Jízda autem Hummer H2

Hummer H2...tam, kde jiní končí, začíná Hummer. Nyní máte příležitost usednout za volant a zkrotit tohoto obra. Darujte zážitek - offroad jízdu v bláznivém terénu, Hummer H2 v Olomouci.

Již máte certifikát?
od 3 620 Kč
Již máte certifikát?
Rezervujte si termín

Výběr varianty

35 + 10 minut (1 osoba + 2 spolujezdci)
Hlubočky - Olomoucko
Počet osob:
3 620 Kč

Co zažijete

Čeká Vás adrenalinová jízda ve voze Hummer na místě řidiče. Typický široký hranatý terénní vůz zná dnes již asi každý.

Hummer H2 ač následovník méně rozšířené varianty Hummer H1 Humvve v sobě nezapře výbornou ovladatelnost, kterou oceníte právě v terénu nikoliv na silnici, zvláště pokud jej řídíte poprvé. Luxusní interiér a hlavně nezaměnitelný pocit pána tvorstva, jakmile usednete za volant tohoto výjimečného vozu budícího respekt.

Hummer je mezi terénními vozy pojem sám o sobě. Tuto značku reprezentují netradiční vozy, které ve městě budí zaslouženou pozornost, ale teprve v terénu ukážou všechny své přednosti. Až při jízdě ve zrádném prostředí poznáte, proč je Hummer opravdovou legendou. Podobný pocit nefalšované síly a moci budete jinde hledat jen stěží. Neváhejte proto a vyzkoušejte si, jaké to je být pánem situace.

Průběh zážitku

Po dobu 50 minut jen a jen Váš! Prvních 5-10 minut řídí instruktor. Ze začátku se jede po asfaltové cestě, abyste si vyzkoušeli chování vozu na silnici. Následuje jízda po polní cestě - řízení je jen Vaše a nezapomenutelných cca 35 minut na terénním polygonu upraveném speciálně pro pořádnou offroadovou jízdu v Hummeru.

Hodnocení skutečných zákazníků (8 recenzí)

account_circle Radek Tesař
5/5

Dobrý den, vše proběhlo dle domluvy. Bylo to super. S pozdravem

account_circle Ing. Zdeněk Petlák
5/5

Dobrý den, se službami instruktora jsem byl naprosto spokojený a určitě bych ho doporučil i dalším klientům. S pozdravem

account_circle Jana Moudrá
5/5

Dobrý den, projížďku Hummerem H2 jsme zakoupili jako překvapení k narozeninám. Euforii umocnilo to, když na nás čekala H1... :-) Jízda předčila očekávání, super zážitek, super instruktor, super přístup ze strany agentury. Pokud váháte, co k narozeninám, tak zkuste tohle! ;-) Krásný den

account_circle Martin Zelina
5/5

Dobrý den, Zážitek se moc povedl. Byl naprosto úžasný a předčil všechna moje očekávání. S pozdravem

Napsat dotaz

Místo/a konání zážitku

voucher-image

Podobné zážitky

+420 739 044 204
Po - Pá: 9:00 - 16:00
info@impresio.eu
Kudyznudy.cz 5nej.cz