Masáž pro těhotné

Bolesti zad v těhotenství se mohou zdát jako normální projev stavu těhotné ženy. Upozorňuje však na možný problém. Užijte si uvolňující zážitek pro těhotné porodní asistentkou a zároveň specialistkou na masáže v příjemném salonu.

Již máte certifikát?
od 690 Kč
Již máte certifikát?
Rezervujte si termín

Výběr varianty

40 minut pro 1 osobu
Brno
Počet osob: 1
690 Kč
2x 40 minut pro 1 osobu
Brno
Počet osob: 1
1 380 Kč
3x 40 minut pro 1 osobu
Brno
Počet osob: 1
2 050 Kč

Co zažijete

Jedná se především o relaxační masáž, která přispívá k dobré pohodě, uvolněnosti a přispívá k řešení některých potíží typických pro období těhotenství.

V čem jsou masáže pro těhotné prospěšné?

Uvolňuje bolesti v zádech. S bolestmi v zádech se potýká snad většina těhotných žen. I když je to tak častý problém, nemůžeme říct, že bolesti v zádech jsou v těhotenství normální. Bolest (kromě bolesti porodní) právě signalizuje, že něco v pořádku není. Relaxační masáž pomůže uvolnit napětí, které k bolesti vede.

Podporuje krevní oběh ve svalech a kůži. Tím se stává prevencí cévních potíží a zároveň navozuje pocit odpočatosti a uvolnění.

Zlepšuje metabolizmus. Činnost střev bývá v těhotenství zpomalenější, takže těhotné ženy trpívají zácpou. Masáž je jednou z účinných pomocí pro zlepšení metabolizmu.

Průběh zážitku

Masáže s použitím aromaolejů pro různé příležitosti, pečlivě vybrané jen ty, které neublíží Vašemu těhotenství. Máte možnost probrat citlivé otázky těhotenství s člověkem více než povolaným, porodní asistentkou.

Hodnocení skutečných zákazníků (7 recenzí)

account_circle Sabina Šubová
5/5

Paní masérka byla moc milá a masáž byla super! Žádné hlazení,ale dobře promasírovaný krk! :) Děkuji!

account_circle Černá
5/5

Dobrý den, se službami jsem maximálně spokojená. Jak se samotnou masáží, tak i s přístupem paní masérky. Určitě bych doporučila. Děkuji a přeji krásný den. S pozdravem

account_circle Daniela Kňažíková
5/5

Dobrý den paní Hájková, masáž byla moc přijemná, pani masérka ochotná a milá. Prostředí krásné, určitě bych masáž doporučila všem nastávajícím maminkám. S pozdravem

account_circle Lucie Popova
5/5

Dobry den, s masazi jsem byla moc spokojena. Pani je moc sikovna. Nasla jsem maserku co mi vyhovuje po vsech strankach, takze k ni budu chodit i nadale. Pekny den.

Napsat dotaz

Místo/a konání zážitku

voucher-image

Podobné zážitky

location_on Brno
5/5

Ženy v Indii již více než tisíc let praktikují tuto masážní techniku za účelem zlepšení kvality a růstu vlasů, přičemž používají různé olejíčky a bylinky. Tato mimořádná masáž hlavy v Brně ulevuje od napětí a stresu, kterému jsme neustále vystavováni.

Sleva
location_on Hluboká nad Vltavou, Brno, ...
5/5

Poporodní masáž je vhodná pro maminky po porodu. Pomáhá zregenerovat unavené tělo a navrácení do původní kondice v krátké době.

1 600 Kč od 1 520 Kč
Nejprodávanější Nejnižší cena na trhu
location_on Brno
5/5

Relaxace s omlazující procedurou je skvělý dárek speciálně pro ženy, které se nechávají rády hýčkat.

+420 739 044 204
Po - Pá: 9:00 - 16:00
info@impresio.eu
Kudyznudy.cz 5nej.cz