkem, který v obdarovaném nechá tak silný prožitek, že na něj jen tak lehce nezapomene.

Skáčeme po celé ČR! Podívejte se na ostatní letiště Tandemový seskok Prostějov nebo Tandemový seskok v Příbrami!

Počet osob

Z jednoho letadla můžou skočit až 4 osoby zároveň, užijí si tak společný adrenalinový zážitek, na který budou dlouho vzpomínat.

Diváci

Ano, všichni mohou vše sledovat z vymezeného prostoru přímo u doskokové plochy.

Sezóna, počasí

Březen-listopad. Seskoky jsou omezeny oblačností a větrem, v případě nepřízně počasí bude Váš let přeložen.

Rezervace

Realizace je možná v předem vypsaných termínech, které Vám rádi sdělíme včetně aktuální obsazenosti, kontaktujte nás prosím.
Jihlava, Tábor, Hosín, Jindřichův Hradec, Soběslav, Jičín: Další termíny v březnu 2018!

 

Rezervujte si termín

Pro tandemový seskok není třeba žádný výcvik ani lékařská prohlídka, stačí přijet ve sjednaném termínu na letiště a my se o Vás postaráme. Tandemové seskoky může absolvovat kdokoli ve věku od 8 do 100 let a maximální váze 100 kg (výjimky po konzultaci možné).

Po krátké asi 15 minutové instruktáži, během které Vám tandempilot vysvětlí vše důležité, si obléknete naši kombinézu a ustrojíte se do speciálního postroje pro seskok. Na oči dostanete ochranné brýle. K tandemovým seskokům používáme padákové komplety vybavené automatickými zajišťovacími přístroji (v případě potřeby aktivuje přístroj záložní padák). Tandemové seskoky s vámi provádí zkušení tandempiloti, kteří mají minimálně  1 000 seskoků a prošli náročnými přípravnými kurzy.

Poté nastoupíte s tadnempilotem do letadla a stoupáte do výšky potřebné k seskoku 3 000 – 4 000m (letadlo stoupá cca 15-20 minut). Během stoupání si Vás tandempilot k sobě připne a po dosažení správné výšky následuje výskok. Poté padáte volným pádem cca 35 až 60 vteřin rychlostí cca 200 km/h. Ve výšce 1 500 metrů otevře tandempilot padák a následuje přibližně 6-8 minut letu na padáku, během kterých si můžete vyzkoušet i jeho řízení. Před přistáním převezme tandemilot řízení a následuje bezpečné měkké přistání.

Po přistání přijdou gratulace příbuzných či přátel, od nás obdržíte certifikát o absolvování tandemového seskoku.

Celý průběh seskoku od přípravy až po přistání, je možné natočit digitální videokamerou a nebo i vyfotit zkušeným kameramanem-parašutistou. Ten získané záběry sestříhá, ozvučí. Video, kde bude zvěčněný Váš tandemový seskok je možné dostat na flash disku. Fotografie (průměrně 60-80 ks-dle spolupráce s fotografem) v digitální profi kvalitě obdržíte také na flash disku. Záleží jen na Vás, co si objednáte (ukázky naleznete ve fotogalerii). Díky těmto záběrům se o svůj tandemový seskok můžete podělit i s přáteli, kteří Vás nemohli vidět přímo na letišti, a můžete ukázat těm, kteří Vás pozorovali ze země, co jste opravdu ve vzduchu zažili.

Délka trvání: cca 3 hodiny - závisí na počasí a řízení letového provozu.

Skákat můžou i děti od 8 let, ale se souhlasem a za přítomnosti zákonného zástupce. Maximální váha pasažéra je 100 kg.

Letiště, na kterých můžete realizovat tento seskok:

Tábor – letiště Čápův dvůr,  Jihlava – Henčov, České Budějovice – Hosín,  Jindřichův Hradec - Soběslav nebo Jičín.

Hodnocení zážitku

Haman, 18.10.2013
0 / 5

Dobrý den, zážitek určitě splnil mé očekávaní a s radostí bych ho doporučil i dalším klientům. Se službami letiště i instruktorů jsem byl maximálně spokojen. S přáním pěkného dne

Zobrazit všechna hodnocení (5)

Základní informace

Místo: Jihlava, České Budějovice, Tábor, Jindřichův Hradec, Jičín

Hodnocení: 4,9 / 5

Luxusní dárkové balení

Vyberte variantu

Platnost certifikátu je 10 měsíců

Možnost výměny certifikátu zdarma

Darujte univerzální certifikát

Dárek, který se bude líbit každému – vybere si sám. Platnost 12 měsíců, elektronická verze nebo luxusní dárkové balení zdarma.

Podobné zážitky v nabídce

doporučujeme

Koupeno 116x

Tandemový seskok Prostějov

Prostějov
/ 5

Darujte zážitek, na který obdarovaný jen tak nezapomene a nebo si přijďte sami vyzkoušet nejlepší tandemový seskok na Moravě z maximální povolené výšky 4 200 metrů!

od 3 980 Kč

Více

doporučujeme

Koupeno 0x

Tandemový seskok z 6 000m

Klatovy
/ 5

Překonejte své hranice a skočte ze 6 000m! Zažít volný pád tandemovým seskokem není otázkou odvahy, zábavy nebo prestiže. Každý, kdo to pozná, už navždy bude vědět, co znamená absolutní pocit svobody a volnosti, bude vnímat svět z...

od 5 490 Kč

Více