Pilotem letadla na zkoušku Brno - individuální zážitek

Výběr varianty

Základní kurz pro 1 osobu
Brno Tuřany
Počet osob: 1
4 350 Kč
Exkluzivní kurz pro 1 osobu
Brno Tuřany
Počet osob: 1
14 100 Kč

Co zažijete

Toužili jste někdy usednout do kabiny letadla a být součástí složitého procesu vzlétnutí, navigace a přistání? S námi máte neopakovatelnou možnost být v přítomnosti pilotů, poodhalit teorii i praxi létání a nakonec si zkusit jaké to je být pilotem v 1. soukromé letecké škole v Brně.

Zážitek je určený všem leteckým nadšencům a těm, kteří si chtějí vyzkoušet něco nového, vyzkoušet si, jaké to je pilotovat letadlo Cessna 152. Zažijte něco více než jen vyhlídkový let. Se zkušeným instruktorem prožijete vše, co patří k výcviku sportovního pilota a vyzkoušíte si základy ovládání letadla. Během letu budete seznámeni s pilotáží a řešením mimořádných událostí. Létání předchází pozemní příprava, při které vám budou vysvětleny základy aerodynamiky, mechaniky letu, meteorologie a řízení letounu. Na závěr absolvujete navigační let po Vámi zvolené trase.

  • Základní kurz se skládá z 30 minut teorie a 30 minut létání (tedy celkem 1 hodina)
  • Exkluzivní kurz se skládá z 2 hodin teorie a 2 hodin létání rozdělených do max. 4 letů (tedy celkem 4 hodiny)

Speciální předpoklady:

Je zapotřebí přijet s časovým předstihem, minimálně 15 minut před odletem. Cestující se při nastupování, během letu a při opuštění letadla řídí instrukcemi posádky a musí mít zapnuté bezpečností pásy.

Počet osob:

Letadlo bude připraveno pouze pro Vás a našeho pilota.

Diváci:

Počet diváků není omezen, všichni jsou vítáni a mohou být přítomni ve vymezeném prostoru. Mají dovoleno fotografovat i filmovat, ale musí respektovat pokyny provozovatele. Protože se startuje i přistává na stejném místě, mohou Vás Vaši blízcí v klidu pozorovat, fotit či filmovat od startu až po přistání.

Sezóna, počasí:

Celoročně. Zážitek není možné realizovat při nedostatečné dohlednosti, dešti, silném větru apod., v takovém případě se termín přeloží.

Více informací k místu konání:

Na letišti Brno Tuřany je Vám k dispozici vlastní bar s venkovním posezením a bezdrátovým připojením k internetu (Wi-Fi), možnost parkování na vlastním parkovišti, které je součástí areálu.

Rezervace:

Rezervace termínu prosím provádějte alespoň týden předem. Realizace je možná kdykoliv ve dnech PO - NE, záleží pouze na počasí.

Délka zážitku:

1 nebo 4 hodiny dle výběru varianty.

Pilotem na zkoušku můžete zažít na letištích po celé republice - vybírejte zde!

Hodnocení skutečných zákazníků (5 recenzí)

account_circle Jaroslav Solař
5/5

Perfektní odpoledne. Trochu jsem bloudil a zajel o vjezd dříve, tak jsem narušil svatbu :-) Nejdříve úvodní instruktáž, plánování letu a následoval let. Chtěl jsem vidět Dukovany a okolí. Vše jsem si splnil. Kdo má rád letecké simulátory a řádí s Cessnou, ten bude nadšen. Žádný ultralight, velmi příjemné ovládání, svižné tempo. Užil jsem si přicházející bouřku, větřík. Instruktor příjemný, nadšený a ani mi do toho moc nekecal :-), díky bouřce jsem mohl k elektrárně dost blízko. Těším se na další narozeniny, třeba opět dostanu tento zážitek. Do té doby budu trénovat na PC.

Napsat dotaz

Místo/a konání zážitku

voucher-image

Podobné zážitky

Nejprodávanější Nejnižší cena na trhu
location_on Brno
5/5

Akrobacie na letounu Zlín v Brně je pro ty, kteří mají více odvahy a silný žaludek! Zažijte adrenalin ve vzduchu na maximum.

location_on Praha, Brno, ...
5/5

Neopakovatelný zážitek - vyzkoušíte si být pilotem v Praze, Brně nebo Ostravě.

Nejprodávanější Nejnižší cena na trhu
location_on Praha - Sazená
5/5

Setkání je určeno pro všechny, kteří si chtějí vyzkoušet, co znamená reálné létání s helikoptérou.

od 10 500 Kč
+420 739 044 204
Po - Pá: 9:00 - 16:00
info@impresio.eu
Adresa:
Kopečná 940/14, Brno
Kudyznudy.cz