VYBERTE SI ZÁŽITEK

Pilotem vrtulníku na zkoušku

Setkání je určeno pro všechny, kteří si chtějí vyzkoušet, co znamená reálné létání s helikoptérou.

Kdy certifikát obdržíte?

E-mailem: ihned

Kurýrem: 17.12. (pondělí)

Vyberte variantu

Platnost certifikátu je 10 měsíců

Možnost výměny certifikátu zdarma

Vyberte si variantu zážitku Uložit mezi oblíbené

Popis zážitku
Osob
Cena
Pilotem vrtulníku na zkoušku Sazená pro 1 osobu
1
7 900 Kč
Individuální pilotem vrtulníku na zkoušku Sazená/Brno pro 1 osobu
1
9 600 Kč
Individuální pilotem vrtulníku na zkoušku Brno pro 3 osoby
pilot + 2 pasažéři
12 860 Kč
Individuální pilotem vrtulníku na zkoušku Hradec Králové pro 3 osoby
pilot + 2 pasažéři
14 890 Kč

Jak nákup zážitku funguje?

1

Po objednání obdržíte certifikát e-mailem, poštou či osobně.

2

Vyberte si termín, který Vám bude nejvíce vyhovovat. Platnost certifikátu je 10 měsíců

3

Užíjte si nezapomenutelný zážitek

Zážitek obsahuje

Cena obsahuje veškeré náklady na předletovou přípravu, materiály, které obdržíte, náklady na pronájem letadla, zkušeného obchodního pilota - instruktora, palivo, přistávací poplatky na letištích. V případě, že bychom let z jakéhokoliv důvodu prodloužili, nebudete hradit již žádné další náklady, cena je tedy konečná.

Délka trvání zážitku

Celkem 3 hodiny – pilotem na zkoušku nebo 2 hodiny - individuální pilotem na zkoušku

Co zažijete s tímto balíčkem

Po úspěšné akci pro zájemce o létání s letouny máte nyní možnost vyzkoušet si vše, co obnáší být pilotem vrtulníku a zjistit, zda je vrtulník pro vás ta správná volba. Obdarovaný stráví báječný den mezi úžasnými lidmi a na tento zážitek hned tak nezapomene. Však je taky po letu o čem dlouho povídat.

Budeme mít k dispozici 4 - místný vrtulník Robinson R44 nebo 2 - místný R22. Před letem budete seznámeni s ovládáním vrtulníku, uděláme společně celou předletovou přípravu. Také detailně probereme scénář letu a obdržíte pokyny pro nenadálé případy. :-)

Společně s pilotem naplánujete let, zakreslíte trasu v mapě, zkontrolujete aktivaci vzdušných prostorů, zjistíte aktuální meteorologické podmínky, provedete předletovou prohlídku letadla, poslechnete si, jak vyžádat povolení ke startu. Odposlechnete správnou frazeologii při komunikaci s řídící věží. Jako druhý pilot zkontrolujete předletové úkony po kapitánovi letadla.

Přistaneme minimálně na 2 dalších místech a po cestě si nenecháme ujít zajímavá místa. Tedy jestli na jejich sledování budete mít čas :-)).

Při tom všem probereme letecké zážitky a zkušenosti. Pobavíme se o tom, co vás zajímá a jak nejlépe začít, pokud vás vrtulník nadchne.

Diváci

Diváci a doprovod se mohou účastnit, pozorovat předletovou přípravu, mohou fotografovat a filmovat. Na letišti je většinou i spousty možností, jak zabavit děti. Určitě je vezměte s sebou.

Sezóna, počasí

Počasí je pro tuto akci velmi podstatné. Pro let potřebujeme dobrou dohlednost a vyhnout se nebezpečným jevům, jakými jsou například bouřky. Na druhou stranu zase nepotřebujeme pouze krásný letní slunečný den bez mráčků. Nejsme žádný vyhlídkový let. Rozhodnutí o konečném provedení letu je na kapitánovi vrtulníku.

Rezervace

  • Rezervace skupinových kurzů na letišti Sazená prosím provádějte alespoň měsíc předem. Realizace je možná v těchto předem vypsaných termínech: SAZENÁ: 6. 4. 2019, 27. 4. 2019.
  • Individuální kurz je možné rezervovat v termínu dle Vašeho přání.

Rezervujte si termín

Pilotem na zkoušku Robinson 44:

Let na trase cca 1,5 hodiny včetně mezipřistání. Letová doba, kterou poletíte je 60 minut. Cena pro jednu osobu. Celkem ve vrtulníku 3 účastníci. Vrtulník řídíte v délce 15-20 min.

Individuální Pilotem na zkoušku Robinson 44:

Vrtulník je pouze pro vás. Můžete si zvolit termín podle svého přání a na palubu si můžete vzít další 2 osoby (kamarády, manželky, milenky :-)). Vrtulník řídíte po dobu 25-30 minut.

Individuální Pilotem na zkoušku Robinson 22:

Varianta s dvoumístným vrtulníkem pro 1 osobu. Můžete si zvolit termín podle svého přání. Vrtulník řídíte po dobu 25-30 minut. Lokality Sazená, Hradec Králové a Brno - Tuřany.

Akce je určena všem, kteří chtějí zažít něco více, než jen vyhlídkový let. Se zkušeným kapitánem prožijete vše, co obnáší řízení vrtulníku.

  • Akce je vhodná pro muže i ženy od 16 let. Mladší osoby pouze v doprovodu (nebo souhlasem) rodiče.
  • POZOR! Maximální váha účastníka je stanovena na 100 kg!
  • U individuálního letu je omezení zvýšeno na 240 kg v Brně, ostatní města 250 kg na posádku (tedy obdarovaný + pilot).

Co s sebou? Nezapomeňte si vzít občanský průkaz a dárkový poukaz na akci, který jste obdrželi. Vezměte si sportovní oblečení. Něco na psaní a na poznámky. Foťák, abyste zdokumentovali své zážitky a hlavně pohodovou náladu.

Hodnocení zážitku

Zobrazit všechna hodnocení (0)

Základní informace

Místo: Brno Tuřany, Praha Sazená, Hradec Králové

Hodnocení: 4,9 / 5

Luxusní dárkové balení

Vyberte variantu

Platnost certifikátu je 10 měsíců

Možnost výměny certifikátu zdarma

Darujte univerzální certifikát

Dárek, který se bude líbit každému – vybere si sám. Platnost 12 měsíců, elektronická verze nebo luxusní dárkové balení zdarma.

Podobné zážitky v nabídce

nejnižší cena

doporučujeme

Koupeno 9x

Pilotem na zkoušku

Praha, Brno, Ostrava
/ 5

Neopakovatelný zážitek - vyzkoušíte si být pilotem...Strávíme hezký den mezi letadly a mezi stejně postiženými lidmi. Při letu budete plnit funkci 2. pilota a budete řešit krizové situace.

od 3 900 Kč

Více

Koupeno 8x

Pilotem UL letadla

Praha, Brno, Ostrava
/ 5

Přijďte si zalétat a dozvědět se více o létání s malými letadly. Možná jste si doteď o létání jen snili a přemýšleli, jaké by to bylo, kdybyste měli vlastní letadlo a mohli létat na výlety nebo služební cesty. Tato akce je určena...

od 3 480 Kč

Více