VYBERTE SI ZÁŽITEK

Kurz Sushi Praha

Kurz Sushi je jedním z nejoblíbenějších kurzů vaření! Přijďte se přesvědčit, že Sushi dokáže připravit opravdu každý! Kurzem vás provede zkušený šéfkuchař a sushiman Honza Hajný.

Místo konání zážitku: Praha Zobrazit na mapě

Základní informace

Hodnocení: 4,9 / 5

Luxusní dárkové balení

Kdy certifikát obdržíte?

E-mailem: ihned

Kurýrem: 29.5. (středa)

Vyberte variantu

Platnost certifikátu je 10 měsíců

Možnost výměny certifikátu zdarma

Vyberte si variantu zážitku Uložit mezi oblíbené

Popis zážitku
Osob
Cena
Skupinový kurz pro 1 osobu
1
2 490 Kč
Skupinový kurz pro 2 osoby
2
4 950 Kč
Individuální kurz Sushi pro 1 osobu (divák zdarma)
1+1
9 900 Kč

Jak nákup zážitku funguje?

1

Po objednání obdržíte certifikát e-mailem, poštou či osobně.

2

Vyberte si termín, který Vám bude nejvíce vyhovovat. Platnost certifikátu je 10 měsíců

3

Užíjte si nezapomenutelný zážitek

Zážitek obsahuje

Cena kurzu zahrnuje i vybraná vína a piva, nealko nápoje.

Kurz Sushi, skupinový kurz:

Kapacita kurzu je až 12 osob. V ceně skupinových kurzů je šéfkuchař, ingredience, potřebné vybavení, zapůjčení zástěry, receptury, úklid.

Individuální kurz Sushi:

V ceně individuálních kurzů je vždy šéfkuchař, ingredience, fotografie a jejich následné rozeslání včetně receptur, zapůjčení zástěry, úklid, nealko nápoje, možnost účasti partnera/ky.

Délka trvání zážitku

3 – 3,5 hodiny

Co zažijete s tímto balíčkem

Sushi si nachází po celém světě stále více příznivců, ba dokonce bezmezných milovníků, co si už život bez sushi neumí vůbec představit. Proto si u nás přijde na své každý, od úplných začátečníků pronikajících do tajů tohoto japonského pokrmu, až po náročné gurmány, pro které už je běžná sushi rolka málo. Objevte kouzlo ukrývající se v jednoduché, zato důmyslné pochoutce, schopné i přes svou malou velikost vyvolat neskutečnou explozi chutí.

Vyberte si skupinovou nebo individuální variantu kurzu. Na obdarovaném pak bude, jestli si zvolí začátečnický kurz Sushi I. nebo Sushi II. pro pokročilé.

Sushi I.

Na kurzu Sushi I. se seznámíte s potřebnými základy jako je správná příprava sushi rýže, naučíte se obecný recept na sushi, zkrátka a jednoduše se dozvíte, jak na sushi. Po zamotání maki sushi s lososem a california maki sushi přijde i sladká tečka v podobě zmrzliny s praženým sezamem. Náš sushi mistr Jan Hajný vám dokáže, že výroba sushi je poměrně jednoduchá zábava, kterou zvládne úplně každý.
Menu:

 • Maki sushi s lososem
 • California maki sushi
 • Příprava sushi rýže a rozvaru
 • Nakládaný zázvor
 • Zmrzlina s praženým sezamem

Sushi II.

Navazující kurz sushi - Sushi II. vás zavede v japonské kuchyni zase o krok dál. Zvládnete už trochu složitější druhy sushi jako nigiri sushi, maki či uramaki sushi a zároveň své sushi menu obohatíte o národní japonský pokrm tempura a banán v tempura těstíčku. Kurz Sushi II. bez obav zvládnou všichni účastníci kurzu Sushi I. nebo nadšenci, kteří si již doma nějakých pár sushi rolek zvládli sami zamotat.
Menu:

 • Nigiri sushi - výběr z několika druhů, např. s lososem, tuňákem, krevetou, avokádem
 • Maki sushi s lososem, okurkou a avokádem
 • Uramaki sushi
 • Japonské národní jídlo Tempura
 • Banán v tempuře

Počet osob

Můžete se přihlásit na skupinový kurz, kde Vám budou společníky ostatní, kteří se přišli něco naučit nebo na individuální kurz - pouze Vy a šéfkuchař! U individuálního kurzu Vás může doprovázet jedna osoba zdarma!

Sezóna, počasí

Kurzy se konají celoročně. Rezervace termínu je dle předem vypsaných termínů a kurzů-na dotaz.

Rezervace

 • Skupinové kurzy mají předem vypsané termíny, které Vám rádi sdělíme včetně aktuální obsazenosti, kontaktujte nás prosím. Doporučujeme rezervovat i měsíc předem.
 • Individuální kurzy je možné rezervovat na jakýkoliv den dle domluvy, min. týden předem.

Rezervujte si termín

Po uvítání a krátkém úvodu šéfkuchař představí ingredience a připravené recepty, hned potom se může začít vařit. „Studenti“ se naučí od základu připravit okolo pěti jídel z dané kuchyně. Šéfkuchař jim předvede všechny náročnější postupy, vysvětlí tajné triky a zodpoví všechny otázky. Důraz je kladen zejména na maximální zapojení studentů do přípravy pokrmů, tak aby se toho co nejvíce naučili a také se u vaření příjemně pobavili.

Během přípravy jednotlivých jídel budeme mít čas na ochutnávání, skleničku dobrého nápoje a konverzaci – pokračování zábavy, kterou jsme si užili při vaření.

Podívejte se na další množství kurzů vaření v Praze, kterými můžete obdarovat své blízké!

Začátečníci jsou vítáni, stejně jako experti, kteří chtějí zkusit něco nového a exotického a zažít přitom hodně zábavy.

Kurzy sushi probíhají v moderním gastronomickém studiu v Praze. Skupinové kurzy začínají v 18.00h ve všední dny. Individuální a teambuildingové akce dle dohody a je možné je vést v anglickém jazyce.

Storno podmínky: při zrušení termínu rezervace 2 pracovní dny před termínem, je již uplatňován storno poplatek ve výši 50% z ceny zážitku. Při zrušení termínu rezervace později než 2 pracovní dny před termínem, storno poplatek činí 100% z ceny zážitku.

Hodnocení zážitku

Borůvková, 11.10.2017
0 / 5

Přeji krásný den :) Kurz byl super. Můžu pouze doporučit :) Zábavné podání a skvělé prostředí. Jen do toho ! Stojí to za to ! btw pokud milujete sushi jste moji lidi ! :)

Zobrazit všechna hodnocení (6)

Základní informace

Místo: Praha

Hodnocení: 4,9 / 5

Luxusní dárkové balení

Vyberte variantu

Platnost certifikátu je 10 měsíců

Možnost výměny certifikátu zdarma

Darujte univerzální certifikát

Dárek, který se bude líbit každému – vybere si sám. Platnost 12 měsíců, elektronická verze nebo luxusní dárkové balení zdarma.

Podobné zážitky v nabídce

nejnižší cena

doporučujeme

Kurzy vaření Praha

Praha
/ 5

Ukážeme Vám jak připravit skvělý steak, ryby a dary moře nebo sezónní záležitosti jako chřest nebo jahody. Naučíme Vás pracovat s nožem a principy vaření. Vezmeme Vás na exkurzi do světa řeckých, italských dezertů a jiných dobrot....

od 1 290 Kč

Více

doporučujeme

Kurzy vaření Brno 1

Brno
/ 5

Darujte poukaz na nejlepší kurzy vaření v Brně! Tým našich zkušených kuchařů, cukrářů a sommelierů vás krůček po krůčku provede zákoutími nejen české, ale i světové gastronomie. Jelikož je paleta kurzů opravdu široká, obdarov...

od 2 700 Kč

Více