Pilotem letadla na zkoušku Brno - individuální zážitek

Výběr varianty

Základní kurz pro 1 osobu
Brno Tuřany
Počet osob: 1
4 350 Kč
Exkluzivní kurz pro 1 osobu
Brno Tuřany
Počet osob: 1
14 100 Kč

Co zažijete

Toužili jste někdy usednout do kabiny letadla a být součástí složitého procesu vzlétnutí, navigace a přistání? S námi máte neopakovatelnou možnost být v přítomnosti pilotů, poodhalit teorii i praxi létání a nakonec si zkusit jaké to je být pilotem v 1. soukromé letecké škole v Brně.

Zážitek je určený všem leteckým nadšencům a těm, kteří si chtějí vyzkoušet něco nového, vyzkoušet si, jaké to je pilotovat letadlo Cessna 152. Zažijte něco více než jen vyhlídkový let. Se zkušeným instruktorem prožijete vše, co patří k výcviku sportovního pilota a vyzkoušíte si základy ovládání letadla. Během letu budete seznámeni s pilotáží a řešením mimořádných událostí. Létání předchází pozemní příprava, při které vám budou vysvětleny základy aerodynamiky, mechaniky letu, meteorologie a řízení letounu. Na závěr absolvujete navigační let po Vámi zvolené trase.

  • Základní kurz se skládá z 30 minut teorie a 30 minut létání (tedy celkem 1 hodina)
  • Exkluzivní kurz se skládá z 2 hodin teorie a 2 hodin létání rozdělených do max. 4 letů (tedy celkem 4 hodiny)

Speciální předpoklady:

Je zapotřebí přijet s časovým předstihem, minimálně 15 minut před odletem. Cestující se při nastupování, během letu a při opuštění letadla řídí instrukcemi posádky a musí mít zapnuté bezpečností pásy.

Počet osob:

Letadlo bude připraveno pouze pro Vás a našeho pilota.

Diváci:

Počet diváků není omezen, všichni jsou vítáni a mohou být přítomni ve vymezeném prostoru. Mají dovoleno fotografovat i filmovat, ale musí respektovat pokyny provozovatele. Protože se startuje i přistává na stejném místě, mohou Vás Vaši blízcí v klidu pozorovat, fotit či filmovat od startu až po přistání.

Sezóna, počasí:

Celoročně. Zážitek není možné realizovat při nedostatečné dohlednosti, dešti, silném větru apod., v takovém případě se termín přeloží.

Více informací k místu konání:

Na letišti Brno Tuřany je Vám k dispozici vlastní bar s venkovním posezením a bezdrátovým připojením k internetu (Wi-Fi), možnost parkování na vlastním parkovišti, které je součástí areálu.

Rezervace:

Rezervace termínu prosím provádějte alespoň týden předem. Realizace je možná kdykoliv ve dnech PO - NE, záleží pouze na počasí.

Délka zážitku:

1 nebo 4 hodiny dle výběru varianty.

Pilotem na zkoušku můžete zažít na letištích po celé republice - vybírejte zde!

Hodnocení skutečných zákazníků (6 recenzí)

account_circle Adam Kotisa
5/5

Dobrý den, ve čtvrtek 13.10. jsem u Vás měl možnost zkusit si pilotovat Cessnu a chci vám touto formou znovu poděkovat za váš přístup. Zejména pak panu pilotovi, jehož jméno jsem bohužel po odchodu zapomněl, nicméně to byl let ve čtvrtek 13.10. - 17:00 z Tuřan. Vzhledem k tomu, že jsem takový let absolvoval již po třetí, mám docela dobrou možnost srovnání s konkurenty, a ne všude je samozřejmé, že to proběhne v takové pohodě. Jeden z letů jsem měl vyloženě zkažený, skrz nepříjemného pilota, který mě navíc téměř nenechal řídit. Druhý let byl dobrý, nicméně s osobním přístupem vašeho pilota se to nedá srovnávat. Z těch tří byl jediný, který na mě nepůsobil, že si jen nalétává hodiny. Naopak byl maximálně ochotný, zapálený a se snahou mě tím opravdu provést a nechat mě to co nejvíc vyzkoušet. Dále také cením nejen samotný let, ale především přátelský přístup pilota, který je minimálně pro mě velmi důležitý. Vyřiďte tedy prosím pilotovi, že děkuji.

account_circle Chlupová Kateřina
5/5

Dobrý den, manžel byl s dárkem velice spokojen. Přivítal nás příjemný personál, proběhlo školení a následoval let. Pilot byl velice sdílný a milý. Samozdřejmě je na letišti i občerstvení a rodina může sedět po dobu letu venku i vevnitř. Myslím, že si to manžel pěkně užil a doporučil by to každému. S přáním hezkého dne

account_circle Lambert
5/5

Zdravím. Super zážitek. Dosud sem nikdy neletel. Po zkušenosti s tímto dárkem bych chtěl v lítání pokračovat...

account_circle Petr Prokop
5/5

Dobrý den, bezvadný zážitek s příjemným pilotem profesionálem. Jistě bych doporučil. Pěkný den

Napsat dotaz

Místo/a konání zážitku

voucher-image

Podobné zážitky

Nejprodávanější Nejnižší cena na trhu
location_on Brno
5/5

Akrobacie na letounu Zlín v Brně je pro ty, kteří mají více odvahy a silný žaludek! Zažijte adrenalin ve vzduchu na maximum.

location_on Praha, Brno, ...
5/5

Neopakovatelný zážitek - vyzkoušíte si být pilotem v Praze, Brně nebo Ostravě.

Nejprodávanější Nejnižší cena na trhu
location_on Praha - Sazená
5/5

Setkání je určeno pro všechny, kteří si chtějí vyzkoušet, co znamená reálné létání s helikoptérou.

od 12 900 Kč
+420 739 044 204
Po - Pá: 9:00 - 16:00
info@impresio.eu
Kudyznudy.cz 5nej.cz