VYBERTE SI ZÁŽITEK

Pobyt na ekofarmě se safari

Přijeďte se podívat, jak to v dnešní době vypadá na ekofarmě a co taková práce obnáší!

Místo konání zážitku: Hrubá Vrbka - Bílé Karpaty Zobrazit na mapě

Základní informace

Hodnocení: 4,9 / 5

Luxusní dárkové balení

Kdy certifikát obdržíte?

E-mailem: ihned

Kurýrem: 29.5. (středa)

Vyberte variantu

Platnost certifikátu je 10 měsíců

Možnost výměny certifikátu zdarma

Vyberte si variantu zážitku Uložit mezi oblíbené

Popis zážitku
Osob
Cena
Pobyt na ekofarmě, 1 noc, 2 osoby
2
2 550 Kč
Pobyt na ekofarmě, 2 noci, 2 osoby
2
3 290 Kč
Balíček bioproduktů
250 Kč

Jak nákup zážitku funguje?

1

Po objednání obdržíte certifikát e-mailem, poštou či osobně.

2

Vyberte si termín, který Vám bude nejvíce vyhovovat. Platnost certifikátu je 10 měsíců

3

Užíjte si nezapomenutelný zážitek

Zážitek obsahuje

  • prohlídka ekofarmy (cca 1,5 hodiny)
  • jízda na koni (30 minut)
  • táborák
  • v ceně ubytování na 1 nebo 2 noci a láhev vína (pozdní sběr) na přivítanou
  • safari (cca 2 hodiny)

- za příplatek je možný balíček bioproduktů - dle dané sezony, např. česnek, cibule dvou barev, cukety, brambory, červený rybíz a vajíčka

Co zažijete s tímto balíčkem

Netoužíte po romantice nasvíceného velkoměsta a luxusu našperkovaného hotelu, ale po vůni čerstvě posečené trávy, klidu a nekonečné moudrosti matky přírody? Vyjma koní, ovcí a koz na Vás na farmě čeká dokonce i klokan a nefalšované farmářské safari! A nečekejte nerudného farmáře, ale tým sympatických mladých lidí :-)

Ekofarma hospodaří na území Vojšických luk, v lokalitě Velické zahrady, spolupracuje se Správou CHKO Bílé Karpaty. Zajišťuje tak ekologické zemědělství, které je pokrokový a moderní způsob hospodaření, který staví na tisíciletých zkušenostech našich předků.

Na začátek si ekofarmu prohlédnete s odborným výkladem farmáře. Poznáte tak všechna hospodářská zvířata a jejich zvířecí rodiny (koně, ovce, kozy, divočáky, prasata, miniprasátka, husy, slepice, krůty, králíky, osla a klokana). Dozvíte se potřeby jednotlivých zvířat, zrovna tak jejich přínos pro člověka. Můžete si je pohladit, některé i nakrmit, seznámíte se tak s rozdíly běžného a ekologického zemědělství.

Jízdy na koni se pořádají s kvalifikovaným instruktorem, naučíte se základy jízdy na koni. Vhodné pro malé i velké, začátečníky i pokročilé-každý kůň má svého vodiče.

Táborák je stylovým způsobem našeho farmářského cateringu :-) Čeká Vás příjemné plápolání ohínku na venkovním grilu s posezením, nemusíte se o nic starat- špekáčky, chléb, tácky, kečup, hořčice, oheň- vše bude pro vás zajištěno.

Třešinkou na dortu a specialitou naší farmy je safari. Jedná se o projížďku s farmářem v terénním autě po pastvinách. Na třech různých místech uvidíte kozí, kravské a ovčí pastvy. Výlet můžete obohatit o zastávku na rozhledně nebo mlýně. Max. pro 3 osoby.

Ubytování přímo v areálu farmy. K dispozici nádherně zařízený, samostatný domeček, dvoulůžkový a třílůžkový pokoj (LCD se satelitem, wi-fi, plně vybavená moderní kuchyň).

Počet osob

Balíčky jsou kalkulovány pro 2 osoby, pokud je vás více či méně, kontaktujte nás prosím pro individuální kalkulaci.

Sezóna, počasí

Celoročně.

Rezervace

Rezervujte si prosím termín min. dva týdny předem. Rezervaci je možné provést na pracovní i víkendové termíny. V případě víkendového letního pobytu i dříve, bývá obsazeno i měsíce předem!

Rezervujte si termín

Zážitek je vhodný pro rodiny s malými dětmi, zrovna tak pro páry.

Další možnosti s objednáním i na místě: nastrojení do místního kroje s fotografií – 1000,-Kč, hodina s traktoristou – dle sezóny (tj. sečení, nahrabování, lisování, navážení krmiva zvířatům) – 700,-Kč, jízda na oslíkovi s vodičem: 250 Kč/30 min., půjčovna kol a vozíků za kolo, herní areál pro děti – průlezky, houpačky, šplhadla, trampolína, písek, dětský domeček.

Pokud nemáte zájem o některé z aktivit, můžeme je z balíčku vypustit a pobyt Vám ušít na míru - kontaktujte nás.

Darujte univerzální certifikát

Dárek, který se bude líbit každému – vybere si sám. Platnost 12 měsíců, elektronická verze nebo luxusní dárkové balení zdarma.

Podobné zážitky v nabídce

doporučujeme

Den farmářem

Hrubá Vrbka - Bílé Karpaty
/ 5

Vyzkoušel si Váš kamarád, partner či známý už všechny zážitky? Opravdu si skočil padákem, letěl střemhlav stíhačkou, točil hlínu na kruhu nebo se nechal masírovat čokoládou? Tento netradiční zážitek ho ale jistě překvapí. Bude kyd...

od 1 990 Kč

Více

Den na ekofarmě se safari

Hrubá Vrbka - Bílé Karpaty
/ 5

Netoužíte po romantice nasvíceného velkoměsta a luxusu našperkovaného hotelu, ale po vůni čerstvě posečené trávy, klidu a nekonečné moudrosti matky přírody? Přijeďte se podívat, jak to v dnešní době vypadá na ekofarmě a co taková...

od 250 Kč

Více