VYBERTE SI ZÁŽITEK

Pohyblivý simulátor CESSNA

Chtěli byste si vyzkoušet, jak se pilotuje malé jednomotorové sportovní letadlo a netroufáte si to zkusit v reálu? Zkuste pilotovat plně pohyblivý letový trenažér sportovního letounu Cessna 182RG.

Místo konání zážitku: Praha Zobrazit na mapě

Základní informace

Hodnocení: 4 / 5

Luxusní dárkové balení

Kdy certifikát obdržíte?

E-mailem: ihned

Kurýrem: 22.4. (pondělí)

Vyberte variantu

Platnost certifikátu je 10 měsíců

Možnost výměny certifikátu zdarma

Vyberte si variantu zážitku Uložit mezi oblíbené

Popis zážitku
Osob
Cena
1) Pilotem Cessny 182RGna zkoušku 30 min.
1 + doprovod
1 190 Kč
1) Pilotem Cessny 182RG na zkoušku 60 min.
1 + doprovod
2 190 Kč
1) Pilotem Cessny 182RG na zkoušku 90 min.
1 + doprovod
2 990 Kč
1) Pilotem Cessny 182RG na zkoušku 120 min.
1 + doprovod
3 890 Kč
2) Pilotování na zkoušku 90 minut
1 + doprovod
4 490 Kč
3): Od malého po velké 120 minut
1 + doprovod
5 490 Kč

Jak nákup zážitku funguje?

1

Po objednání obdržíte certifikát e-mailem, poštou či osobně.

2

Vyberte si termín, který Vám bude nejvíce vyhovovat. Platnost certifikátu je 10 měsíců

3

Užíjte si nezapomenutelný zážitek

Zážitek obsahuje

  • let v simulátoru ve vybrané délce
  • v ceně je prohlídka dalších 7 profesionálních leteckých a automobilových simulátorů

Délka trvání zážitku

30 až 120 minut dle výběru balíčku

Co zažijete s tímto balíčkem

  • 1) Sportovní letoun Cessna 182RG full motion – délka zážitku 30/60/90/120 minut

Čekají Vás nebezpečná letiště světa v horách nebo na pláži pro malé letouny. Nabídka až 24 tisíc letišť. Individuální zážitek vedený profesionálním instruktorem.

Zážitek pilotem Cessny 182RG na zkoušku je vhodný dárek pro laika i zkušeného pilota. Na tento zážitek si můžete vzít další 3 diváky, ale létat může pouze osoba uvedená na voucheru. 

Uvažovali jste někdy o pilotní licenci, ale například ze strachu z létání jste se k tomu nikdy nedostali? Pokud ano, vyzkoušejte si náš plně pohyblivý simulátor malého sportovního letounu Cessna 182RG pod vedením zkušeného instruktora. Každý budoucí pilot začíná na malém sportovním letounu a právě Cessna patří mezi nejrozšířenější. Malé letadlo je úžasné, je podstatně živější a nemá tak složité systémy ve srovnání s dopravním letounem. Dokáže vzlétnout a přistávat i na nezpevněných plochách a proto s ním zažijete podstatně více zábavy na adrenalinových letištích po celém světě.

Základní balíček 30-ti minut je vhodný k nácviku vzletu, letu po okruhu a opakované přistání na Havajském Dillinghamu nebo jiném z více nežli 24 tisíc letišť světa za doprovodu profesionálního instruktora.

Letové časy 60-ti minut umožňují kromě základního letu po okruhu o nácvik přistání s vysazením motoru, nefunkčností některého z letových přístrojů, bočního větru, nebo letu dle přístrojů za špatné viditelnosti.

Zážitek na 90-ti minut zahrnuje v poslední třetině díky získaným zkušenostem vyzkoušet přistání na nejnebezpečnějších letištích světa jako je Mountain Air v USA, která je sice ve výšce podobné naší Sněžce, ale délka dráhy pod 1km s jejím stoupáním a hustým lesem v okolí a silným větrem ji činí velmi nebezpečnou.

Letový čas 120-ti minut je komplexním zážitkem, který kromě uvedeného zahrnuje další nebezpečné letiště jako Barra Eoligarry ve Skotsku s přistáním na pláži z části utopeném v moři a Matekane Air Strip ve výšce 2500 metrů s útesem hlubokým přes 1km na konci dráhy. K dispozici jsou další nebezpečná letiště jako např. Lukla na Mount Everest nebo Courchevel v Alpách ve Francii.

  • 2) Pilotování simulátoru a reálného 4-místného letounu Cessna – délka zážitku 90 minut

= Simulátor Cessna 182RG v délce 60min. a následně let ve skutečné Cessně 172 v délce 30min. včetně 2 členného doprovodu.

Vyzkoušejte s námi letět na simulátoru a poté v reálném letounu Cessna. Balíček se skládá z 60-ti minutového letu na plně pohyblivém simulátoru C182RG a k tomu 30-ti minutový let v reálném letadle Cessna 172, kdy si budete moci vyzkoušet řízení, vzít s sebou i váš dvoučlenný doprovod a to celé se zkušeným obchodním pilotem. Lety probíhají v Roudnici nad Labem v letecké škole Aviatický Klub www.aviatickyklub.cz. Spojení profesionálního simulátoru a reálného letounu dává opravdu smysl. Během 60-ti minut byste měli na trenažéru nasát základy létu na okruhu tak, abyste již ve skutečném letadle byli schopni se alespoň trochu zorientovat a let si užili. Odnesete si tak skvělé dojmy a nebude se cítit jen jako divák u vyhlídkového letu.

  • 3) Od malého po velké, Cessna 182RG + Boeing 737NG – délka zážitku 120 minut

Tento balíček je kombinací obou simulátorů Cessna 182RG full motion 60min. a Boeing 737NG 60min. Každý pilot začíná na malém letounu, než se dostane na dopravní typ. Individuální zážitek s vaším doprovodem.

Tento zážitek Vás provede od malého letounu, na kterém začnete jako ve skutečném létání, až po složitý dopravní stroj nové generace. Zažijete tak oba světy na jednom kontaktním místě, budete odcházet naprosto vyčerpaní informacemi a dojmy z rozdílu přístupu k pilotáži obou světů létání. Budete již trochu tušit, jaká je cesta dopravního pilota od začátku do jeho cíle. To vše vám ukáží naši instruktoři v praxi. Na výběr budete mít několik letišť pro malá i velká letadla, můžete si vyzkoušet stejné podmínky daného letiště a počasí pro oba stroje. Na tento zážitek si můžete vzít další 3 diváky, ale létat může pouze osoba uvedená na voucheru. 

Počet osob

Balíček je určen pro 1 osobu. Pro všechny balíčky je možné vzít s sebou doprovod.

Sezóna, počasí

Všechny balíčky jsou bez omezení počasí s vyjímkou balíčku 2) reálného letu letadlem Cessna 172, kdy minimální dohlednost je 5 km nebo podmínky počasí, které mají vliv na bezpečnost letu.

Rezervace

Rezervace prosím provádějte alespoň týden předem.
Realizace je možná ve dnech ST - SO od 9 do 22 hod.

Rezervujte si termín

Nepotřebujete žádné předchozí zkušenosti, instruktor Vám pomůže, abyste si vychutnali samotné řízení letadla a nebyli zbytečně zatěžováni ostatními informacemi avioniky letounu. Avšak minimální věk je 14 let a výška 160cm, z důvodu dosahu na pedály nožního řízení a výhledu z kabiny.

Darujte univerzální certifikát

Dárek, který se bude líbit každému – vybere si sám. Platnost 12 měsíců, elektronická verze nebo luxusní dárkové balení zdarma.

Podobné zážitky v nabídce

doporučujeme

nejnižší cena

sleva

Simulátor BOEING 737NG Praha

Praha
/ 5

Chtěli byste řídit velké dopravní letadlo BOEING jako opravdový pilot v Praze? Čeká Vás reálný kokpit s dokonalou 180° projekcí. Vyzkoušejte si nejmodernější soukromý simulátor v ČR!

od 1 940 Kč

Více

nejnižší cena

doporučujeme

Pohyblivý letecký simulátor Brno

Brno
/ 5

Jediný plně pohyblivý simulátor letadel v Brně! Splňte si sen stát se pilotem letadla. Vybírat můžete z 8 letadel např. Boeing 737NG nebo stíhačka F16!

od 1 200 Kč

Více