VYBERTE SI ZÁŽITEK

Simulátor stíhačka F16

Staňte se na chvíli vojenským pilotem na moderní plně bojové stíhačce F16 s možností využít armádního pilota. Dokonalá 7 metrů široká 180° projekce, reálné síly v řízení, plně funkční kokpit s replikou HOTASu jako ve skutečnosti.

Místo konání zážitku: Praha Zobrazit na mapě

Základní informace

Hodnocení: 5 / 5

Luxusní dárkové balení

Kdy certifikát obdržíte?

E-mailem: ihned

Kurýrem: 22.4. (pondělí)

Vyberte variantu

Platnost certifikátu je 10 měsíců

Možnost výměny certifikátu zdarma

Vyberte si variantu zážitku Uložit mezi oblíbené

Popis zážitku
Osob
Cena
30 minut pro 1 osobu
1 + doprovod
1 940 Kč
60 minut pro 1 osobu
1 + doprovod
3 540 Kč
90 minut pro 1 osobu
1 + doprovod
4 940 Kč
120 minut pro 1 osobu
1 + doprovod
6 140 Kč
Příplatek za armádního pilota (za každých 30 minut délky zážitku)
1
250 Kč

Jak nákup zážitku funguje?

1

Po objednání obdržíte certifikát e-mailem, poštou či osobně.

2

Vyberte si termín, který Vám bude nejvíce vyhovovat. Platnost certifikátu je 10 měsíců

3

Užíjte si nezapomenutelný zážitek

Zážitek obsahuje

  • let v simulátoru F16 Figting Falcon ve vybrané délce
  • v ceně je prohlídka dalších 7 profesionálních leteckých a automobilových simulátorů
  • bonus v délce 15 minut na vyzkoušení řízení simulátorů RC modelů na velké projekci. Tento bonus je možné čerpat obdarovaným nebo jeho doprovodem pouze v termínu konání zážitku nebo bezprostředně po něm

Délka trvání zážitku

30 až 120 minut dle výběru balíčku

Co zažijete s tímto balíčkem

Chcete létat jako skuteční vojenští piloti? Zážitkem na simulátoru F16 Fighting Falcon vás provedou naši instruktoři nebo volitelně skuteční piloti z 211. taktické Tygří letky armády ČR létající na stroji JAS-39 Gripen. Na tento zážitek si můžete vzít další 3 diváky, ale létat může pouze osoba uvedená na voucheru.

F16 je nejrozšířenější jednomotorový víceúčelový stroj současnosti. Jeho ovládání je řešeno stejně jako u Gripenu, elektronicky přes počítač, který ovládá flaperony (letoun je sám o sobě nestabilní a počítač za letu řídí stabilizaci) nebo nastavení vztlakových klapek, ale přistát s ním vyžaduje zkušenost. Po usednutí do kokpitu stroje se budete cítit jako ve skutečném letounu a to především díky polokruhové projekci s vysokým rozlišením, která vám umožní kompletní rozhled. Samotný vzlet v rychlosti přes 300km/hod. nevyžaduje zvláštní úsilí díky mohutné síle motoru, který umožňuje dosáhnout výšky několika tisíc metrů doslova během okamžiku.

Poukazem na zážitek na tomto simulátoru poskytnete dárek, díky kterému váš blízký nemusí již jen obdivovat stíhačky na leteckém dni, ale pozná stresové situace bojových pilotů a jejich řešení v doprovodu profesionálního instruktora.

Počet osob

Pro 1 osobu až 3 osoby jako doprovod.

Sezóna, počasí

Celoročně, nezávisle na počasí.

Rezervace

Rezervace prosím provádějte alespoň týden předem.
Realizace je možná ve dnech ST - SO od 9 do 22 hod.
Při zakoupení varianty s příplatkem pilota, je nutné počítat se stanoveným termínem cca 1 x za měsíc z důvodu vytíženosti pilota!

Rezervujte si termín

Stíhačka F16 Fighting Falcon – délka zážitku 30/60/90/120 minut:

Základní balíček 30-ti minut je vhodný pro vzlet ze základny do operačního prostoru s nácvikem akrobatických prvků a přistání na základně. Zvládnete-li pilotáž samotného letounu, je možné v rámci zbývajícího času vyzkoušet i tréninkový sestřel vzdušného cíle.

Letový čas 60-ti minut poskytne navíc prostor pro osvojení základních útočných a obranných manévrů. Naučíte se také obsluhovat radar v letadle, zaútočit na vzdálené vzdušné cíle nebo shodit bomby na vybraný pozemní cíl.

Objednáním zážitku na 90 minut letového času zažijete kromě předešlého tréninku ostrý vzlet na cíl, který míří do vašeho vzdušného prostoru. Bude ho nutné identifikovat a v případě rozkazu vrchního velení se s ním vypořádat.

Balíček 120-ti minut je pro opravdové fanoušky a poskytuje dostatek prostoru i pro pokročilou znalost systémů. Procházíte celkovým výcvikem bojového pilota. Budete odveleni do „horké oblasti“ a budete ničit obrněná vozidla, odolné budovy, monitorovat vzdušnou situaci a reagovat na ni. Váš úkol se ale může velmi dynamicky měnit v závislosti na vývoji situace. V okamžiku jedné vteřiny se z vás stane útočník proti vzdušným cílům a naopak zpět proti pozemním cílům. V této variantě získáte zkušenosti převyšující základní zážitkové balíčky a to navíc za zvýhodněnou cenu.

Po celou dobu bude za vámi sedět náš zkušený letecký instruktor, který vás celým zážitkem provede a vysvětlí vše potřebné k osvojení požadované dovednosti.

Věkové a výškové omezení není, ale doporučujeme zážitek pro osoby starší 8 let s jejich doprovodem a výškou alespoň 150cm, max. 200 cm, z důvodu dosahu na pedály nožního řízení a výhledu z kabiny. Váhové omezení je do 120kg. Možnost se domluvit na výjimce i pod tuto věkovou hranici dle příslušného simulátoru).

Co by Vás ještě mohlo zajímat?

  • uzavřené a nerušené moderní prostředí se vzduchotechnikou a klimatizací s možností individuálního nastavení, letecký bar s nápoji a teplými jídly
  • bezproblémové parkování přímo v hlídaném areálu před budovou bez poplatku
  • dostupnost metra B Zličín 10 minut pěšky
  • za 490 Kč je na místě možné přikoupit DVD záznam z Vašeho celého letu snímaný IP kamerou
  • za 250 Kč je na místě možné přikoupit fotografii vytištěnou na speciální sublimační tiskárně
  • za 490 Kč je na místě možné přikoupit možnost vystřídání řízení pro 1 osobu Vašeho doprovodu

Příplatek za armádního pilota u simulátoru F16: příplatek se vztahuje na volitelnou položku profesionálního instruktora, vojenského pilota z armády ČR létajícího na stíhačce JAS-39 Gripen.

Darujte univerzální certifikát

Dárek, který se bude líbit každému – vybere si sám. Platnost 12 měsíců, elektronická verze nebo luxusní dárkové balení zdarma.

Podobné zážitky v nabídce

doporučujeme

nejnižší cena

sleva

Simulátor BOEING 737NG Praha

Praha
/ 5

Chtěli byste řídit velké dopravní letadlo BOEING jako opravdový pilot v Praze? Čeká Vás reálný kokpit s dokonalou 180° projekcí. Vyzkoušejte si nejmodernější soukromý simulátor v ČR!

od 1 940 Kč

Více

nejnižší cena

doporučujeme

Pohyblivý letecký simulátor Brno

Brno
/ 5

Jediný plně pohyblivý simulátor letadel v Brně! Splňte si sen stát se pilotem letadla. Vybírat můžete z 8 letadel např. Boeing 737NG nebo stíhačka F16!

od 1 200 Kč

Více