VYBERTE SI ZÁŽITEK

Jízda vozem Hummerem H2

Tam, kde jiní končí, začíná Hummer. Typický široký hranatý terénní vůz zná dnes již asi každý. Nyní máte příležitost usednout za volant a zkrotit tohoto obra. Darujte zážitek - offroad jízdu v bláznivém terénu, Hummer H2 v Olomouci.

Místo konání zážitku: Hlubočky - Olomoucko Zobrazit na mapě

Základní informace

Hodnocení: 4,9 / 5

Luxusní dárkové balení

Kdy certifikát obdržíte?

E-mailem: ihned

Kurýrem: 22.4. (pondělí)

Vyberte variantu

Platnost certifikátu je 10 měsíců

Možnost výměny certifikátu zdarma

Vyberte si variantu zážitku Uložit mezi oblíbené

Popis zážitku
Osob
Cena
35 + 10 minut (1 osoba + 2 spolujezdci)
1 + 2
2 780 Kč
-23 % 3 620 Kč

Jak nákup zážitku funguje?

1

Po objednání obdržíte certifikát e-mailem, poštou či osobně.

2

Vyberte si termín, který Vám bude nejvíce vyhovovat. Platnost certifikátu je 10 měsíců

3

Užíjte si nezapomenutelný zážitek

Co zažijete s tímto balíčkem

Čeká Vás adrenalinová jízda ve voze Hummer na místě řidiče. Celková doba zážitku je 50 minut. Prvních 5-10 minut řídí instruktor. Ze začátku se jede po asfaltové cestě, abyste si vyzkoušeli chování vozu na silnici. Následuje jízda po polní cestě a pak nezapomenutelných cca 35 minut na terénním polygonu upraveném speciálně pro pořádnou offroadovou jízdu v Hummeru.

Hummer H2 ač následovník méně rozšířené varianty Hummer H1 Humvve v sobě nezapře výbornou ovladatelnost, kterou oceníte právě v terénu nikoliv na silnici, zvláště pokud jej řídíte poprvé. Luxusní interiér a hlavně nezaměnitelný pocit pána tvorstva, jakmile usednete za volant tohoto výjimečného vozu budícího respekt.

Hummer je mezi terénními vozy pojem sám o sobě. Tuto značku reprezentují netradiční vozy, které ve městě budí zaslouženou pozornost, ale teprve v terénu ukážou všechny své přednosti. Až při jízdě ve zrádném prostředí poznáte, proč je Hummer opravdovou legendou. Podobný pocit nefalšované síly a moci budete jinde hledat jen stěží. Neváhejte proto a vyzkoušejte si, jaké to je být pánem situace.

Počet osob

Zážitek realizuje obdarovaný sám nebo až s 2 spolujezdci (i děti do 12let věku, musí mít však dětskou sedačku, dítě mladší 15-ti let, je nutná další osoba jako dohled).

Diváci

Diváci mohou vše sledovat z vymezeného prostoru. Spolujezdci mohou navíc během jízdy fotit či filmovat.

Sezóna, počasí

V zimě se vůz servisuje, proto je lépe si pro svou jízdu vybrat jarní, letní nebo podzimní termín.

Rezervace

Rezervaci prosím provádějte alespoň týden předem. Realizace je možná kdykoliv ve dnech PO - NE, za denního světla.

Rezervujte si termín

Řidič musí mít platný ŘP skupiny B. Spolucestující řídit nemohou. Před jízdou je nutné podepsat prohlášení o zdravotním stavu a prohlášení o respektování pokynů instruktora po celou dobu jízdy.

Zákazník se musí dostavit 15 minut před sjednaným termínem. Zákazníci pod vlivem alkoholu či omamných látek jsou ze zážitku vyloučeny. Řidič je povinen poslouchat pokyny instruktora, a těmito pokyny se i řídit. V případě nerespektování pokynů instruktora, je zážitek ukončen bez nároku na vrácení ceny zážitku. Před zahájením zážitku je řidič povinen podepsat čestné prohlášení o zdravotním stavu a seznámení se s bezpečnostními pokyny.

Hodnocení zážitku

V. Sojka, 25.6.2013
0 / 5

Dobrý den. Se službami instruktora jsem byl velmi spokojen a jízda Hummerem H2 se mi líbila. Mohu doporučit všem dalším klientům. S pozdravem

Zobrazit všechna hodnocení (7)

Základní informace

Místo: Hlubočky - Olomoucko

Hodnocení: 4,9 / 5

Luxusní dárkové balení

Vyberte variantu

Platnost certifikátu je 10 měsíců

Možnost výměny certifikátu zdarma

Darujte univerzální certifikát

Dárek, který se bude líbit každému – vybere si sám. Platnost 12 měsíců, elektronická verze nebo luxusní dárkové balení zdarma.

Podobné zážitky v nabídce

sleva

nejnižší cena

doporučujeme

Hummer H1

Hlubočky - Olomoucko
/ 5

SLEVA! Cena od 2 640 Kč! Hummer H1 je legenda! Mladší, ale větší a zároveň obratnější sourozenec H2, který Vás dostane do kolen. Hummer H1 je pro ty, kteří to s jízdou v terénu myslí opravdu vážně. Zažijte trať plnou nástrah, strm...

od 2 970 Kč 2 640 Kč

Více

doporučujeme

Extreme jízda v Jeepu

Vílanec u Jihlavy
/ 5

Máte rádi velká offroadová auta? Pak je tento zážitek stvořen přímo pro Vás. Zasedněte za volant tohoto velkého terénního auta a užijte si po boku instruktora, který Vás provádí drsným terénem, tu pravou terénní jízdu, kterou zcel...

od 1 990 Kč

Více