VYBERTE SI ZÁŽITEK

Pilotem letadla na zkoušku

Neopakovatelný zážitek - vyzkoušíte si být pilotem...Strávíme hezký den mezi letadly a mezi stejně postiženými lidmi. Při letu budete plnit funkci 2. pilota a budete řešit krizové situace.

Místo konání zážitku: Praha, Brno, Ostrava Zobrazit na mapě

Základní informace

Hodnocení: 5 / 5

Luxusní dárkové balení

Kdy certifikát obdržíte?

E-mailem: ihned

Kurýrem: 22.4. (pondělí)

Vyberte variantu

Platnost certifikátu je 10 měsíců

Možnost výměny certifikátu zdarma

Vyberte si variantu zážitku Uložit mezi oblíbené

Popis zážitku
Osob
Cena
Pilotem na zkoušku Praha pro 1 osobu
1
5 800 Kč
Pilotem na zkoušku Brno/Ostrava pro 1 osobu
1
4 800 Kč
Individuální Pilotem na zkoušku Praha/Brno pro 1 osobu
1
4 900 Kč
Individuální Pilotem na zkoušku Brno/Ostrava 1 osoba
1
3 900 Kč
Individuální Pilotem na zkoušku Praha 3 osoby
pilot + 2 cestující
7 400 Kč
Individuální Pilotem na zkoušku Brno/Ostrava 3 osoby
pilot + 2 cestující
6 200 Kč

Jak nákup zážitku funguje?

1

Po objednání obdržíte certifikát e-mailem, poštou či osobně.

2

Vyberte si termín, který Vám bude nejvíce vyhovovat. Platnost certifikátu je 10 měsíců

3

Užíjte si nezapomenutelný zážitek

Zážitek obsahuje

  • Pilotem na zkoušku 1 osoba: Let na trase cca 2 hodiny včetně mezipřistání. Čistá letová doba, kterou poletíte je 1 hodina. Cena pro 1 účastníka. V letadle celkem 3 účastníci, kteří se v pilotování vystřídají. Letadlo řídíte v délce 20 min. a po dalších 40 minut si užíváte vyhlídkového letu zatímco pilotují ostatní účastníci zážitku.
  • Individuální Pilotem na zkoušku 1 osoba: Letadlo je pouze pro vás. Můžete si zvolit termín podle svého přání a letíte pouze s instruktorem (letadlo je pouze pro 2 osoby). Letadlo řídíte po dobu celého letu tj. 20-30 minut, proto je i cena nižší než u složeného pilotování.
  • Individuální Pilotem na zkoušku 3 osoby (=pilot + 2 cestující): Letadlo je pouze pro vás. Můžete si zvolit termín podle svého přání a na palubu si můžete vzít další 2 osoby (kamarády, manželky, milenky :-)). Letadlo řídíte po dobu celého letu tj. 20-30 minut.

Délka trvání zážitku

Celková délka zážitku je u pilotem na zkoušku 3 hodiny, u individuálního 2 hodiny.

Co zažijete s tímto balíčkem

Od mala miluji letadla, volnost pohybu, vzrušení a umím jednat v krizových situacích. Nebo si to alespoň myslím. Lákalo by mě sedět v kokpitu a zjistit, o čem to přesně je. Pojďte si vše jen vyzkoušet....zda máte talent a cit pro řízení letadla a zda dokážete s klidem řešit nouzové situace.

Po startu budete mít na starosti řízení letadla. Nejde opravdu o žádný simulátor. Poletíte reálným letadlem. Možná během letu dojde ke ztrátě výkonu motoru a vy budete muset pomoci kapitánovi s diverzí na záložní letiště.

Podívejte se také na náš nový speciální balíček Pilotem na zkoušku Brno!

Diváci

Diváci, přítelkyně, manželé a další blízcí jsou vítání. Mohou se účastnit, pozorovat předletovou přípravu, fotografovat, filmovat a dodávat vám odvahu nebo naopak srážet přílišné sebevědomí.

Sezóna, počasí

Počasí je pro tuto akci velmi podstatné. V případě špatného počasí - nízká viditelnost, silný vítr, není z bezpečnostních důvodů možno akci realizovat. V takovém případě bude vybrán náhradní termín.

Rezervace

Rezervace prosím provádějte alespoň měsíc předem. Realizace je možná v těchto předem vypsaných termínech:

  • PRAHA: 6.4. 2019, 20.4., 4.5., 18.5., 1.6., 16.6. 2019
  • BRNO:  7.4., 21.4., 5.5., 19.5., 2.6., 16.6. 2019
  • OSTRAVA: 13.4.,  27.4., 4.5., 18.5., 1.6., 15.6. 2019

Rezervujte si termín

Společně s pilotem naplánujete let, zakreslíte trasu v mapě, zkontrolujete aktivaci vzdušných prostorů, naprogramujete palubní přístroje, zjistíte aktuální meteorologické podmínky, provedete předletovou prohlídku letadla, poslechnete si, jak vyžádat povolení ke startu. Odposlechnete správnou frazeologii při komunikaci s řídící věží. Jako druhý pilot zkontrolujete předletové úkony po kapitánovi letadla.

Po obdržení povolení narolujeme na dráhu. Poslední kontrola přístrojů. Motor na plný výkon, akcelerace rychlosti a odlepení od země... letíme. Po startu budete mít na starosti navigaci letadla. K dispozici budete mít pouze mapu a kompas.

Přistaneme minimálně na 2 dalších letištích a po cestě si nenecháme ujít zajímavá místa. Tedy pokud na jejich sledování budete mít čas… :-))

Po návratu na letiště uděláme poletový briefing, probereme celý let a zážitky. Povíme si o létání vše, co vás bude zajímat. Připravte si svoje otázky. :-)

Akce je určena všem, kteří chtějí zažít něco více, než jen vyhlídkový let. Se zkušeným kapitánem prožijete vše, co obnáší řízení letadla.

  • Akce je vhodná pro muže i ženy od 16 let. Mladší osoby pouze v doprovodu (nebo souhlasem) rodiče.
  • POZOR! Maximální váha účastníka je stanovena na 100 kg!
  • U individuálního letu je omezení zvýšeno - jediné omezení je 250 kg na posádku (tedy obdarovaný + pilot).

Vezměte si sportovní oblečení. Kabina letadla je v zimě vytápěná. Něco na psaní a na poznámky. Foťák, abyste zdokumentovali zážitky své a svých pilotních kolegů a hlavně pohodovou náladu.
Celková délka trvání: cca 3-4 hodiny s dostatečnou časovou rezervou (sraz na letišti 15 min., předletová příprava, briefing 60 min., nástup do letadla, odlet na trasu 120 min., návrat na letiště a poletový rozbor dle chuti.

Letiště: Praha - Letňany, Brno - Medlánky, Ostrava - Mošnov.

Hodnocení zážitku

Vítězslav Černý, 13.7.2017
0 / 5

Příprava na let, informace i let samotný byl pro mě skutečný zážitek určitě i zásluhou vstřícného přístupu instruktorky. Díky. V každém případě mohu doporučit. V. Černý

Zobrazit všechna hodnocení (5)

Základní informace

Místo: Praha, Brno, Ostrava

Hodnocení: 4,9 / 5

Luxusní dárkové balení

Vyberte variantu

Platnost certifikátu je 10 měsíců

Možnost výměny certifikátu zdarma

Darujte univerzální certifikát

Dárek, který se bude líbit každému – vybere si sám. Platnost 12 měsíců, elektronická verze nebo luxusní dárkové balení zdarma.

Podobné zážitky v nabídce

Pilotem UL letadla

Praha, Brno, Ostrava
/ 5

Přijďte si zalétat a dozvědět se více o létání s malými letadly. Možná jste si doteď o létání jen snili a přemýšleli, jaké by to bylo, kdybyste měli vlastní letadlo a mohli létat na výlety nebo služební cesty. Tato akce je určena...

od 3 480 Kč

Více

Pilotem vrtulníku na zkoušku

Brno Tuřany, Praha Sazená, Hradec Králové
/ 5

Setkání je určeno pro všechny, kteří si chtějí vyzkoušet, co znamená reálné létání s helikoptérou.

od 7 900 Kč

Více