VYBERTE SI ZÁŽITEK

Let pro zamilované Brno

Let pro zamilované je unikátní spojení vyhlídkového letu s romantickými chvilkami jen pro dva.  Čeká Vás zapadající slunce a sekt, přistanete na osvětlenou dráhu mezinárodního letiště a na závěr privátní chvíle přímo v prostorách Brněnského letiště - zažijte romantický večerní let pro zamilované!

Místo konání zážitku: Brno Tuřany Zobrazit na mapě

Základní informace

Hodnocení: 4,8 / 5

Luxusní dárkové balení

Kdy certifikát obdržíte?

E-mailem: ihned

Kurýrem: 22.4. (pondělí)

Vyberte variantu

Platnost certifikátu je 10 měsíců

Možnost výměny certifikátu zdarma

Vyberte si variantu zážitku Uložit mezi oblíbené

Popis zážitku
Osob
Cena
Let pro zamilované 20 minut - Cessna 172
2 + pilot
3 270 Kč

Jak nákup zážitku funguje?

1

Po objednání obdržíte certifikát e-mailem, poštou či osobně.

2

Vyberte si termín, který Vám bude nejvíce vyhovovat. Platnost certifikátu je 10 měsíců

3

Užíjte si nezapomenutelný zážitek

Délka trvání zážitku

20 minut letu + přibližně 30 minut navíc na instruktáž, usazení do letounu a pojíždění před vzletem a po přistání. Posezení v restauraci cca 30 minut.

Co zažijete s tímto balíčkem

Tento netradiční zážitek je určený všem, kteří chtějí zažít něco více než jen vyhlídkový let. Vychutnáte si romantickou atmosféru podvečerního Brna se západem slunce a při návratu vás navedou reflektory přistávací dráhy mezinárodního letiště. Se zkušeným kapitánem prožijete podvečerní let nad Brnem. Poletíte letounem Cessna 172. Po přistání následuje posezení se svíčkou a malým sektem v klubové restauraci na letišti.

Počet osob

Zážitek je navržen pro 2 osoby, v případě zájmu se mohou účastnit až 3 cestující.

Sezóna, počasí

Celoročně, ale v případě v případě nepříznivého počasí je let přeložen. Nelétá se za nepříznivých meteorologických podmínek – nedostatečná dohlednost, déšť, silný vítr, bouřky apod.

Rezervace

Rezervace prosím provádějte alespoň 3 dny předem.
Realizace možná kdykoliv ve dnech PO - NE, záleží pouze na počasí.

Rezervujte si termín

Cestující by měli zodpovědně zhodnotit svůj aktuální zdravotní stav s ohledem na srdeční vadu, vysoký krevní tlak, závratě, nachlazení a jiné indispozice, které můžou negativně ovlivnit člověka během letu.

Osoby mladší 15 let se mohou zúčastnit pouze za doprovodu rodičů nebo se souhlasem zákonného zástupce. Pro vstup do prostoru letiště je nutný občanský průkaz nebo jiný doklad totožnosti. Pro podávání sektu po letu je nutné dovršení 18 let věku.

Každá další minuta letu - Cessna 172 93,3 Kč. Ceny jsou za celý letoun a zahrnují všechny poplatky.
Trať a termín letu: dle dohody s klientem. Pro vstup do prostoru letiště je nutný občanský průkaz nebo jiný doklad totožnosti. Čas vzletu určuje pilot s ohledem na čas západu slunce.

Darujte univerzální certifikát

Dárek, který se bude líbit každému – vybere si sám. Platnost 12 měsíců, elektronická verze nebo luxusní dárkové balení zdarma.

Podobné zážitky v nabídce

nejnižší cena

doporučujeme

Vyhlídkový let Brno pro 1 až 3 osoby

Brno Tuřany
/ 5

Trasy dle vlastního přání, start na letišti Brno Tuřany! Prožijte příjemný zážitek při jiném pohledu na místa, která po léta znáte. Uvědomíte si, jak nádherné je pozorovat běžný shon života.

od 2 850 Kč

Více

Vyhlídkový let Karlštejn

Praha Letňany
/ 5

Vzneste se do oblak a užijte si vyhlídkový let pro celou rodinu na nejžádanější trase letu Praha-Karlštejn za velmi příznivou cenu. Originální zážitek, dárek pro muže, ženy i děti.

od 3 480 Kč

Více