Kurz vaření - příprava Sushi

Podívejte se na další na naše kurzy a lekce.

 

Již máte certifikát?
Zážitek již není dostupný
Zážitek již není dostupný
Již máte certifikát?
Rezervujte si termín

Co zažijete

Kurz Sushi je jedním z nejoblíbenějších kurzů vaření! Přijďte se přesvědčit, že Sushi dokáže připravit opravdu každý!

Kurzem vás provede zkušený šéfkuchař a sushiman Honza Hajný. Sushi si nachází po celém světě stále více příznivců, ba dokonce bezmezných milovníků, co si už život bez sushi neumí vůbec představit. Proto si u nás přijde na své každý, od úplných začátečníků pronikajících do tajů tohoto japonského pokrmu, až po náročné gurmány, pro které už je běžná sushi rolka málo. Objevte kouzlo ukrývající se v jednoduché, zato důmyslné pochoutce, schopné i přes svou malou velikost vyvolat neskutečnou explozi chutí.

Kurzy se konají v profesionálním gastronomickém studiu v Praze, které organizaci a ty nejlepší lektory zajišťuje již od roku 2007. Kolem sebe budete mít dostatek prostoru a používat ty nejlepší suroviny a kvalitní náčiní.

Vyberte si kurz Sushi I pro začátečníky nebo Sushi II pro pokročilé.

Na kurzu Sushi I. se seznámíte s potřebnými základy jako je správná příprava sushi rýže, naučíte se obecný recept na sushi, zkrátka a jednoduše se dozvíte, jak na sushi. Po zamotání maki sushi s lososem a california maki sushi přijde i sladká tečka v podobě zmrzliny s praženým sezamem. Náš sushi mistr Jan Hajný vám dokáže, že výroba sushi je poměrně jednoduchá zábava, kterou zvládne úplně každý.

Navazující kurz sushi - Sushi II. vás zavede v japonské kuchyni zase o krok dál. Zvládnete už trochu složitější druhy sushi jako nigiri sushi, maki či uramaki sushi a zároveň své sushi menu obohatíte o národní japonský pokrm tempura a banán v tempura těstíčku. Kurz Sushi II. bez obav zvládnou všichni účastníci kurzu Sushi I. nebo nadšenci, kteří si již doma nějakých pár sushi rolek zvládli sami zamotat.

Průběh zážitku

Po uvítání a krátkém úvodu Vám sushiman představí ingredience a připravené recepty, hned potom se může začít vařit. „Naučíte se všechny náročnější postupy, tajné triky a bude spousta prostoru na všechny Vaše otázky. Důraz je kladen zejména na maximální zapojení studentů do přípravy pokrmů, tak aby se toho co nejvíce naučili a také se u vaření příjemně pobavili.

Během přípravy jednotlivých jídel budeme mít čas na ochutnávání, skleničku dobrého nápoje a konverzaci – pokračování zábavy, kterou jsme si užili při vaření.

Podívejte se na další množství kurzů vaření v Praze, kterými můžete obdarovat své blízké!

Hodnocení skutečných zákazníků (6 recenzí)

account_circle Borůvková
5/5

Přeji krásný den :) Kurz byl super. Můžu pouze doporučit :) Zábavné podání a skvělé prostředí. Jen do toho ! Stojí to za to ! btw pokud milujete sushi jste moji lidi ! :)

Napsat dotaz

Místo/a konání zážitku

voucher-image

Podobné zážitky

Nejprodávanější Nejnižší cena na trhu
location_on Brno
5/5

Darujte hodnotový poukaz na nejlepší kurzy vaření v Brně! Jelikož je paleta kurzů opravdu široká, obdarovaný si může sám vybrat, který kurz ho zaujme nejvíce.

Nejprodávanější Nejnižší cena na trhu
location_on Brno
5/5

Maso, maso, maso! Udělat dobře pořádnou flákotu Vás naučí ti nejlepší z nejlepších.

Nejprodávanější Nejnižší cena na trhu
location_on Brno

Od jednoduché přípravy lososa po rybu pečenou v solné krustě. Naučte se jednoduché způsoby zpracování ryb a rozšiřte svou rybí kuchařku!

+420 739 044 204
Po - Pá: 9:00 - 16:00
info@impresio.eu
Adresa:
Kopečná 940/14, Brno
Kudyznudy.cz