Reiki Brno

Reiki je univerzální kosmická energie, která nás obklopuje a vyplňuje celý prostor kolem nás. Tato absolutně čistá energie má harmonizační účinky. Reiki má vlastní inteligenci, to znamená, že proudí právě tam, kde je jí nejvíce potřeba. Není možno ji ´znečistit´ negativní myšlenkou předávajícího, protože se nedá ovlivňovat myslí, ale s reiki se pracuje jen skrze srdce.

Již máte certifikát?
od 830 Kč
Již máte certifikát?
Rezervujte si termín

Výběr varianty

Terapie Reiki 60 min.
Brno
Počet osob: 1
830 Kč

Co zažijete

Terapie reiki je jednoduchá léčebná technika, pro kterou je nutno být zasvěcen mistrem reiki. Naše velmi zkušená terapeutka pracuje s reiki již několik let. Je to terapie, která umožňuje harmonizovat místa s nějakými nedostatky nebo naopak přebytky v organismu, ať už se jedná o jeho fyzickou, psychickou či duchovní stránku. Energie reiki nemůže nikdy ublížit, může jen pomoci.

Terapeutka klade své ruce, jež se stávají kanálem energie reiki, na nemocná nebo disharmonická místa. Můžete relaxovat, uvolnit se a postupně nabírat sílu a energii na další životní situace a zkušenosti. Po hodině terapie se budete cítit odpočati, plni energie a nové inspirace. Navíc pokud máte nějaké zdravotní problémy, ucítíte okamžitou úlevu, protože získáte tolik léčivé energie, kolik potřebujete, abyste se zharmonizovali, a tak podnítili vaše tělo k léčbě.

Hodnocení zážitku (2 recenze)

account_circle Janechová
5/5

Dobrý den, bylo to příjemné, klidně bych doporučila ostatním. Hezký den

Napsat dotaz

Místo/a konání zážitku

voucher-image

Podobné zážitky

Novinka Nejnižší cena na trhu
location_on Letiště Prostějov
5 /5

Zažijte výjimečný vyhlídkový let z letiště Prostějov v posledním modelu letounu Cessna 206H, které valí rychlostí až 250Km/h! Máme pro Vás ty nejoblíbenější trasy anebo si vyberete vlastní dle svého přání. A to ještě není všechno - během vyhlídkového letu si můžete vyzkoušet řízení letounu!

V PROVOZU
location_on Praha, Brno, ...
5 /5

Zkuste si jaké to je pilotovat opravdové letadlo! K výběru jsou letiště po celé ČR, termíny na přání a letadlo máte pouze pro sebe 😊

V PROVOZU
location_on Praha, Hradec Králové, ...
5 /5

Zažijte individuální let s instruktorem ve vrtulníku Robinson. Termín i trasu si můžete zvolit dle přání!

+420 739 044 204
Po - Pá: 9:00 - 16:00
info@impresio.eu
Adresa:
Kopečná 940/14, Brno
Kudyznudy.cz