VYBERTE SI ZÁŽITEK

Rozmazlovací masáž od 2 masérek

Dopřejte si výjimečný zážitek v podobě luxusní thajské masáže prováděné dvěma thajskými terapeutkami naráz. Uvolněte své tělo i mysl a nechte se okouzlit atmosférou Orientu v příjemném prostředí našich masážních center.

Místo konání zážitku: Brno, Karlovy Vary, Praha 1, Praha 4 Zobrazit na mapě

Kdy certifikát obdržíte?

E-mailem: ihned

Kurýrem: 22.4. (pondělí)

Vyberte variantu

Platnost certifikátu je 10 měsíců

Možnost výměny certifikátu zdarma

Vyberte si variantu zážitku Uložit mezi oblíbené

Popis zážitku
Osob
Cena
Tradiční thajská masáž 60 min.
1
2 250 Kč
Thajská olejová masáž celého těla 60 min.
1
2 650 Kč
Exotická konopná masáž 60 min.
1
2 890 Kč
Reflexní masáž chodidel 60 min.
1
1 630 Kč
Královská tradiční thajská masáž 90 min.
1
3 050 Kč
Orient. medová masáž 60 min.
1
2 730 Kč
Luxusní čokoládová masáž 60 min.
1
2 730 Kč
Luxusní kokosová masáž 120 min.
1
4 090 Kč

Jak nákup zážitku funguje?

1

Po objednání obdržíte certifikát e-mailem, poštou či osobně.

2

Vyberte si termín, který Vám bude nejvíce vyhovovat. Platnost certifikátu je 10 měsíců

3

Užíjte si nezapomenutelný zážitek

Délka trvání zážitku

dle výběru konkrétní masáže 60 až 120 minut

Co zažijete s tímto balíčkem

Nechcete darovat pouze masáž, ale zážitek v intimním a luxusním prostředí? Pak je volba této masáže tou správnou. Masážní centra jsou vždy situované „na dobré adrese“ a povětšinou jsou součástí luxusního hotelového komplexu s možností dalšího wellness.

Nechte se zlákat atmosférou proslulé thajské přívětivosti, tradice a umění dalekého Thajska-kolébkou masáží. Okouzlí Vás vlídné úsměvy a něžné ruce thajských masérek s výjimečným darem navrátit Vám ztracenou energii, uvolnit mysl, ozdravit duši a revitalizovat celé tělo.

Rezervace

Rezervace prosím provádějte alespoň týden předem, při rezervaci uvádějte preferované místo realizace masáže.

Rezervujte si termín

Vybírat můžete z několika variant tradičních thajských procedur dle vlastního přání:

Tradiční thajská masáž:

Tradiční thajská masáž je založena na znalosti energetických drah v těle, jejich zablokování Vám pak přináší nepříjemné potíže. Jejich uvolnění tkví v tlaku na akupresurní body, svaly a šlachy v kombinaci s jemným protahováním končetin a páteře. Masérka přitom používá dlaně a prsty, ale také předloktí, lokty, chodidla či kolena. Zbavíte se tak napětí a Vaše tělo pocítí harmonický soulad všech jeho částí.

Thajská olejová masáž celého těla:

Čeká Vás orientální masáž celého těla od konečků prstů na nohou až po kořínky vlasů. Terapeutka se věnuje každé části Vašeho těla za blahodárných účinků speciálních aromatických olejů. Tato relaxační forma thajské masáže je nejefektivnější formou relaxace a regenerace. Napomáhá odstranění únavy, nahromaděného stresu a napětí organismu.

Exotická konopná masáž:

Orientální olejová masáž celého těla zpomaluje proces stárnutí a působí blahodárně proti různým druhů alergií. Konopný olej má výborné regenerační, zvláčňující a protizánětlivé účinky. Tato procedura Vám zařídí maximální uvolnění a vitalitu ale také zdravou a vláčnou pokožku. Při masáži dochází k maximálnímu uvolnění organismu, odstranění únavy a bolesti. Budete se cítit svěží a plni vitality.

Reflexní masáž chodidel:

Na chodidlech se vyskytuje mnoho reflexních bodů a jejich tlaková stimulace uvolňuje energetické dráhy (meridiány), které propojují chodidla se všemi tělesnými orgány lidského těla. Tato masáž oživuje a znovu navrací energii jednotlivým partiím, snižuje stres a přináší hloubkovou relaxaci. Je také důležitá pro správné držení těla při chůzi což napomáhá předcházení problémy se zády a krční páteří.

Královská tradiční thajská masáž:

Zahrneme Vás královskou thajskou péčí pro odpočinek celého Vašeho organismu. Kombinace tradiční thajské masáže a staré léčebné metody vychází s přikládání horkých bylinných sáčků na místa, kde v těle proudí energie.

Orientální medová masáž:

Thajská medová masáž je staré léčivé i kosmetické ošetření využívající výjimečných vlastností medu. Med je odjakživa považován za afrodiziakum a elixír mládí. Obsahuje důležité minerály a stopové prvky. Medová masáž je ověřeným postupem k odstranění toxinů z Vašeho těla a pro silné oživení celého organismu díky speciální tlakové masáži vstupující do hloubky Vašeho těla. Vaše pokožka bude příjemně vonět květinovým medem a Vy se budete cítit odpočatí a plni nově nabité energie.

Luxusní čokoládová thajská masáž:

Tato voňavá luxusní masáž je rafinovaným spojením čokolády a hřejivé uvolňující masáže. Je velkým pokušením pro všechny milovníky sladkého. Dodá Vám pocit odpočinku a zbaví stresu či nervového vypětí. Hot Chocolate je splněný sen všech milovníků delikátních chutí a vůní. Vhodné i pro pány!

Luxusní kokosová masáž:

Jedná se o výjimečnou terapii celého těla trvající celé dvě hodiny! Procedura probíhá za použití panenského kokosového oleje, který je stále více populární díky svým blahodárným účinkům na pleť. Kokos učiní Vaši pokožku sametově jemnou, pružnou a zdravou.

Konkrétní místo konání si vybere Vámi obdarovaný při rezervaci termínu. Provozní doba jednotlivých salonů, v tomto rozmezí Vám rádi potvrdíme rezervaci pro vybranou lokalitu:

  • Praha 4: 10:00 – 22:00
  • Praha 1: 9:00 – 21:00
  • Brno: 9:00 – 21:00
  • Karlovy Vary: 9:00 – 21:00

Darujte univerzální certifikát

Dárek, který se bude líbit každému – vybere si sám. Platnost 12 měsíců, elektronická verze nebo luxusní dárkové balení zdarma.