IMPRESIO

Rádi vám pomůžeme: 739 044 204 (Po - Pá: 9 - 16)

Kurz Sushi Praha

Kurz Sushi je jedním z nejoblíbenějších kurzů vaření! Přijďte se přesvědčit, že Sushi dokáže připravit opravdu každý! Kurzem vás provede zkušený šéfkuchař a sushiman Honza Hajný.

Základní informace

Hodnocení: 4,9 / 5

Luxusní dárkové balení

Kdy certifikát obdržíte?

E-mailem: ihned

Poštou či kurýrem: 26.3. (pondělí)

Vyberte variantu

Platnost certifikátu je 10 měsíců

Možnost výměny certifikátu zdarma

Vyberte si variantu zážitku Uložit mezi oblíbené

Popis zážitku
Osob
Cena
Skupinový kurz pro 1 osobu
1
1 950 Kč
Skupinový kurz pro 2 osoby
2
3 890 Kč
Individuální kurz Sushi pro 1 osobu (divák zdarma)
1+1
5 900 Kč

Jak nákup zážitku funguje?

1

Po objednání obdržíte certifikát e-mailem, poštou či osobně.

2

Vyberte si termín, který Vám bude nejvíce vyhovovat. Platnost certifikátu je 10 měsíců

3

Užíjte si nezapomenutelný zážitek

Zážitek obsahuje

Cena kurzu zahrnuje i vybraná vína a piva, nealko nápoje.

Kurz Sushi, skupinový kurz:

Kapacita kurzu je až 12 osob. V ceně skupinových kurzů je šéfkuchař, ingredience, potřebné vybavení, zapůjčení zástěry, receptury, úklid.

Individuální kurz Sushi:

V ceně individuálních kurzů je vždy šéfkuchař, ingredience, fotografie a jejich následné rozeslání včetně receptur, zapůjčení zástěry, úklid, nealko nápoje, možnost účasti partnera/ky.

Délka trvání zážitku

3 – 3,5 hodiny

Co zažijete s tímto balíčkem

Sushi si nachází po celém světě stále více příznivců, ba dokonce bezmezných milovníků, co si už život bez sushi neumí vůbec představit. Proto si u nás přijde na své každý, od úplných začátečníků pronikajících do tajů tohoto japonského pokrmu, až po náročné gurmány, pro které už je běžná sushi rolka málo. Objevte kouzlo ukrývající se v jednoduché, zato důmyslné pochoutce, schopné i přes svou malou velikost vyvolat neskutečnou explozi chutí.

Sushi I.

Na kurzu Sushi I. se seznámíte s potřebnými základy jako je správná příprava sushi rýže, naučíte se obecný recept na sushi, zkrátka a jednoduše se dozvíte, jak na sushi. Po zamotání maki sushi s lososem a california maki sushi přijde i sladká tečka v podobě zmrzliny s praženým sezamem. Náš sushi mistr Jan Hajný vám dokáže, že výroba sushi je poměrně jednoduchá zábava, kterou zvládne úplně každý.
Menu:

 • Maki sushi s lososem
 • California maki sushi
 • Příprava sushi rýže a rozvaru
 • Nakládaný zázvor
 • Zmrzlina s praženým sezamem

Sushi II.

Navazující kurz sushi - Sushi II. vás zavede v japonské kuchyni zase o krok dál. Zvládnete už trochu složitější druhy sushi jako nigiri sushi, maki či uramaki sushi a zároveň své sushi menu obohatíte o národní japonský pokrm tempura a banán v tempura těstíčku. Kurz Sushi II. bez obav zvládnou všichni účastníci kurzu Sushi I. nebo nadšenci, kteří si již doma nějakých pár sushi rolek zvládli sami zamotat.
Menu:

 • Nigiri sushi - výběr z několika druhů, např. s lososem, tuňákem, krevetou, avokádem
 • Maki sushi s lososem, okurkou a avokádem
 • Uramaki sushi
 • Japonské národní jídlo Tempura
 • Banán v tempuře

Počet osob

Můžete se přihlásit na skupinový kurz, kde Vám budou společníky ostatní, kteří se přišli něco naučit nebo na individuální kurz - pouze Vy a šéfkuchař! U individuálního kurzu Vás může doprovázet jedna osoba zdarma!

Sezóna, počasí

Kurzy se konají celoročně. Rezervace termínu je dle předem vypsaných termínů a kurzů-na dotaz.

Rezervace

 • Skupinové kurzy mají předem vypsané termíny, které Vám rádi sdělíme včetně aktuální obsazenosti, kontaktujte nás prosím. Doporučujeme rezervovat i měsíc předem.
 • Individuální kurzy je možné rezervovat na jakýkoliv den dle domluvy, min. týden předem.

Rezervujte si termín

Po uvítání a krátkém úvodu šéfkuchař představí ingredience a připravené recepty, hned potom se může začít vařit. „Studenti“ se naučí od základu připravit okolo pěti jídel z dané kuchyně. Šéfkuchař jim předvede všechny náročnější postupy, vysvětlí tajné triky a zodpoví všechny otázky. Důraz je kladen zejména na maximální zapojení studentů do přípravy pokrmů, tak aby se toho co nejvíce naučili a také se u vaření příjemně pobavili.

Během přípravy jednotlivých jídel budeme mít čas na ochutnávání, skleničku dobrého nápoje a konverzaci – pokračování zábavy, kterou jsme si užili při vaření.

Podívejte se na další množství kurzů vaření v Praze, kterými můžete obdarovat své blízké!

Začátečníci jsou vítáni, stejně jako experti, kteří chtějí zkusit něco nového a exotického a zažít přitom hodně zábavy.

Kurzy sushi probíhají v moderním gastronomickém studiu v Praze. Skupinové kurzy začínají v 18.00h ve všední dny. Individuální a teambuildingové akce dle dohody a je možné je vést v anglickém jazyce.

Storno podmínky: při zrušení termínu rezervace 2 pracovní dny před termínem, je již uplatňován storno poplatek ve výši 50% z ceny zážitku. Při zrušení termínu rezervace později než 2 pracovní dny před termínem, storno poplatek činí 100% z ceny zážitku.

Hodnocení zážitku

Borůvková, 11.10.2017
0 / 5

Přeji krásný den :) Kurz byl super. Můžu pouze doporučit :) Zábavné podání a skvělé prostředí. Jen do toho ! Stojí to za to ! btw pokud milujete sushi jste moji lidi ! :)

Zobrazit všechna hodnocení (6)

Základní informace

Místo: Praha

Hodnocení: 4,9 / 5

Luxusní dárkové balení

Vyberte variantu

Platnost certifikátu je 10 měsíců

Možnost výměny certifikátu zdarma

Darujte univerzální certifikát

Dárek, který se bude líbit každému – vybere si sám. Platnost 12 měsíců, elektronická verze nebo luxusní dárkové balení zdarma.

Podobné zážitky v nabídce

nejnižší cena

doporučujeme

Koupeno 15x

Kurzy vaření Praha

Praha
/ 5

Ukážeme Vám jak připravit skvělý steak, ryby a dary moře nebo sezónní záležitosti jako chřest nebo jahody. Naučíme Vás pracovat s nožem a principy vaření. Vezmeme Vás na exkurzi do světa řeckých, italských dezertů a jiných dobrot....

od 890 Kč

Více

doporučujeme

Koupeno 91x

Kurzy vaření Brno 1

Brno
/ 5

Darujte poukaz na nejlepší kurzy vaření v Brně! Tým našich zkušených kuchařů, cukrářů a sommelierů vás krůček po krůčku provede zákoutími nejen české, ale i světové gastronomie. Jelikož je paleta kurzů opravdu široká, obdarov...

od 2 700 Kč

Více