4

Střelnice Milovice - Zlatý balíček

Nejprodávanější
PŘIJÍMÁME REZERVACE!
Nejnižší cena na trhu
Střelnice Milovice - Zlatý balíček
location_on Milovice / Mapa

Otestujte svou mušku s těmi nejznámějšími zbraněmi v naší střelnici v Milovicích u Prahy! Uzi, Magnum, Glock a čtyři další...

event Platnost certifikátu 14 měsíců
card_giftcard Luxusní dárkové balení
autorenew Výměna certifikátu zdarma
od 3 190 Kč

Výběr varianty

Nejprodávanější
PŘIJÍMÁME REZERVACE!
Nejnižší cena na trhu
-13%
1 osoba
Milovice
Počet osob: 1
3 650 Kč 3 190 Kč

Otestujte svou mušku s těmi nejznámějšími zbraněmi v naší střelnici v Milovicích u Prahy! Uzi, Magnum, Glock a čtyři další...

Co zažijete

Máte rádi akční filmy a střílečky? Vyzkoušejte si to v reálu v bezpečném prostředí naší střelnice v Milovících pod dohledem sympaťáků instruktorů. 3 legendární střelné zbraně, 2 nechvalně známé ruční zbraně, 1 samopal a 1 odstřelovací puška - 60 střel!

Zlatý balíček obsahuje:

  • uvítání, představení a odborná instruktáž
  • vedení instruktora
  • zapůjčení vybavení (zbraně, sluchátka, brýle), náboje
  • Pump action brokovnice 5 ran
  • M16 10 ran
  • AK47 10 ran
  • Glock 9 mm 10 ran
  • .357 Magnum Revolver 10 ran
  • TP9 10 ran
  • Odstřelovací puška .308 5 ran

Speciální předpoklady:

Minimální věk účastníků je 18 let. Není nutné mít předchozí zkušenosti se střelbou - zážitek je vhodný pro každého. Po celou dobu dbejte pokynů instruktora! Je možné, aby střílel účastník od 12 let, avšak do 18 let je třeba doprovod.

7 zbraní!

Zažijte řadu střelných zbraní pro všechny situace, od boje na krátkou vzdálenost až po smrtící přesnou střelbu na velkou vzdálenost. Zlatý balíček je vysoceoktanový multisenzorický zážitek, který do Stříbrného balíčeku přidává navíc rychlost a hbitost samopalu Uzi a jednorázové přesné zabití odstřelovací pušky vrahů.

Samopal Uzi 9 mm je krátká, plně bojová plně automatická karabina, kterou si oblíbili vojenské speciální jednotky a policejní týmy SWAT po celém světě. Zbraň je extrémně zábavná díky lehké konstrukci, snadnému ovládání a vysoké rychlosti střelby.

Pro přesnou střelbu je odstřelovací puška .308 volbou číslo jedna mezi vojenskými a donucovacími orgány již téměř jedno století. Jeho smrtící přesnost na velkou vzdálenost dává tomuto tichému zabijákovi taktickou výhodu nad nepřítelem. Představte si sebe jako odstřelovače nebo zabijáka, pronásledujícího se ve stínech, jak se díváte dolů na mířidla, zaměřujete se na svůj cíl, zhluboka se nadechnete, zastavíte a střílíte. Stačí jeden výstřel, ale máte 5. Pravděpodobně nejpropracovanější střelecký zážitek, jaký můžete mít.

0,357 Magnum je výkonný revolver z nerezové oceli se 4palcovou hlavní. Když byl poprvé vyroben, byl oslavován jako nejmocnější zbraň na světě. Známý svou nesmírnou brzdnou silou, se 0,357 magnum stalo zbraní volby pro policejní oddělení, FBI a lovce her. Dnes je zbraň stále používána pro soutěžení, osobní obranu a lov. Kolosální úder, tato mocná zbraň vytváří smyslové přetížení při výstřelu kvůli jeho silnému zpětnému rázu, hlasitému třesku a výbuchu hlavně.

Glock 9mm je jednou z nejvýkonnějších zbraní na světě z hlediska bezpečnosti a spolehlivosti, a proto byl přijat donucovacími orgány a ozbrojenými silami po celém světě. Na rozdíl od Magnum je tato poloautomatická pistole lehká, díky polymernímu rámu má krátký zpětný ráz a je snadnější ji ovládat při střelbě.

Pump action brokovnice, která se proslavila ve filmech Terminator, je rychlonabíjecí, hladce fungující brokovnice s velkou všestranností a silou. Tato skutečně zničující zbraň v těsné blízkosti je mnohem rychlejší než jiné brokovnice, protože nevyžaduje, aby byla při nabíjení odstraněna ruka ze spouště. Jeho jednoduchá konstrukce znamená, že může pojmout širokou škálu kazet s různým zatížením, a je oblíbená u armády kvůli své schopnosti pracovat, i když je špinavá.

Cítíte, jak vaše vzrušení stoupá, když zaujmete pozici, míříte a střílíte. Hluk je ohlušující, zpětný ráz silný a intenzivní. Napumpujte předek a znovu načtěte, sledujte, jak vyhořelá kazeta letí do vzduchu, mířte, střílejte a opakujte! Arnold Schwarzenegger; sežer své srdce!

Navíc můžete vyzkoušet dvě nejoblíbenější útočné pušky na světě, ruskou AK-47 a americkou M16.

M16 byla po mnoho let standardní servisní puškou americké armády a sloužila ve vietnamské válce, válce v Perském zálivu, Afghánistánu a Iráku.

AK-47, alias Kalašnikov, vyráběný ve stovkách milionů a přijatý mnoha zeměmi jako standardní servisní puška, se dočkal služby v mnoha válkách a je v provozu dodnes.

Podívejte se na další zážitky v Tankodromu v Milovicích!

Průběh zážitku

Po přivítání a registraci se Vás ujme zkušený instruktor, který Vás zaškolí o pravidlech bezpečnosti, střeleckém postoji a technice míření. Po bezpečnostní instruktáži již dostanete do rukou Vaše zbraně a Váš program může začít. Celou dobu je Vám s Vámi náš zkušený instruktor svojí radou a pomocí.

Na střelnici jsou vystavené všechny zbraně a po odstřílení balíčku si můžete vybrat a dokoupit si náboje i k jiným zbraním. Náš instruktor Vám rád poradí a pomůže s výběrem.

✅Přijímáme rezervace - rezervujte si svůj termín zde. 😊

🔥Aktuálně vypsané termíny 2021 vždy od 14.00h: 17.4., 24.4., 1.5., 15.5., 22.5., 23.5., 29.5., 5.6., 12.6., 19.6., 26.6., 3.7., 10.7., 24.7., 31.7., 7.8., 21.8., 22.8., 28.8., 4.9., 11.9., 18.9., 25.9., 2.10., 9.10., 16.10., 23.10., 30.10., 6.11., 13.11., 20.11., 27.11., 4.12.2021.🔥

Napsat dotaz

Místo/a konání zážitku

voucher-image

Vsaďte na jistotu a darujte

Univerzální dárkový poukaz

Obdarovaný si vybere sám
Více zážitků na jeden poukaz
Dražší zážitek bez problémů s doplatkem
Elektronický barevný certifikát ihned v e-mailu
Luxusní dárkové balení zdarma

Podobné zážitky

Nejprodávanější Nejnižší cena na trhu PŘIJÍMÁME REZERVACE! -11%
location_on Milovice
5 /5

Chcete si zastřílet z legendárního kalašnikova nebo brokovnice? Pojďte si zastřílet na venkovní střelnici v Milovicích u Prahy se Stříbrným nebo Bronzovým balíčkem.

1 890 Kč od 1 680 Kč
Novinka PŘIJÍMÁME REZERVACE! Nejnižší cena na trhu
location_on Milovice
5 /5

Zastřílejte si ze 3 zbraní přesně jako útvar rychlého nasazení na venkovní střelnici v Milovicích u Prahy pod dohledem zkušených lektorů!

Nejnižší cena na trhu PŘIJÍMÁME REZERVACE! -13%
location_on Milovice
5 /5

Zažijte nejlepší sovětské střelné zbraně, od bojových zbraní zblízka až po smrtící přesné ostřelovací pušky na dlouhé vzdálenosti!

3 650 Kč od 3 190 Kč
206 zážitků v nabídce
99%
spokojených zákazníků
12 let
na trhu
check_circle_outline
Zdarma
výměna certifikátu
favorite_border
Luxusní
dárkové balení
+420 739 044 204
Po - Pá: 9:00 - 16:00
info@impresio.eu
Adresa:
Kopečná 940/14, Brno
Kudyznudy.cz