RC Offroad Cars

Máte rádi rádiem řízené modely? Rádi závodíte? Nabízíme Vám jedinečnou možnost si pořádně zajezdit a zazávodit na nově vybudované RC OFFROAD CARS dráze včetně zapůjčení modelů závodních terénních aut v provedení SHORT COURSE s elektrickým pohonem, které jsou schopny dosáhnout rychlosti až 60 km/h, perfektně driftují a mají kvalitní tlumiče a pneumatiky pro rychlé projíždění ostrých zatáček – zapomeňte tedy na obyčejná dětská autíčka ze supermarketů :-).

Již máte certifikát?
od 790 Kč
Již máte certifikát?
Rezervujte si termín

Výběr varianty

1 hodina 1 auto
Vílanec u Jihlavy
Počet osob: 1
790 Kč
1 hodina 2 auta
Vílanec u Jihlavy
Počet osob: 1
1 190 Kč
1 hodina 3 auta
Vílanec u Jihlavy
Počet osob: 1
1 540 Kč
1 hodina 4 auta
Vílanec u Jihlavy
Počet osob: 1
1 840 Kč
1 hodina 5 aut
Vílanec u Jihlavy
Počet osob: 1
2 090 Kč

Co zažijete

U nás zažijete jedinečnou zábavu pro velké i malé, kluky i holky. K dispozici je dráha se spoustou skoků a zatáček na hliněném povrchu, případně stan 3x3 metry a lavicové sety pro pohodlné posezení. Ideální zážitek pro skupinky jakýchkoliv osob i věku, včetně rodin s dětmi. K dispozici je 1 až 5 modelů aut.

Podívejte se na další auto-moto zážitky!

Průběh zážitku

Ve sjednaný termín se dostavíte na naši základnu ve Vílanci u Jihlavy, instruktor od Vás nejprve přebere poukázku, která Vás opravňuje k uskutečnění zážitku. Dále Vás čeká krátká instruktáž z ovládání modelů a chování při samotné jízdě. Následně již přeberete dálkový ovladač a můžete začít závodit. Instruktor je Vám po celou dobu zážitku k dispozici a dohlíží na bezpečnost a na správné ovládání RC modelů.

Napsat dotaz

Místo/a konání zážitku

voucher-image

Podobné zážitky

Nejprodávanější Nejnižší cena na trhu
location_on Hlubočky - Olomoucko
5/5

Hummer H1 je legenda! Mladší, ale větší a zároveň obratnější sourozenec H2, který Vás dostane do kolen. Hummer H1 je pro ty, kteří to s jízdou v terénu myslí opravdu vážně.

Nejnižší cena na trhu -5%
location_on Brno Slatina
5/5

Splňte si dětský sen a staňte se pilotem sportovního auta v Brně! Zažijte jízdu v profesionálním závodním plně pohyblivém simulátoru.

1 000 Kč od 950 Kč
+420 739 044 204
Po - Pá: 9:00 - 16:00
info@impresio.eu
Adresa:
Kopečná 940/14, Brno
Kudyznudy.cz