Pilotem letadla na zkoušku Příbram

Staň se na hodinu pilotem reálného sportovního motorového letounu na letišti v Příbrami!

Již máte certifikát?
od 2 590 Kč
Již máte certifikát?
Rezervujte si termín

Výběr varianty

1 osoba, 30 minut letu
Letiště Příbram Dlouhá Lhota
Počet osob: 1
2 590 Kč
-12%
1 osoba, 60 minut letu
Letiště Příbram Dlouhá Lhota
Počet osob: 1
5 299 Kč 4 650 Kč

Výběr příplatku

videozáznam
500 Kč

Co zažijete

Spolu s instruktorem prožiješ svůj hodinový let, kdy sám budeš pilotovat přes tři vybraná letiště. Trasa letu je naplánovaná z Příbrami po dalších dvou letištích v Jižních Čechách, zpět na Příbram. Představte si let z bývalého "záložního" armádního letiště v Příbrami dále údolím Vltavy na jih, první zastávka na modernizovaném mezinárodním letišti České Budějovice - Planá, dále pak na sportovní letiště ve Strakonicích a přes Blatnou a Březnici zpět na Příbram. Čekají vás tedy tři starty spolu s třemi přistáními.

Instruktor, zkušený pilot, bude Váš let pozorně sledovat a zároveň instruovat po celou dobu letu a v případě potřeby kdykoliv do řízení zasáhne či převezme řízení.

Zážitek se koná v moderním letounu ATEC Faeta 321 NG z roku 2016 (změna letounu vyhrazena). Letoun je vytápěný, takže umožňuje komfortní let po celý rok.

Nechte se unést a zažijte exkluzivní let s možností pilotování za velmi příznivou cenu s našimi leteckými nadšenci na letišti v Příbrami!

Zážitek obsahuje:

  • 60 minut letu = kdy po celou dobu řídíte Vy
  • 3 vzlety, 3 přistání
  • zkušený letecký instruktor po celou dobu zážitku
  • palivo, přistávací poplatky

Speciální předpoklady:

Požadovaný minimální věk účastníka je 18 let. Max. hmotnost posádky, tedy obdarovaného a pilota je stanovena max do 250 kg. Pilot odmítne let zájemci, u kterého panuje podezření na požití alkoholu či má pilot pochybnosti o jeho zdravotním či psychickém stavu. Je nutný dobrý zdravotní stav, let je nevhodný pro zájemce s jakoukoliv mozkovou příhodou, cévním či srdečním onemocněním.

Sezóna, počasí:

Na hodinu pilotem v Příbrami se můžete stát celoročně. Provedení letu je však závislé na počasí. V případě nepříznivého počasí ve Vámi dohodnutého termínu je let přeložen na další termín dle dohody.

Délka zážitku:

Samotný let trvá 60 minut, celková délka trvání je 3,5 - 4 hodiny.

🔥Aktuální termíny🔥

ČERVENEC: 3.-4., 6-8., 10.-11., 13.-15., 17.-18., 20.-22., 24.-25., 27.-29., 31.-1.8.

SRPEN: 1., 3.-5., 7.-8., 10.-12., 14.-15., 17.-19., 21.-22., 24.-26., 28.-29.

Akrobatické lety v září a říjnu budou probíhat vždy v druhé polovině měsíce z důvodu čerpání dovolené pilota.

Pracovní dny po dohodě, vyjma pondělků a pátků !! Lety plánujeme bez ohledu na výhled počasí, který neumíme více dní ( i několik týdnů) předvídat. Let se jednoduše naplánuje, v případě nevhodného počasí lety rušíme. V případě organizační nutnosti si vyhrazujeme změnu termínu (po vzájemné dohodě).

Silně zdůrazněné jsou termíny které 100% platí, slabě zdůrazněné termíny které budeme plánovat v případě obsazenosti či u zrušených letů z důvodu počasí. Časy letů přidělujeme dle našeho harmonogramu a požadavek na denní dobu letu bereme pouze jako informaci, které ne vždy můžeme vyhovět.

Podívejte se na další možnosti jak být pilotem letadla nebo vrtulníku!

Hodnocení zážitku (1 recenze)

account_circle Jaromír Konečný
5/5

Dobrý den, děkuji za optání. Povím Vám, netušil jsem, že se na stará kolena ještě něco takového zažiju. Pilot byl velmi znalý a krom samotného pilotování se věnoval nad rámec a na vše byl dostatek času. Měl jsem obavy jestli to zvládnu, ale pilot měl svůj vlastní knipl a když bylo potřeba jeho zásahu jsem si ani nevšiml. Oceňuji snadnou domluvu termínu. Děkuji vám. S pozdravem, Jaromír Konečný

Napsat dotaz

Místo/a konání zážitku

voucher-image

Podobné zážitky

Nejprodávanější Nejnižší cena na trhu PŘIJÍMÁME REZERVACE!
location_on Praha, Brno, ...
5 /5

Neopakovatelný zážitek - vyzkoušíte si být pilotem v Praze, Brně nebo Ostravě.

+420 739 044 204
Po - Pá: 9:00 - 16:00
info@impresio.eu
Adresa:
Kopečná 940/14, Brno
Kudyznudy.cz