Kurz vaření - příprava Sushi

Kurz Sushi je jedním z nejoblíbenějších kurzů vaření! Přijďte se přesvědčit, že Sushi dokáže připravit opravdu každý!

Již máte certifikát?
Zážitek již není dostupný
Zážitek již není dostupný
Již máte certifikát?
Rezervujte si termín

Co zažijete

Kurzem vás provede zkušený šéfkuchař a sushiman Honza Hajný. Sushi si nachází po celém světě stále více příznivců, ba dokonce bezmezných milovníků, co si už život bez sushi neumí vůbec představit. Proto si u nás přijde na své každý, od úplných začátečníků pronikajících do tajů tohoto japonského pokrmu, až po náročné gurmány, pro které už je běžná sushi rolka málo. Objevte kouzlo ukrývající se v jednoduché, zato důmyslné pochoutce, schopné i přes svou malou velikost vyvolat neskutečnou explozi chutí.

Kurzy se konají v profesionálním gastronomickém studiu v Praze, které organizaci a ty nejlepší lektory zajišťuje již od roku 2007. Kolem sebe budete mít dostatek prostoru a používat ty nejlepší suroviny a kvalitní náčiní.

Vyberte si kurz Sushi I pro začátečníky nebo Sushi II pro pokročilé.

Na kurzu Sushi I. se seznámíte s potřebnými základy jako je správná příprava sushi rýže, naučíte se obecný recept na sushi, zkrátka a jednoduše se dozvíte, jak na sushi. Po zamotání maki sushi s lososem a california maki sushi přijde i sladká tečka v podobě zmrzliny s praženým sezamem. Náš sushi mistr Jan Hajný vám dokáže, že výroba sushi je poměrně jednoduchá zábava, kterou zvládne úplně každý.

Navazující kurz sushi - Sushi II. vás zavede v japonské kuchyni zase o krok dál. Zvládnete už trochu složitější druhy sushi jako nigiri sushi, maki či uramaki sushi a zároveň své sushi menu obohatíte o národní japonský pokrm tempura a banán v tempura těstíčku. Kurz Sushi II. bez obav zvládnou všichni účastníci kurzu Sushi I. nebo nadšenci, kteří si již doma nějakých pár sushi rolek zvládli sami zamotat.

Průběh zážitku

Po uvítání a krátkém úvodu Vám sushiman představí ingredience a připravené recepty, hned potom se může začít vařit. „Naučíte se všechny náročnější postupy, tajné triky a bude spousta prostoru na všechny Vaše otázky. Důraz je kladen zejména na maximální zapojení studentů do přípravy pokrmů, tak aby se toho co nejvíce naučili a také se u vaření příjemně pobavili.

Během přípravy jednotlivých jídel budeme mít čas na ochutnávání, skleničku dobrého nápoje a konverzaci – pokračování zábavy, kterou jsme si užili při vaření.

Podívejte se na další množství kurzů vaření v Praze, kterými můžete obdarovat své blízké!

Hodnocení zážitku (6 recenzí)

account_circle Borůvková
5/5

Přeji krásný den :) Kurz byl super. Můžu pouze doporučit :) Zábavné podání a skvělé prostředí. Jen do toho ! Stojí to za to ! btw pokud milujete sushi jste moji lidi ! :)

Napsat dotaz

Místo/a konání zážitku

voucher-image

Podobné zážitky

Nejprodávanější Nejnižší cena na trhu
location_on Brno
5/5

Darujte hodnotový poukaz na nejlepší kurzy vaření v Brně! Jelikož je paleta kurzů opravdu široká, obdarovaný si může sám vybrat, který kurz ho zaujme nejvíce.

+420 739 044 204
Po - Pá: 9:00 - 16:00
info@impresio.eu
Adresa:
Kopečná 940/14, Brno
Kudyznudy.cz