Pilotem letadla na zkoušku

Neopakovatelný zážitek - vyzkoušíte si být pilotem v Praze, Brně nebo Ostravě.

Již máte certifikát?
od 8 900 Kč
Již máte certifikát?
Rezervujte si termín

Výběr varianty

Praha, 1 osoba
Praha
Počet osob: 1
9 600 Kč
Brno, 1 osoba
Brno
Počet osob: 1
8 900 Kč
Ostrava, 1 osoba
Ostrava
Počet osob: 1
8 900 Kč

Co zažijete

Strávíme hezký den mezi letadly a mezi stejně postiženými lidmi. Při letu budete plnit funkci 2. pilota a budete řešit krizové situace.

Od mala miluji letadla, volnost pohybu, vzrušení a umím jednat v krizových situacích. Nebo si to alespoň myslím. Lákalo by mě sedět v kokpitu a zjistit, o čem to přesně je. Pojďte si vše jen vyzkoušet....zda máte talent a cit pro řízení letadla a zda dokážete s klidem řešit nouzové situace.

Po startu budete mít na starosti řízení letadla. Nejde opravdu o žádný simulátor. Poletíte reálným letadlem. Možná během letu dojde ke ztrátě výkonu motoru a vy budete muset pomoci kapitánovi s diverzí na záložní letiště.

Podívejte se na další zážitky v kategorii Pilotování po celé ČR!

Průběh zážitku

Společně s pilotem naplánujete let, zakreslíte trasu v mapě, zkontrolujete aktivaci vzdušných prostorů, naprogramujete palubní přístroje, zjistíte aktuální meteorologické podmínky, provedete předletovou prohlídku letadla, poslechnete si, jak vyžádat povolení ke startu. Odposlechnete správnou frazeologii při komunikaci s řídící věží. Jako druhý pilot zkontrolujete předletové úkony po kapitánovi letadla.

Po obdržení povolení narolujeme na dráhu. Poslední kontrola přístrojů. Motor na plný výkon, akcelerace rychlosti a odlepení od země... letíme. Po startu budete mít na starosti navigaci letadla. K dispozici budete mít pouze mapu a kompas.

Přistaneme minimálně na 2 dalších letištích a po cestě si nenecháme ujít zajímavá místa. Tedy pokud na jejich sledování budete mít čas…😊

Po návratu na letiště uděláme poletový briefing, probereme celý let a zážitky. Povíme si o létání vše, co vás bude zajímat. Připravte si svoje otázky. 😊

Kdy to můžete zažít? Vyberte z kalendáře.

Pro rezervaci termínu je nutné mít zakoupený certifikát.

Hodnocení skutečných zákazníků (7 recenzí)

account_circle Milan Rusko
5/5

Zážitok splnil očakávania na plnej čiare. Jeden let som pilotoval, ďalšie dva som sa viezol, tak bol čas aj fotiť.

account_circle In.Klimeš Josef, SPSS Brno , Sokolská 1
5/5

Na Váš dotaz sděluji, že akce proběhla 31.7.2010 a pan "originální pilot" David Chaluš nám umožnil v rámci "našich možností" spolu s panem Novákem prožít něco leteckého, neb oba jsme byli fandové letectví. Byl pohodový mírně oblačný den, horko nám bylo oběma z jiných důvodů...Let Brno- Kyjov mám zdokumentovaný a určitě jako kantor na průmyslovce na Sokolské to budu popularizovat. Nebýt mých maturantů, vaší agentury a odborně zapáleného mladého pilota bych asi se k takovému zážitku nedostal. Mí maturanti měli dobrý, i kdyš trochu škodolibý nápad...Vám děkuji za bezproblémové další zprostředkování.

account_circle Karel Bařina
5/5

Dobrý den, bylo to skvělé, zejména díky vstřícnosti instruktora. Všude o tom vyprávím. S pozdravem

account_circle Kopřiva
5/5

Dobrý večer, se službami instruktora jsem byl spokoje, přístup byl profesionální a příjemný, zážitek bych doporučil. S pozdravem

Napsat dotaz

Místo/a konání zážitku

voucher-image

Podobné zážitky

Novinka Nejnižší cena na trhu
location_on Brno, Ostrava, ...
5/5

Po vzletu přebíráte řízení a dále je to na Vás! Letiště Praha, Brno a Ostrava. Zvládnete pilotovat opravdové letadlo?

Nejprodávanější Nejnižší cena na trhu Sleva
location_on Letiště Příbram Dlouhá Lhota
5/5

Staň se na hodinu pilotem reálného sportovního motorového letounu na letišti v Příbrami!

+420 739 044 204
Po - Pá: 9:00 - 16:00
info@impresio.eu
Kudyznudy.cz 5nej.cz