VYBERTE SI ZÁŽITEK

Noční let nad Brnem pro 3 osoby

Neopakovatelný zážitek…noční let nad rozzářeným Brnem! Akce je určena všem, kteří chtějí zažít něco více, než jen vyhlídkový let. Vychutnáte si atmosféru nočního Brna z výšky 3.000 stop a na závěr jako lahůdka, přistanete na osvětlenou dráhu letiště.

Místo konání zážitku: Brno Tuřany Zobrazit na mapě

Základní informace

Hodnocení: / 5

Luxusní dárkové balení

Kdy certifikát obdržíte?

E-mailem: ihned

Kurýrem: 22.4. (pondělí)

Vyberte variantu

Platnost certifikátu je 10 měsíců

Možnost výměny certifikátu zdarma

Vyberte si variantu zážitku Uložit mezi oblíbené

Popis zážitku
Osob
Cena
Noční let nad Brnem
až 3
6 400 Kč

Jak nákup zážitku funguje?

1

Po objednání obdržíte certifikát e-mailem, poštou či osobně.

2

Vyberte si termín, který Vám bude nejvíce vyhovovat. Platnost certifikátu je 10 měsíců

3

Užíjte si nezapomenutelný zážitek

Délka trvání zážitku

30 minut letového času, celkem cca 2 hodiny (sraz na letišti 15 min., poučení před letem 15 min., nástup do letadla, odlet na trasu 60 min., návrat na letiště a poletový rozbor dle chuti)

Co zažijete s tímto balíčkem

Se zkušeným kapitánem prožijete noční let nad Brnem a vychutnáte si kulisy osvětlených památek a staveb. Poletíme 4 místným letadlem Cessna 172. Cestovní rychlost je 200 km/h a dolet cca 800 km. Jedná se velmi bezpečné a osvědčené letadlo.

Počet osob

3 osoby + pilot, cena je vždy stejná nezávisle na počtu pasažérů.

Diváci

Diváci, přítelkyně, manželé a další blízcí jsou vítáni. Mohou se účastnit, pozorovat předletovou přípravu, fotografovat, filmovat.

Sezóna, počasí

Počasí je pro tuto akci velmi podstatné. Pro let potřebujeme dobrou dohlednost a vyhnout se nebezpečným jevům, jakými jsou například bouřky. Noční let je specifický pro nutnost velmi dobrého a jasného počasí, aby se let vydařil tak jak má. Létáme po celý rok. Rozhodnutí o konečném provedení letu je na kapitánovi letadla. V případě nepříznivých podmínek pro let se plánuje náhradní termín.

Rezervace

Rezervace prosím provádějte alespoň 3 týdny předem. Rádi Vám na vyžádání ověříme Vámi vybraný termín.
 

Rezervujte si termín

Akce začne předletovým briefingem, na kterém obdržíte informace o letu, bezpečnostní pokyny na palubě letadla a ukážeme si trasu letu. Vyřídíme nezbytnou administrativu potřebnou pro provedení letu (vezměte prosím s sebou občanský průkaz) a poté nasedneme do letadla a po všech potřebných úkonech odstartujeme z letiště.

Odstartujeme z Letiště v Brně Tuřanech po soumraku a provedeme let nad Brnem. Vychutnáme si atmosféru nočního Brna z výšky 3.000 stop, povíme si také něco o specifikách řízení letadla v noci a na závěr jako lahůdka - přistání na osvětlenou dráhu letiště.

Akce je vhodná pro muže i ženy od 16 let. Mladší osoby pouze v doprovodu (nebo souhlasem) rodiče. Maximální hmotnost posádky letadla (3 osoby) je 250 Kg.

Co s sebou? Nezapomeňte si vzít občanský průkaz a dárkový poukaz na akci, který jste obdrželi. Vezměte si sportovní oblečení. Něco na psaní a na poznámky. Foťák, abyste zdokumentovali své zážitky a hlavně pohodovou náladu.V případě zájmu, lze let na místě prodloužit. Cena je 96 Kč za každou další minutu letu.

Darujte univerzální certifikát

Dárek, který se bude líbit každému – vybere si sám. Platnost 12 měsíců, elektronická verze nebo luxusní dárkové balení zdarma.