VYBERTE SI ZÁŽITEK

Škola smyku

Kdyby každý účastník dopravního provozu věděl to, co žák školy smyku, nepatřil by automobil k nejnebezpečnějším druhům přepravy. Postavte se tomuto tvrzení čelem a přihlaste se do kurzu bezpečné jízdy ještě dnes!

Místo konání zážitku: Most, Vysoké Mýto Zobrazit na mapě

Základní informace

Hodnocení: 5 / 5

Luxusní dárkové balení

Kdy certifikát obdržíte?

E-mailem: ihned

Kurýrem: 22.4. (pondělí)

Vyberte variantu

Platnost certifikátu je 10 měsíců

Možnost výměny certifikátu zdarma

Vyberte si variantu zážitku Uložit mezi oblíbené

Popis zážitku
Osob
Cena
Vysoké Mýto, varianta 1 AKTIV pro 1 osobu
1
3 499 Kč
Vysoké Mýto, varianta 2 PROFI pro 1 osobu
1
3 999 Kč
Vysoké Mýto, varianta 3 TOP pro 1 osobu
1
4 999 Kč
Most, varianta 3 TOP pro 1 osobu
1
4 999 Kč

Jak nákup zážitku funguje?

1

Po objednání obdržíte certifikát e-mailem, poštou či osobně.

2

Vyberte si termín, který Vám bude nejvíce vyhovovat. Platnost certifikátu je 10 měsíců

3

Užíjte si nezapomenutelný zážitek

Zážitek obsahuje

V ceně školy smyku je vždy teorie a praxe na vybraném polygonu (délka dle vybrané varianty), káva a čaj.

Délka trvání zážitku

dle výběru varianty - viz průběh zážitku

Co zažijete s tímto balíčkem

Naučíte se ovládat své vlastní vozidlo v těch nejkrizovějších situacích. Začnete řídit bezpečně, zodpovědně a předvídavě. A bude vás to bavit!

Naučíte se ovládat své vozidlo ve smyku, který patří k nejčastějším příčinám automobilových havárií. Na tréninkové silnici pošleme pomocí speciálního zařízení váš automobil do smyku a ukážeme vám, jak správně s ním manévrovat a nezpůsobit tak žádný dopravní kolaps. Získáte teoretické i praktické znalosti o tom, jak předejít smyku na vozovce a když se do smyku dostanete, tak jak jej bezpečně zvládnout.

Počet osob

Výcvik probíhá standardně formou jednodenních i vícedenních kurzů pro firmy, skupiny osob, nebo jednotlivce. Max. 12 osob v jedné skupině.

Diváci

Diváci zakázáni nejsou, ale nedoporučujeme je. Přítomnost na polygonu je na vlastní nebezpečí.

Sezóna, počasí

Jezdí se celoročně za každého počasí.

Rezervace

Rezervace prosím provádějte alespoň týden předem. Realizace je možná POUZE V TĚCHTO PŘEDEM VYPSANÝCH TERMÍNECH, pozor rozlišeno dle lokality a varianty:

Vysoké Mýto, 9:00 hod. – Aktiv, Profi, Top

  • 11.5.2019
  • 15.5.2019
  • 25.5.2019
  • 6.6.2019
  • 9.6.2019
  • 19.6.2019
  • 29.6.2019

Most, 11:00 hod. – Top

  •  4.5, 25.5

Rezervujte si termín

Kurz se skládá ze dvou částí – teorie a praxe. V teoretické části vám vše vysvětlíme od základů, tedy jak vozidlo i sebe připravit na bezpečnou jízdu, až po bezpečné zvládnutí kolize na vozovce. Připomeneme vám základní fyzikální znalosti (jak působí odstředivé síly na vozidlo, adheze pneumatik, reakční a brzdné dráhy, vliv nákladu na jízdní vlastnosti vozidla) a pustíme krátká instruktážní videa a animace vozidel v nebezpečných situacích. Při praktické části budete přemístěni i s vaším vozidlem (v případě potřeby lze za příplatek zapůjčit naše vozidlo) na cvičiště, kde vás pomocí speciálního zařízení pošleme do smyku. Komunikace mezi vámi a instruktorem bude probíhat pomocí vysílačky. Po absolvování tohoto kurzu získáte účastnický list. Kurz je vhodný jak pro začátečníky, tak i pro profesionály. Instruktor přizpůsobí každému účastníkovi kurz přesně podle jeho schopností a dovedností. Cvičiště obsahuje všechny typy kluzných ploch, kyvných desek a aquaplaningovou vanu.

VE VYSOKÉM MÝTĚ je k dispozici historicky první a zároveň druhé největší cvičiště v ČR (12 ha). Nabízíme 3 varianty kurzu bezpečné jízdy:
Varianta 1 "AKTIV": Vhodná pro začátečníky. Kurz obsahuje min. 2 hodiny teorie a 3 hodiny praxe (do tohoto času se nezapočítávají přestávky na oběd atd.) Celková délka trvání 6 hodin. S touto variantou projedete celou dráhu polygonu se skluznými plochami.

Varianta 2 "PROFI": Vhodné pro pokročilé řidiče. Obsahuje min. 2 hodiny teorie a 3,5 hodiny praxe. Celková délka trvání 7 hodin. S touto variantou projedete celou dráhu polygonu se skluznými plochami + navíc kyvnou desku.

Varianta 3 "TOP": Pro zkušené řidiče a pro ty, kteří již některý z kurzů absolvovali.  Kurz obsahuje 2 hodiny teorie a 4 hodiny praxe. Celková délka trvání 8 hodin. S touto variantou projedete celou dráhu polygonu se skluznými plochami, navíc delší kyvná deska + aquaplaning (nádržka s vodou).

V MOSTĚ je k dispozici největší a nejmodernější polygon v republice (13 ha) a pořádá se tam nejvyšší varianta kurzu "TOP" s teorií 2 hodiny a praxí 4 hodiny.

Výběr varianty je individuální. Instruktor ke každému řidiči přistupuje podle jeho schopností, přizpůsobí i rychlost a obsah jízdy. Nemusíte se tedy obávat, že vyberete nevhodnou variantu (například kupujete-li zážitek jako dárek).

Pouze pro osoby starší 18ti let, které vlastní řidičský průkaz skupiny B.

Ráno při prezentaci je možnost objednat si oběd přímo na polygonu (za úhradu). Za příplatek je možné absolvovat kurz v zapůjčeném autě (nikoliv ve vlastním).

Hodnocení zážitku

J. Hrbáček , 8.1.2018
5 / 5

Dobrý den, ano, děkuji, líbilo se mi to. A doporučil bych tento "zážitek" i dalším zájemcům.

Zobrazit všechna hodnocení (1)

Základní informace

Místo: Most, Vysoké Mýto

Hodnocení: 4,9 / 5

Luxusní dárkové balení

Vyberte variantu

Platnost certifikátu je 10 měsíců

Možnost výměny certifikátu zdarma

Darujte univerzální certifikát

Dárek, který se bude líbit každému – vybere si sám. Platnost 12 měsíců, elektronická verze nebo luxusní dárkové balení zdarma.

Podobné zážitky v nabídce

doporučujeme

Závodní simulátor Praha

Praha
/ 5

Vyzkoušejte si jaké to je být jezdcem závodů Rallye. Usednete do nejmodernějšího plně pohyblivého simulátoru auta v ČR.

od 1 190 Kč

Více

nejnižší cena

doporučujeme

Jízda v Lamborghini Gallardo

Praha, Brno, Ostrava, Olomouc, Bratislava, Žilina, Košice
/ 5

TRVALE NEJNIŽŠÍ CENA OD 1 479 Kč! Dupněte na plyn a vychutnejte si jedinečný zážitek z řízení tohoto legendárního vozu!

od 1 479 Kč

Více