IMPRESIO

Rádi vám pomůžeme: 739 044 204 (Po - Pá: 9 - 16)

Kokosový ráj-luxusní thajské wellness

Tuto luxusní kokosovou proceduru si můžete vychutnávat po dobu tří hodin v lázeňském městě Karlových varech. V případě zakoupení balíčku pro dva se můžete těšit na společnou romantiku v kokosové lázni!

Základní informace

Hodnocení: 5 / 5

Luxusní dárkové balení

Kdy certifikát obdržíte?

E-mailem: ihned

Kurýrem: 23.4. (pondělí)

Vyberte variantu

Platnost certifikátu je 10 měsíců

Možnost výměny certifikátu zdarma

Vyberte si variantu zážitku Uložit mezi oblíbené

Popis zážitku
Osob
Cena
3 hodiny pro 1 osobu
1
3 290 Kč
3 hodiny pro 2 osoby
2
6 580 Kč

Jak nákup zážitku funguje?

1

Po objednání obdržíte certifikát e-mailem, poštou či osobně.

2

Vyberte si termín, který Vám bude nejvíce vyhovovat. Platnost certifikátu je 10 měsíců

3

Užíjte si nezapomenutelný zážitek

Co zažijete s tímto balíčkem

Nechcete darovat pouze masáž, ale zážitek v intimním a luxusním prostředí? Pak je tato volba tou správnou. Wellness centra jsou vždy situované „na dobré adrese“ a povětšinou jsou součástí luxusního hotelového komplexu s možností dalšího wellness.

Nechte se zlákat atmosférou proslulé thajské přívětivosti, tradice a umění dalekého Thajska-kolébkou masáží. Okouzlí Vás vlídné úsměvy a něžné ruce thajských masérek s výjimečným darem navrátit Vám ztracenou energii, uvolnit mysl, ozdravit duši a revitalizovat celé tělo.

Čeká vás kokosový ráj - masáž, zábal, peeling a kokosová lázeň. Thajská terapeutka se věnuje pouze Vám. Celé tělo Vám ošetří přírodním peelingem a pokožka je tak nachystána pro následující regenerační zábal. Vaše tělo během odpočinku vstřebává výživné látky.

Počet osob

Proceduru je možné provést také jako párovou pro 2 osoby v jedné místnosti! V případě zakoupení certifikátu pouze pro 1 osobu je možné proceduru realizovat také v Praze a Brně.

Rezervace

Rezervace prosím provádějte alespoň týden předem.

Rezervujte si termín

Tuto luxusní kokosovou proceduru si můžete vychutnávat po dobu tří hodin. Thajská terapeutka se věnuje pouze Vám. Celé tělo Vám ošetří přírodním peelingem a pokožka je tak nachystána pro následující regenerační zábal. Vaše tělo během odpočinku vstřebává výživné látky. Během zábalu se oddáváte uvolňující masáži obličeje a pokožky hlavy.

Vše je podpořeno krátkým pobytem v sauně, která napomáhá odplavení škodlivých látek z těla a celkovému zlepšení imunity. Pak již relaxujete při jedinečné olejové masáži celého těla, rukou a chodidel. Používáme výhradně stoprocentní kokosový olej. Na závěr účinky podpoříme luxusní koupelí s přísadou kokosového mléka, která Vaši mysl zavede do světa palem a thajského slunce.

Darujte univerzální certifikát

Dárek, který se bude líbit každému – vybere si sám. Platnost 12 měsíců, elektronická verze nebo luxusní dárkové balení zdarma.