VYBERTE SI ZÁŽITEK

Simulátor ponorky U-BOAT

Vyzkoušejte si simulátor ponorky, do kterého se může v případě potíží dostat i voda! Víte, že zážitek na funkčním simulátoru německé ponorky U-BOAT je světově ojedinělý? Zažijte na vlastní kůži boje v jedné z nejnebezpečnějších Hitlerových zbraní.

Místo konání zážitku: Praha Zobrazit na mapě

Základní informace

Hodnocení: 4,6 / 5

Luxusní dárkové balení

Kdy certifikát obdržíte?

E-mailem: ihned

Kurýrem: 22.4. (pondělí)

Vyberte variantu

Platnost certifikátu je 10 měsíců

Možnost výměny certifikátu zdarma

Vyberte si variantu zážitku Uložit mezi oblíbené

Popis zážitku
Osob
Cena
Simulátor ponorky U-BOAT 30 min.
1+2
1 940 Kč
Simulátor ponorky U-BOAT 60 min.
1+2
3 540 Kč
Simulátor ponorky U-BOAT 90 min.
1+2
4 940 Kč

Jak nákup zážitku funguje?

1

Po objednání obdržíte certifikát e-mailem, poštou či osobně.

2

Vyberte si termín, který Vám bude nejvíce vyhovovat. Platnost certifikátu je 10 měsíců

3

Užíjte si nezapomenutelný zážitek

Zážitek obsahuje

  • let v simulátoru ponorky U-BOAT ve vybrané délce
  • v ceně je prohlídka dalších 7 profesionálních leteckých a automobilových simulátorů
  • bonus v délce 15 minut na vyzkoušení řízení simulátorů RC modelů na velké projekci. Tento bonus je možné čerpat obdarovaným nebo jeho doprovodem pouze v termínu konání zážitku nebo bezprostředně po něm

Co zažijete s tímto balíčkem

  • Simulátor ponorky s možností průsaku vody, délka zážitku 30/60/90 minut:

= zjednodušený modul velícího můstku pro 1 až 3 osoby za doprovodu instruktora. Možné role jsou kapitán u periskopu, kormidelník u řízení a zbraňový důstojník u odpalování torpéd. Možnost lehkého průsaku vody ze třech vodních okruhů.

Chcete si zažít atmosféru 2. Světové války a vyzkoušet simulátor válečné Německé ponorky? Na vlastní kůži můžete zažít i prosakující vodu z trupu, který byl při nehodě poškozen. Zážitek na funkčním simulátoru německé ponorky U-BOAT je světově ojedinělý! Máme pro vás připraven trenažér velícího můstku ponorky s možností lehkého průsaku vody, který je schopný přiblížit atmosféru boje v jedné z nejnebezpečnějších Hitlerových zbraní. Stísněný a studený prostor ponorky, kdy jen světla žárovek prozrazují, zda-li je den nebo noc, ve vás vyvolají chmurný pocit už jen vstupem do simulátoru. Během Vaší mise budete čelit hrozbě hlubinných min a záplavy, budete řešit útok nepřátelských lodí, označovat vhodné cíle k potopení, hlídat stav lodě apod. Podaří-li se vám ustát nepřátelský útok, vynořit se zpět do periskopové hloubky a potopit cíl, budete se cítit jako ostřílení námořní vlci.

Po úvodní instruktáži si během 30-ti minut vyzkoušíte útok na konvoj obchodních lodí v Atlantiku. Začnete v periskopové hloubce a váš cíl bude na dostřel torpéd. Pokud neuděláte zásadní chybu, měli byste potopit většinu obchodních lodí a vyhnout se útoku doprovodných válečných lodí.

60- ti minutový zážitek umožňuje po absolvování základní mise a seznámení s ovládáním ponorky absolvovat další misi, tentokrát na základě reálné předlohy z 2. Světové války, kdy se blížíte na pomoc na záchranu další ponorky, která se ocitá pod nepřátelskou palbou a nemůže se ponořit.

90-ti minutový balíček je nejkomplexnějším zážitkem, kde máte na výběr z několika misí včetně ponoření slavné Queen Marry, která se vám připlete do cesty. Je na vás jako kapitánovi slavného U-BOATu rozhodnout se, zda-li potopíte loď plnou civilistů.

Počet osob

Zážitek je určen pro 1 až 3 osoby.

Sezóna, počasí

Celoročně, nezávisle na počasí.

Rezervace

Rezervace prosím provádějte alespoň týden předem.
Realizace je možná ve dnech ST - SO od 9 do 22 hod.

Rezervujte si termín

Nepotřebujete žádné předchozí zkušenosti, avšak minimální věk je 8 let a výška 150 cm, z důvodu dosahu na ovládání (možnost se domluvit na výjimce i pod tuto věkovou hranici dle příslušného simulátoru).

Co by Vás ještě mohlo zajímat?

  • uzavřené a nerušené moderní prostředí se vzduchotechnikou a klimatizací s možností individuálního nastavení, letecký bar s nápoji a teplými jídly
  • za 490 Kč je na místě možné přikoupit DVD záznam z Vašeho celého letu snímaný IP kamerou
  • za 250 Kč je na místě možné přikoupit fotografii vytištěnou na speciální sublimační tiskárně
  • za 490 Kč je na místě možné přikoupit možnost vystřídání řízení pro 1 osobu Vašeho doprovodu
  • bezproblémové parkování přímo v hlídaném areálu před budovou bez poplatku
  • dostupnost metra B Zličín 10 minut pěšky

Hodnocení zážitku

Zobrazit všechna hodnocení (0)

Základní informace

Místo: Praha

Hodnocení: 4,9 / 5

Luxusní dárkové balení

Vyberte variantu

Platnost certifikátu je 10 měsíců

Možnost výměny certifikátu zdarma

Darujte univerzální certifikát

Dárek, který se bude líbit každému – vybere si sám. Platnost 12 měsíců, elektronická verze nebo luxusní dárkové balení zdarma.

Podobné zážitky v nabídce

doporučujeme

nejnižší cena

sleva

Simulátor BOEING 737NG Praha

Praha
/ 5

Chtěli byste řídit velké dopravní letadlo BOEING jako opravdový pilot v Praze? Čeká Vás reálný kokpit s dokonalou 180° projekcí. Vyzkoušejte si nejmodernější soukromý simulátor v ČR!

od 1 940 Kč

Více

doporučujeme

Simulátor stíhačka F16

Praha
/ 5

Staňte se na chvíli vojenským pilotem na moderní plně bojové stíhačce F16 s možností využít armádního pilota. Dokonalá 7 metrů široká 180° projekce, reálné síly v řízení, plně funkční kokpit s replikou HOTASu jako ve skutečnos...

od 1 940 Kč

Více