Kiteboarding kurz

Už vás nebaví jen ležet a opalovat se na pláži? Chcete zažít něco nového? Vyzkoušejte si kiteboarding - jízdu s drakem na plováku. Nechte se tahat sílou větru a prohánějte se po vodní hladině.

Již máte certifikát?
od 3 499 Kč
Již máte certifikát?
Rezervujte si termín

Výběr varianty

1 denní kurz na Hluboké vodě s asistencí člunu – ČR, 1 osoba
Nové Mlýny
Počet osob: 1
3 499 Kč
2 denní kurz ČR pro 1 osobu
Nové Mlýny
Počet osob: 1
5 999 Kč

Co zažijete

Kiteboarding kurz je rozdělen do částí, během nichž se dovíte veškeré teoretické informace potřebné pro rychlé a bezpečné zvládnutí probíraných praktických dovedností. Náš kiteboarding kurz vám přinese spoustu krásných a vzrušujících okamžiků - rychlost, výšku, prostě adrenalin. Večer pak společně oslavíme veškeré úspěchy a pustíme si kiteboarding video. V rámci kurzu budete mít k dispozici veškeré tažné zařízení (kiteboarding padák se šňůrami a ráhnem, trapéz s proti nárazovou vestou, kiteboard, neoprén). Navíc, pokud Vás tento sport osloví, můžete jako absolvent kurzu využít slevu na nákup nového vybavení.

1 denní kurz na Hluboké vodě s asistencí člunu je pro pokročilé, kteří již umějí ovládat velkého tažného draka v trapézu (cca 6 hodin).

2-denní kite kurz je vhodný pro začátečníka, který se chce naučit řídit kite v trapézu a vyzkoušet kiteboard na vodě a jízdu již s kitem.

Program: 1.den - úvodní teorie (bezpečnost, vítr, řízení, depower systém atd.), nácvik na suchu se cvičným kitem a s velkými vícešňůrovými kity v trapézu. 2. den teorie ke kitingu na vodě (strojení, bezpečnost, rozjezd atd.), praxe na hluboké vodě s asistenčním člunem (bodydragging, starty, rozjezdy, zastavení atd.). Při nedostatku větru (vyhodnocuje instruktor v den kurzu) rozjezdy a jízda na kitebuggy a mountainboardu na suchu nebo trénink jízdy na vodě na vodním vleku.

Napsat dotaz

Místo/a konání zážitku

voucher-image

Podobné zážitky

location_on Celá ČR

Máte rádi bezpečný adrenalin? Chcete vyzkoušet něco nového? Vyzkoušejte si powerkiting - poperte se s drakem poháněným větrem. Naučte se řídit draka, kterým se pak můžete nechat táhnout na lyžích, snowboardu, terénní tříkolce nebo plováku.

VÁNOČNÍ AKCE! Sleva
location_on Praha Letňany
5/5

Pojďte si vyzkoušet volný pád jako z letadla v tunelu Praha Letňany. Zasáhne Vás proud vzduchu přesahující 270 km/h - o síle hurikánu.

Nejprodávanější
location_on Celá ČR

Máte rádi lyžování, snowboarding, rychlost a bezpečný adrenalin? Chcete se naučit ovládat kite a zažít s ním i něco navíc? Pak neváhejte a pojďte do toho!

+420 739 044 204
Po - Pá: 9:00 - 16:00
info@impresio.eu
Kudyznudy.cz 5nej.cz