Střelnice Milovice - Sovětský balíček

Zažijte nejlepší sovětské střelné zbraně, od bojových zbraní zblízka až po smrtící přesné ostřelovací pušky na dlouhé vzdálenosti!

Již máte certifikát?
od 3 190 Kč
Již máte certifikát?
Rezervujte si termín

Výběr varianty

Sleva
1 osoba
Milovice
Počet osob: 1
3 650 Kč 3 190 Kč

Co zažijete

Sovětský balíček je vysoce oktanový multisenzorický zážitek podobný balíčku Zlatý, ale se zbraněmi sovětské Rudé armády!

Sovětský balíček obsahuje:

  • uvítání, představení a odborná instruktáž
  • vedení instruktora
  • zapůjčení vybavení (zbraně, sluchátka, brýle), náboje
  • Spagin - 5 ran
  • VZ58 - 10 ran
  • AK47 - 10 ran
  • CZ85 9mm 10 ran
  • TT33 Tokarev - 6 ran
  • Škorpion VZ61 7,65 - 10 ran
  • Ostřelovací puška Dragunov .308 - 5 ran

Speciální předpoklady:

Minimální věk účastníků je 18 let. Není nutné mít předchozí zkušenosti se střelbou - zážitek je vhodný pro každého. Po celou dobu dbejte pokynů instruktora! Je možné, aby střílel účastník od 12 let, avšak do 18 let je třeba doprovod.

7 legendárních sovětských střelných zbraní - 56 střel!

Spagin je levný a spolehlivý samopal, který ve velké míře používají sovětské ozbrojené síly ve druhé světové válce a Vietkong během války ve Vietnamu.

Bojová puška SA58 je extrémně spolehlivá útočná puška.

AK-47, alias Kalašnikov, vyráběný ve stovkách milionů a přijatý mnoha zeměmi jako standardní servisní puška, se dočkal služby v mnoha válkách a je v provozu dodnes.

CZ-85 9mm je poloautomatická pistole vyrobená v bývalém Československu, která je známá svou dlouhou životností a spolehlivostí.

Poloautomatická servisní pistole TT33 Tokarev byla uvedena do provozu ve druhé světové válce, ve vietnamské válce a v korejské válce.

Skorpion VZ-61 je československá strojní pistole o rozměrech 7,65 mm, používaná převážně speciálními silami v bývalém Československu, ale také jako pistole pro vojáky nižšího postavení. Zbraň byla v minulosti oblíbená u ozbrojených skupin a zločineckých gangů.

Odstřelovací puška Druganov .308 byla původně navržena jako podpůrná zbraň pěchoty s dlouhým doletem v době, kdy samopaly a útočné pušky byly díky své schopnosti boje zblízka a rychlé palby volbou Rudé armády. Nebyl určen pro specializované ostřelovače, ale místo toho jej používali určení střelci podporující pěchotní oddíly s rychlou a přesnou palebnou podporou na nepřátelské cíle z dosahu.

Průběh zážitku

Po přivítání a registraci se Vás ujme zkušený instruktor, který Vás zaškolí o pravidlech bezpečnosti, střeleckém postoji a technice míření. Po bezpečnostní instruktáži již dostanete do rukou Vaše zbraně a Váš program může začít. Celou dobu je Vám s Vámi náš zkušený instruktor svojí radou a pomocí.

Na střelnici jsou vystavené všechny zbraně a po odstřílení balíčku si můžete vybrat a dokoupit si náboje i k jiným zbraním. Náš instruktor Vám rád poradí a pomůže s výběrem.

Kdy to můžete zažít? Vyberte z kalendáře.

Pro rezervaci termínu je nutné mít zakoupený certifikát.

Napsat dotaz

Místo/a konání zážitku

voucher-image

Podobné zážitky

Nejprodávanější Nejnižší cena na trhu Sleva
location_on Milovice
5/5

Chcete si zastřílet z legendárního kalašnikova nebo brokovnice? Pojďte si zastřílet na venkovní střelnici v Milovicích u Prahy se Stříbrným nebo Bronzovým balíčkem.

1 890 Kč od 1 680 Kč
Novinka Nejnižší cena na trhu Sleva
location_on Milovice

Zastřílejte si ze 3 zbraní přesně jako útvar rychlého nasazení na venkovní střelnici v Milovicích u Prahy pod dohledem zkušených lektorů!

1 650 Kč od 1 600 Kč
Nejprodávanější Nejnižší cena na trhu Sleva
location_on Milovice
5/5

Otestujte svou mušku s těmi nejznámějšími zbraněmi v naší střelnici v Milovicích u Prahy! Uzi, Magnum, Glock a čtyři další...

3 650 Kč od 3 190 Kč
+420 739 044 204
Po - Pá: 9:00 - 16:00
info@impresio.eu
Adresa:
Kopečná 940/14, Brno
Kudyznudy.cz