Pilotem letadla na zkoušku Příbram

Staň se na hodinu pilotem reálného sportovního motorového letounu na letišti v Příbrami!

Již máte certifikát?
od 3 290 Kč
Již máte certifikát?
Rezervujte si termín

Výběr varianty

1 osoba, 30 minut letu
Letiště Příbram Dlouhá Lhota
Počet osob: 1
3 290 Kč
Sleva
1 osoba, 60 minut letu
Letiště Příbram Dlouhá Lhota
Počet osob: 1
5 500 Kč 4 970 Kč

Výběr příplatku

videozáznam
500 Kč

Co zažijete

Spolu s instruktorem prožiješ svůj hodinový let, kdy sám budeš pilotovat přes tři vybraná letiště. Trasa letu je naplánovaná z Příbrami po dalších dvou letištích v Jižních Čechách, zpět na Příbram. Představte si let z bývalého "záložního" armádního letiště v Příbrami dále údolím Vltavy na jih, první zastávka na modernizovaném mezinárodním letišti České Budějovice - Planá, dále pak na sportovní letiště ve Strakonicích a přes Blatnou a Březnici zpět na Příbram. Čekají vás tedy tři starty spolu s třemi přistáními.

Instruktor, zkušený pilot, bude Váš let pozorně sledovat a zároveň instruovat po celou dobu letu a v případě potřeby kdykoliv do řízení zasáhne či převezme řízení.

Zážitek se koná v moderním letounu ATEC Faeta 321 NG z roku 2016 (změna letounu vyhrazena). Letoun je vytápěný, takže umožňuje komfortní let po celý rok.

Nechte se unést a zažijte exkluzivní let s možností pilotování za velmi příznivou cenu s našimi leteckými nadšenci na letišti v Příbrami!

Zážitek obsahuje:

  • 60 minut letu = kdy po celou dobu řídíte Vy
  • 3 vzlety, 3 přistání
  • zkušený letecký instruktor po celou dobu zážitku
  • palivo, přistávací poplatky

Speciální předpoklady:

Požadovaný minimální věk účastníka je 18 let. Max. hmotnost posádky, tedy obdarovaného a pilota je stanovena max do 250 kg. Pilot odmítne let zájemci, u kterého panuje podezření na požití alkoholu či má pilot pochybnosti o jeho zdravotním či psychickém stavu. Je nutný dobrý zdravotní stav, let je nevhodný pro zájemce s jakoukoliv mozkovou příhodou, cévním či srdečním onemocněním.

Sezóna, počasí:

Na hodinu pilotem v Příbrami se můžete stát celoročně. Provedení letu je však závislé na počasí. V případě nepříznivého počasí ve Vámi dohodnutého termínu je let přeložen na další termín dle dohody.

Délka zážitku:

Samotný let trvá 60 minut, celková délka trvání je 3,5 - 4 hodiny.

Podívejte se na další možnosti jak být pilotem letadla nebo vrtulníku!

Hodnocení skutečných zákazníků (3 recenze)

account_circle Martin Kužel
5/5

Po telefonu arogantní povýšené jednání, byl jsem na pokraji rozhodnutí zážitek zrušit nebo vyměnit za jiný, ale byl to dárek od rodiny, tak jsem s ohledem na dárce s obavami, co mne čeká za další nepříjemnosti, na letiště nakonec vyrazil. Na místě ale příjemné překvapení, ten samý pán byl zdvořilý, ochotný. Mladý pilot letadla bezvadný profesionál. Zážitek - let jako takový doporučuji. Cenu neřeším, byl to dárek k narozeninám od rodiny.

account_circle Jaromír Konečný
5/5

Dobrý den, děkuji za optání. Povím Vám, netušil jsem, že se na stará kolena ještě něco takového zažiju. Pilot byl velmi znalý a krom samotného pilotování se věnoval nad rámec a na vše byl dostatek času. Měl jsem obavy jestli to zvládnu, ale pilot měl svůj vlastní knipl a když bylo potřeba jeho zásahu jsem si ani nevšiml. Oceňuji snadnou domluvu termínu. Děkuji vám. S pozdravem, Jaromír Konečný

account_circle Tomáš Zouzal
5/5

Netušil jsem, jak moc je létání úžasné. Velmi mě také překvapilo, jak je letadlo citlivé na jakýkoliv pohyb kniplu. Moc jsem si to užil a děkuji pilotovi za skvělý zážitek. Je to návykové :-)

Napsat dotaz

Místo/a konání zážitku

voucher-image

Podobné zážitky

location_on Praha, Brno, ...
5/5

Neopakovatelný zážitek - vyzkoušíte si být pilotem v Praze, Brně nebo Ostravě.

+420 739 044 204
Po - Pá: 9:00 - 16:00
info@impresio.eu
Kudyznudy.cz 5nej.cz