VYBERTE SI ZÁŽITEK

RC Offroad Cars

Máte rádi rádiem řízené modely? Rádi závodíte? Nabízíme Vám jedinečnou možnost si pořádně zajezdit a zazávodit na nově vybudované RC OFFROAD CARS dráze včetně zapůjčení modelů závodních terénních aut v provedení SHORT COURSE s elektrickým pohonem, které jsou schopny dosáhnout rychlosti až 60 km/h, perfektně driftují a mají kvalitní tlumiče a pneumatiky pro rychlé projíždění ostrých zatáček – zapomeňte tedy na obyčejná dětská autíčka ze supermarketů :-).

Místo konání zážitku: Vílanec u Jihlavy Zobrazit na mapě

Základní informace

Hodnocení: 0 / 5

Luxusní dárkové balení

Kdy certifikát obdržíte?

E-mailem: ihned

Kurýrem: 22.4. (pondělí)

Vyberte variantu

Platnost certifikátu je 10 měsíců

Možnost výměny certifikátu zdarma

Vyberte si variantu zážitku Uložit mezi oblíbené

Popis zážitku
Osob
Cena
1 hodina 1 auto
1
790 Kč
1 hodina 2 auta
1
1 190 Kč
1 hodina 3 auta
1
1 540 Kč
1 hodina 4 auta
1
1 840 Kč
1 hodina 5 aut
1
2 090 Kč

Jak nákup zážitku funguje?

1

Po objednání obdržíte certifikát e-mailem, poštou či osobně.

2

Vyberte si termín, který Vám bude nejvíce vyhovovat. Platnost certifikátu je 10 měsíců

3

Užíjte si nezapomenutelný zážitek

Zážitek obsahuje

  • Zapůjčení kvalitního závodního RC modelu Short Course v poměru 1:10 a dálkového ovladače
  • Přípravu dráhy
  • Zapůjčení baterie + náhradní baterie (100% energie po celou dobu zážitku)
  • Instruktora Stan 3x3 metry, posezení u dráhy – lavicové sety
  • Údržbu modelů po uskutečnění zážitku – omytí, promazání, úklid, dobytí baterií apod.

Délka trvání zážitku

60 minut + instruktáž, lze také 2 nebo 3 hodiny zážitku, ceny se pak násobí z jedné hodiny zážitku.

Co zažijete s tímto balíčkem

U nás zažijete jedinečnou zábavu pro velké i malé, kluky i holky. K dispozici je dráha se spoustou skoků a zatáček na hliněném povrchu, případně stan 3x3 metry a lavicové sety pro pohodlné posezení. Ideální zážitek pro skupinky jakýchkoliv osob i věku, včetně rodin s dětmi. K dispozici je 1 až 5 modelů aut.

Počet osob

Aktuálně je k dispozici až 10 aut, nicméně kolik aut zakoupíte je na vás. Zákazníci se v ovládání aut můžou běhěm zakoupeného času střídat, tzn. že na jednom autě se můžou vystřídat i 3 osoby, ale můžou mít také každý svoje auto.

Sezóna, počasí

Zážitek je možné uskutečnit celoročně, když počasí dovolí, není sníh, teplota neklesne pod 5 st. C (kvůli bateriím), ideální je jaro, léto, podzim. Lehký déšť není problém.

Ve sjednaný termín se dostavíte na naši základnu ve Vílanci u Jihlavy, instruktor od Vás nejprve přebere poukázku, která Vás opravňuje k uskutečnění zážitku. Dále Vás čeká krátká instruktáž z ovládání modelů a chování při samotné jízdě. Následně již přeberete dálkový ovladač a můžete začít závodit. Instruktor je Vám po celou dobu zážitku k dispozici a dohlíží na bezpečnost a na správné ovládání RC modelů.

Pro koho je zážitek určen: Zážitek je určen jak pro zkušenější jezdce, tak i děti a začátečníky, kteří doposud nemají s RC Modely aut jakoukoliv zkušenost. Ovládání je velmi jednoduché a před začátkem zážitku Vám bude vše plně vysvětleno. RC Model auta je pro osoby, které nejsou pod vlivem alkoholu či jiných omamných a psychotropních látek.

Pojištění a odpovědnost: Instruktor dohlíží po celou dobu na průběh zážitku, je třeba dodržovat jeho pokynů, žádného dalšího pojištění a protokolů o odpovědnosti není třeba.

Doporučujeme oblečení dle aktuálních klimatických podmínek, pevné boty. Pokud využijete zapůjčení nepromokavých obleků, není nutné náhradní oblečení v případě špatného počasí. Můžete si sebou vzít také fotoaparát, či kameru pro uchování Vašich vzpomínek ze zážitku. Nezapomeňte poukázku opravňující Vás k využití zážitku.

Na místě máte možnost zapůjčit si nebo připlatit: Nepromokavý oděv – 100,-Kč (kalhoty, svršek) Rukavice – 20,-Kč Foto ze zážitku pořízené instruktorem – 100,-Kč (včetně 1ks DVD nebo nahrání na Váš Flashdisk) Video ze zážitku pořízené instruktorem, kamera + stativ – 200,-Kč (včetně 1ks DVD nebo nahrání na Váš Flashdisk) Vše výše uvedené můžete použít vlastní

Hodnocení zážitku

Zobrazit všechna hodnocení (0)

Základní informace

Místo: Vílanec u Jihlavy

Hodnocení: 4,9 / 5

Luxusní dárkové balení

Vyberte variantu

Platnost certifikátu je 10 měsíců

Možnost výměny certifikátu zdarma

Darujte univerzální certifikát

Dárek, který se bude líbit každému – vybere si sám. Platnost 12 měsíců, elektronická verze nebo luxusní dárkové balení zdarma.

Podobné zážitky v nabídce

Závodní simulátor Brno

Brno
/ 5

Chtěli jste si někdy splnit dětský sen a stát se pilotem sportovního auta? S tímto naším balíčkem zažijete jízdu v profesionálním závodním plně pohyblivém simulátoru a můžete vybírat rovnou ze tří variant!

od 1 000 Kč

Více

doporučujeme

Závodní simulátor Praha

Praha
/ 5

Vyzkoušejte si jaké to je být jezdcem závodů Rallye. Usednete do nejmodernějšího plně pohyblivého simulátoru auta v ČR.

od 1 190 Kč

Více