Pilotem vrtulníku na zkoušku

Setkání je určeno pro všechny, kteří si chtějí vyzkoušet, co znamená reálné létání s helikoptérou.

Již máte certifikát?
od 12 900 Kč
Již máte certifikát?
Rezervujte si termín

Výběr varianty

1 osoba, 20 min. řízení + instruktáž
Praha - Sazená
Počet osob: 1
12 900 Kč

Pokud chcete vyzkoušet opravdovou svobodu pohybu vzduchem, tak vyzkoušejte řídit vrtulník. Ve vrtulníku Robinson R44 letí spolu 3 účastníci, kteří se po 20 minutách střídají v řízení vrtulníku. Celkem letíme minimálně 60 minut.

Po cestě přistaneme na dalších 3 místech, kde si dáme krátkou pauzu na rozdýchání návalu adrenalinu a nabrání koncentrace na další úsek trasy.

Zážitek obsahuje

Cena obsahuje veškeré náklady na předletovou přípravu, materiály, které obdržíte, náklady na pronájem letadla, zkušeného obchodního pilota - instruktora, palivo, přistávací poplatky na letištích. V případě, že bychom let z jakéhokoliv důvodu prodloužili, nebudete hradit již žádné další náklady, cena je tedy konečná.

Speciální předpoklady

Akce je určena všem, kteří chtějí zažít něco více, než jen vyhlídkový let. Se zkušeným kapitánem prožijete vše, co obnáší řízení vrtulníku. Akce je vhodná pro muže i ženy od 16 let bez předchozích zkušeností. Mladší osoby pouze v doprovodu (nebo souhlasem) rodiče.

POZOR! Maximální váha účastníka je stanovena na 100 kg.

Diváci

Diváci a doprovod se mohou účastnit, pozorovat předletovou přípravu, mohou fotografovat a filmovat. Na letišti je většinou i spousty možností, jak zabavit děti. Určitě je vezměte s sebou.

Sezóna, počasí

Počasí je pro tuto akci velmi podstatné. Pro let potřebujeme dobrou dohlednost a vyhnout se nebezpečným jevům, jakými jsou například bouřky. Na druhou stranu zase nepotřebujeme pouze krásný letní slunečný den bez mráčků. Nejsme žádný vyhlídkový let. Rozhodnutí o konečném provedení letu je na kapitánovi vrtulníku.

Další informace

Co s sebou? Nezapomeňte si vzít občanský průkaz a dárkový poukaz na akci, který jste obdrželi. Vezměte si sportovní oblečení. Něco na psaní a na poznámky. Foťák, abyste zdokumentovali své zážitky a hlavně pohodovou náladu.

Rezervace

Rezervace prosím provádějte alespoň měsíc předem. Pro rezervaci potřebujeme znát váhu pasažérů, prosíme to uvést ve formuláři, děkujeme.

Realizace je možná pouze v předem vypsaných termínech.

Délka trvání

Celá akce zabere cca 3 hodiny (z toho 1 hodina předletové přípravy).

Více informací k místu konání

Tuto variantu je možné realizovat pouze na letišti Praha - Sazená.

Co zažijete

Pokud chcete vyzkoušet opravdovou svobodu pohybu vzduchem, tak vyzkoušejte řídit vrtulník. Ve vrtulníku letí spolu 3 účastníci, kteří se po 20 minutách střídají v řízení vrtulníku. Celkem letíme minimálně 60 minut.

Po cestě přistaneme na dalších 3 místech, kde si dáme krátkou pauzu na rozdýchání návalu adrenalinu a nabrání koncentrace na další úsek trasy :-).

Vyzkoušejte si vše, co obnáší být pilotem vrtulníku a zjistěte, zda je vrtulník pro vás ta správná volba. Obdarovaný stráví báječný den mezi úžasnými lidmi a na tento zážitek hned tak nezapomene. Však je taky po letu o čem dlouho povídat.

Skvělá cena za 1 hodinu letu a 20 minut řízení vrtulníku. Celkem 3 přistání s vrtulníkem.

Budeme mít k dispozici 4 - místný vrtulník Robinson R44. Před letem budete seznámeni s ovládáním vrtulníku, uděláme společně celou předletovou přípravu. Také detailně probereme scénář letu a obdržíte pokyny pro nenadálé případy. 😊

📅 Termíny:

Rezervace je možná v předem vypsaných termínech. Nové termíny jsou postupně přidávány v průběhu roku.
Aktuální termíny:

  • 17.06.2023
  • 15.07.2023

Průběh zážitku

Společně s pilotem naplánujete let, zakreslíte trasu v mapě, zkontrolujete aktivaci vzdušných prostorů, zjistíte aktuální meteorologické podmínky, provedete předletovou prohlídku letadla, poslechnete si, jak vyžádat povolení ke startu. Odposlechnete správnou frazeologii při komunikaci s řídící věží. Jako druhý pilot zkontrolujete předletové úkony po kapitánovi letadla.

Při tom všem probereme letecké zážitky a zkušenosti. Pobavíme se o tom, co vás zajímá a jak nejlépe začít, pokud vás vrtulník nadchne.

Najděte si čas a strávíme hezký víkendový den létáním a povídáním o helikoptérách. Zveme všechny zájemce na toto setkání.

Ukázka časového harmonogramu akce:

  • 10:00 Sraz na letišti
  • 10:10 Předletová příprava, briefing 60 minut
  • 11:00 Nástup do letadla, odlet na trasu 1:30
  • 12:30 Návrat na letiště a vystavení pilotních průkazů

Program akce s rezervami celkem cca 3 hodiny.

Chcete mít vrtulník jen a jen pro sebe? Podívejte se na Pilotem vrtulníku na zkoušku pouze pro Vás!

Recenze skutečných zákazníků (1 recenze)

account_circle Hlouchová Renata
5/5

Dobrý den, let vrtulníkem se manželovi moc líbil, já s vnukem jsme si to užili ze země, bylo to super, profesionální... Zdravím

Kdy to můžete zažít?
Vyberte z kalendáře.

Pro rezervaci termínu je nutné mít zakoupený certifikát.

Napsat dotaz

Místo/a konání zážitku: Pilotem vrtulníku na zkoušku

voucher-image

Podobné zážitky

location_on Praha, Brno, ...
5/5

Neopakovatelný zážitek - vyzkoušíte si být pilotem v Praze, Brně nebo Ostravě.

Novinka Nejnižší cena na trhu
location_on Brno, Ostrava, ...
5/5

Po vzletu přebíráte řízení a dále je to na Vás! Letiště Praha, Brno a Ostrava. Zvládnete pilotovat opravdové letadlo?

Nejprodávanější Nejnižší cena na trhu
location_on Letiště Příbram Dlouhá Lhota
5/5

Staň se na hodinu pilotem reálného sportovního motorového letounu na letišti v Příbrami. Jedná se o privátní let!

+420 739 044 204
Po - Pá: 9:00 - 16:00
info@impresio.eu
Kudyznudy.cz 5nej.cz