VYBERTE SI ZÁŽITEK

Středověká žranice

Staňte se s námi na jeden večer členy královského dvora. Zapomeňte své starosti a strasti přede dveřmi a přeneste se s námi do 15. století. Nechte se po celý večer unášet dobovými recepty a atmosférou středověké krčmy. Můžete se těšit na uctivou obsluhu v dobových kostýmech, zábavný doprovodný program a bohaté středověké menu s neomezenou konzumací nápojů. 

Základní informace

Hodnocení: 4,8 / 5

Luxusní dárkové balení

Kdy certifikát obdržíte?

E-mailem: ihned

Kurýrem: 21.12. (pátek)

Vyberte variantu

Platnost certifikátu je 10 měsíců

Možnost výměny certifikátu zdarma

Vyberte si variantu zážitku Uložit mezi oblíbené

Popis zážitku
Osob
Cena
Středověká žranice pro dva
2
2 500 Kč

Jak nákup zážitku funguje?

1

Po objednání obdržíte certifikát e-mailem, poštou či osobně.

2

Vyberte si termín, který Vám bude nejvíce vyhovovat. Platnost certifikátu je 10 měsíců

3

Užíjte si nezapomenutelný zážitek

Zážitek obsahuje

Středověké menu, v němž naleznete tyto dobroty: kachýnka na medu sypaná perníkem, dančí kýta na víně s pečenými jablky, pečená kuřecí křidélka na ohni, marinovaná žebírka, šunka odkosti, zeleninové čalamády, okurky, cibulky, beraní rohy, křen. Součástí menu je také domácí polévka a chléb, staročeský „kuba“ s hříbky a skořicové lívanečky s povidly. Jídelní stůl doplní ještě sýrové prkénko s hroznovým vínem a ořechy.
Po celou dobu je neomezeně servírováno pití (pivo, víno, svařené víno, korma, zlatá medovina, domácí pálenky, čaj, jablečný mošt, šťáva a voda ze studánky).

Délka trvání zážitku

3 hodiny

Co zažijete s tímto balíčkem

Veškeré vybavení je jako ve středověku - dřevěné stoly a lavice, keramické nádobí. Celým večerem vás bude doprovázet živá středověká kapela, tanečnice se šavlemi a křídly, kartářka, která vám vyloží budoucnost. Zahrajete si s falešným hráčem nebo se stanete svědky hospodské šarvátky. Potkáte stráž u vchodu a možná i opilce.
Na závěr proběhne velká ohnivá show. Čeká na Vás nezapomenutelný gurmánský zážitek: pokrmy připravované dle dochovaných receptur, delikatesní dančí pochoutka, korma, domácí pálenky a vína z daleké ciziny.

Počet osob

Balíček je pro 2 osoby.  Doprovod je možný za příplatek.
Je možno s sebou vzít i děti. Doplácí se za ně na místě dle aktuálního ceníku dodavatele. Děti do devíti let jsou zdarma, od deseti let platí 50% z ceny za dospělou osobu.

Sezóna, počasí

Zážitek je možné realizovat v období duben - prosinec.

Rezervace

Rezervace prosím provádějte alespoň týden předem. Realizace je možná v předem vypsaném termínu. Termín bývá stanoven 1 x za měsíc a sice poslední pátek či neděli v měsíci v 19:00 hod. Nejbližší termín: 30.11.2018.

Rezervujte si termín

V historické restauraci s dobovou výzdobou i replikami nádobí si vychutnáte tradiční menu středověké krčmy. Je dovoleno hodovat rukama, házet kosti na zem.

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

Darujte univerzální certifikát

Dárek, který se bude líbit každému – vybere si sám. Platnost 12 měsíců, elektronická verze nebo luxusní dárkové balení zdarma.