Škola smyku

Kdyby každý účastník dopravního provozu věděl to, co žák školy smyku, nepatřil by automobil k nejnebezpečnějším druhům přepravy. Postavte se tomuto tvrzení čelem a přihlaste se do kurzu bezpečné jízdy ještě dnes!

Již máte certifikát?
od 3 499 Kč
Již máte certifikát?
Rezervujte si termín

Výběr varianty

Vysoké Mýto, varianta 1 AKTIV pro 1 osobu
Vysoké Mýto
Počet osob: 1
3 499 Kč
Vysoké Mýto, varianta 2 PROFI pro 1 osobu
Vysoké Mýto
Počet osob: 1
3 999 Kč
Vysoké Mýto, varianta 3 TOP pro 1 osobu
Vysoké Mýto
Počet osob: 1
4 999 Kč
Most, varianta 3 TOP pro 1 osobu
Most
Počet osob: 1
4 999 Kč

Co zažijete

Naučíte se ovládat své vlastní vozidlo v těch nejkrizovějších situacích. Začnete řídit bezpečně, zodpovědně a předvídavě. A bude vás to bavit!

Naučíte se ovládat své vozidlo ve smyku, který patří k nejčastějším příčinám automobilových havárií. Na tréninkové silnici pošleme pomocí speciálního zařízení váš automobil do smyku a ukážeme vám, jak správně s ním manévrovat a nezpůsobit tak žádný dopravní kolaps. Získáte teoretické i praktické znalosti o tom, jak předejít smyku na vozovce a když se do smyku dostanete, tak jak jej bezpečně zvládnout.

Nabízíme 3 varianty kurzu bezpečné jízdy - více informací v jednotlivých variantách výše.

Výběr varianty je individuální. Instruktor ke každému řidiči přistupuje podle jeho schopností, přizpůsobí i rychlost a obsah jízdy. Nemusíte se tedy obávat, že vyberete nevhodnou variantu (například kupujete-li zážitek jako dárek).

Průběh zážitku

Kurz se skládá ze dvou částí – teorie a praxe. V teoretické části vám vše vysvětlíme od základů, tedy jak vozidlo i sebe připravit na bezpečnou jízdu, až po bezpečné zvládnutí kolize na vozovce. Připomeneme vám základní fyzikální znalosti (jak působí odstředivé síly na vozidlo, adheze pneumatik, reakční a brzdné dráhy, vliv nákladu na jízdní vlastnosti vozidla) a pustíme krátká instruktážní videa a animace vozidel v nebezpečných situacích. Při praktické části budete přemístěni i s vaším vozidlem (v případě potřeby lze za příplatek zapůjčit naše vozidlo) na cvičiště, kde vás pomocí speciálního zařízení pošleme do smyku. Komunikace mezi vámi a instruktorem bude probíhat pomocí vysílačky. Po absolvování tohoto kurzu získáte účastnický list. Kurz je vhodný jak pro začátečníky, tak i pro profesionály. Instruktor přizpůsobí každému účastníkovi kurz přesně podle jeho schopností a dovedností. Cvičiště obsahuje všechny typy kluzných ploch, kyvných desek a aquaplaningovou vanu.

Kdy to můžete zažít? Vyberte z kalendáře.

Pro rezervaci termínu je nutné mít zakoupený certifikát.

Hodnocení skutečných zákazníků (1 recenze)

account_circle J. Hrbáček
5/5

Dobrý den, ano, děkuji, líbilo se mi to. A doporučil bych tento "zážitek" i dalším zájemcům.

Napsat dotaz

Místo/a konání zážitku

voucher-image

Podobné zážitky

Nejprodávanější Nejnižší cena na trhu Sleva
location_on Praha
5/5

Dupněte na plyn a vychutnejte si jedinečný zážitek z řízení tohoto legendárního vozu Lamborghini Gallardo v Praze!

1 599 Kč od 1 190 Kč
+420 739 044 204
Po - Pá: 9:00 - 16:00
info@impresio.eu
Adresa:
Kopečná 940/14, Brno
Kudyznudy.cz