IMPRESIO

Rádi vám pomůžeme: 739 044 204 (Po - Pá: 9 - 16)

Pilotem vrtulníku na zkoušku

Setkání je určeno pro všechny, kteří si chtějí vyzkoušet, co znamená reálné létání s helikoptérou.

Kdy certifikát obdržíte?

E-mailem: ihned

Poštou či kurýrem: 22.2. (čtvrtek)

Vyberte variantu

Platnost certifikátu je 10 měsíců

Možnost výměny certifikátu zdarma

Vyberte si variantu zážitku Uložit mezi oblíbené

Popis zážitku
Osob
Cena
Pilotem vrtulníku na zkoušku Sazená pro 1 osobu
1
7 600 Kč
Individuální pilotem vrtulníku na zkoušku Sazená/HK/Brno pro 1 osobu
1
8 900 Kč
Individuální pilotem vrtulníku na zkoušku Sazená/Brno pro 3 osoby
pilot + 2 pasažéři
11 860 Kč
Individuální pilotem vrtulníku na zkoušku Hradec Králové pro 3 osoby
pilot + 2 pasažéři
13 860 Kč
Individuální pilotem vrtulníku na zkoušku Praha pro 3 osoby
pilot + 2 pasažéři
15 980 Kč

Jak nákup zážitku funguje?

1

Po objednání obdržíte certifikát e-mailem, poštou či osobně.

2

Vyberte si termín, který Vám bude nejvíce vyhovovat. Platnost certifikátu je 10 měsíců

3

Užíjte si nezapomenutelný zážitek

Zážitek obsahuje

Cena obsahuje veškeré náklady na předletovou přípravu, materiály, které obdržíte, náklady na pronájem letadla, zkušeného obchodního pilota - instruktora, palivo, přistávací poplatky na letištích. V případě, že bychom let z jakéhokoliv důvodu prodloužili, nebudete hradit již žádné další náklady, cena je tedy konečná.

Délka trvání zážitku

Celkem 3 hodiny – pilotem na zkoušku nebo 2 hodiny - individuální pilotem na zkoušku

Co zažijete s tímto balíčkem

Po úspěšné akci pro zájemce o létání s letouny máte nyní možnost vyzkoušet si vše, co obnáší být pilotem vrtulníku a zjistit, zda je vrtulník pro vás ta správná volba. Obdarovaný stráví báječný den mezi úžasnými lidmi a na tento zážitek hned tak nezapomene. Však je taky po letu o čem dlouho povídat.

Budeme mít k dispozici 4 - místný vrtulník Robinson R44 nebo 2 - místný R22. Před letem budete seznámeni s ovládáním vrtulníku, uděláme společně celou předletovou přípravu. Také detailně probereme scénář letu a obdržíte pokyny pro nenadálé případy. :-)

Společně s pilotem naplánujete let, zakreslíte trasu v mapě, zkontrolujete aktivaci vzdušných prostorů, zjistíte aktuální meteorologické podmínky, provedete předletovou prohlídku letadla, poslechnete si, jak vyžádat povolení ke startu. Odposlechnete správnou frazeologii při komunikaci s řídící věží. Jako druhý pilot zkontrolujete předletové úkony po kapitánovi letadla.

Přistaneme minimálně na 2 dalších místech a po cestě si nenecháme ujít zajímavá místa. Tedy jestli na jejich sledování budete mít čas :-)).

Při tom všem probereme letecké zážitky a zkušenosti. Pobavíme se o tom, co vás zajímá a jak nejlépe začít, pokud vás vrtulník nadchne.

Diváci

Diváci a doprovod se mohou účastnit, pozorovat předletovou přípravu, mohou fotografovat a filmovat. Na letišti je většinou i spousty možností, jak zabavit děti. Určitě je vezměte s sebou.

Sezóna, počasí

Počasí je pro tuto akci velmi podstatné. Pro let potřebujeme dobrou dohlednost a vyhnout se nebezpečným jevům, jakými jsou například bouřky. Na druhou stranu zase nepotřebujeme pouze krásný letní slunečný den bez mráčků. Nejsme žádný vyhlídkový let. Rozhodnutí o konečném provedení letu je na kapitánovi vrtulníku.

Rezervace

Individuální kurz je možné rezervovat na termín dle Vašeho přání.
Rezervace skupinového kurzu na letišti Sazená nutná minimálně měsíc předem!
Aktuálně vypsané termíny pro skupinové lety:
PRAHA - SAZENÁ: 13.1., 10.2.

Rezervujte si termín

Pilotem na zkoušku Robinson 44:

Let na trase cca 1,5 hodiny včetně mezipřistání. Letová doba, kterou poletíte je 60 minut. Cena pro jednu osobu. Celkem ve vrtulníku 3 účastníci. Vrtulník řídíte v délce 15-20 min. Pouze letiště Sazená.

Individuální Pilotem na zkoušku Robinson 44:

Vrtulník je pouze pro vás. Můžete si zvolit termín podle svého přání a na palubu si můžete vzít další 2 osoby (kamarády, manželky, milenky :-)). Vrtulník řídíte po dobu 25-30 minut. Letiště Praha, Sazená, Hradec Králové a Brno - Tuřany.

Individuální Pilotem na zkoušku Robinson 22:

Varianta s dvoumístným vrtulníkem pro 1 osobu. Můžete si zvolit termín podle svého přání. Vrtulník řídíte po dobu 25-30 minut. Lokality Sazená, Hradec Králové a Brno - Tuřany.

Akce je určena všem, kteří chtějí zažít něco více, než jen vyhlídkový let. Se zkušeným kapitánem prožijete vše, co obnáší řízení vrtulníku. Akce je vhodná pro muže i ženy od 16 let. Mladší osoby pouze v doprovodu (nebo souhlasem) rodiče. Maximální hmotnost posádky vrtulníku (3 osoby) je 240 Kg pro Brno, ostatní města 250 Kg. Maximální hmotnost jedné osoby (1+pilot) je 100 Kg.

Co s sebou? Nezapomeňte si vzít občanský průkaz a dárkový poukaz na akci, který jste obdrželi. Vezměte si sportovní oblečení. Něco na psaní a na poznámky. Foťák, abyste zdokumentovali své zážitky a hlavně pohodovou náladu.

Hodnocení zážitku

Zobrazit všechna hodnocení (0)

Základní informace

Místo: Praha, Brno Tuřany, Praha Sazená, Hradec Králové

Hodnocení: 4,9 / 5

Luxusní dárkové balení

Vyberte variantu

Platnost certifikátu je 10 měsíců

Možnost výměny certifikátu zdarma

Darujte univerzální certifikát

Dárek, který se bude líbit každému – vybere si sám. Platnost 12 měsíců, elektronická verze nebo luxusní dárkové balení zdarma.

Podobné zážitky v nabídce

nejnižší cena

doporučujeme

Koupeno 9x

Pilotem na zkoušku

Praha, Brno, Ostrava
/ 5

Neopakovatelný zážitek - vyzkoušíte si být pilotem...Strávíme hezký den mezi letadly a mezi stejně postiženými lidmi. Při letu budete plnit funkci 2. pilota a budete řešit krizové situace.

od 3 900 Kč

Více

Koupeno 8x

Pilotem UL letadla

Praha, Brno, Ostrava
/ 5

Přijďte si zalétat a dozvědět se více o létání s malými letadly. Možná jste si doteď o létání jen snili a přemýšleli, jaké by to bylo, kdybyste měli vlastní letadlo a mohli létat na výlety nebo služební cesty. Tato akce je určena...

od 2 380 Kč

Více