VYBERTE SI ZÁŽITEK

Kokosový ráj-luxusní thajské wellness

Tuto luxusní kokosovou proceduru si můžete vychutnávat po dobu tří hodin v lázeňském městě Karlových varech. V případě zakoupení balíčku pro dva se můžete těšit na společnou romantiku v kokosové lázni!

Místo konání zážitku: Karlovy Vary Zobrazit na mapě

Základní informace

Hodnocení: 5 / 5

Luxusní dárkové balení

Kdy certifikát obdržíte?

E-mailem: ihned

Kurýrem: 22.4. (pondělí)

Vyberte variantu

Platnost certifikátu je 10 měsíců

Možnost výměny certifikátu zdarma

Vyberte si variantu zážitku Uložit mezi oblíbené

Popis zážitku
Osob
Cena
3 hodiny pro 1 osobu
1
3 290 Kč
3 hodiny pro 2 osoby
2
6 580 Kč

Jak nákup zážitku funguje?

1

Po objednání obdržíte certifikát e-mailem, poštou či osobně.

2

Vyberte si termín, který Vám bude nejvíce vyhovovat. Platnost certifikátu je 10 měsíců

3

Užíjte si nezapomenutelný zážitek

Co zažijete s tímto balíčkem

Nechcete darovat pouze masáž, ale zážitek v intimním a luxusním prostředí? Pak je tato volba tou správnou. Wellness centra jsou vždy situované „na dobré adrese“ a povětšinou jsou součástí luxusního hotelového komplexu s možností dalšího wellness.

Nechte se zlákat atmosférou proslulé thajské přívětivosti, tradice a umění dalekého Thajska-kolébkou masáží. Okouzlí Vás vlídné úsměvy a něžné ruce thajských masérek s výjimečným darem navrátit Vám ztracenou energii, uvolnit mysl, ozdravit duši a revitalizovat celé tělo.

Čeká vás kokosový ráj - masáž, zábal, peeling a kokosová lázeň. Thajská terapeutka se věnuje pouze Vám. Celé tělo Vám ošetří přírodním peelingem a pokožka je tak nachystána pro následující regenerační zábal. Vaše tělo během odpočinku vstřebává výživné látky.

Počet osob

Proceduru je možné provést také jako párovou pro 2 osoby v jedné místnosti! V případě zakoupení certifikátu pouze pro 1 osobu je možné proceduru realizovat také v Praze a Brně.

Rezervace

Rezervaci prosím provádějte alespoň týden předem. Provozní doba salonu - v tomto rozmezí Vám rádi potvrdíme rezervaci 9:00 – 21:00.

Rezervujte si termín

Tuto luxusní kokosovou proceduru si můžete vychutnávat po dobu tří hodin. Thajská terapeutka se věnuje pouze Vám. Celé tělo Vám ošetří přírodním peelingem a pokožka je tak nachystána pro následující regenerační zábal. Vaše tělo během odpočinku vstřebává výživné látky. Během zábalu se oddáváte uvolňující masáži obličeje a pokožky hlavy.

Vše je podpořeno krátkým pobytem v sauně, která napomáhá odplavení škodlivých látek z těla a celkovému zlepšení imunity. Pak již relaxujete při jedinečné olejové masáži celého těla, rukou a chodidel. Používáme výhradně stoprocentní kokosový olej. Na závěr účinky podpoříme luxusní koupelí s přísadou kokosového mléka, která Vaši mysl zavede do světa palem a thajského slunce.

Darujte univerzální certifikát

Dárek, který se bude líbit každému – vybere si sám. Platnost 12 měsíců, elektronická verze nebo luxusní dárkové balení zdarma.