IMPRESIO

Rádi vám pomůžeme: 739 044 204 (Po - Pá: 9 - 16)

Jízda ve Ferrari 458 Italia

NEJNIŽŠÍ CENA OD 1 479 Kč včetně pohonných hmot! Jízda ve Ferrari 458 Italia je rozhodně tím pravým dárkem pro všechny milovníky nadupaných vozů!

Základní informace

Hodnocení: 4,7 / 5

Luxusní dárkové balení

Kdy certifikát obdržíte?

E-mailem: ihned

Kurýrem: 23.4. (pondělí)

Vyberte variantu

Platnost certifikátu je 10 měsíců

Možnost výměny certifikátu zdarma

Vyberte si variantu zážitku Uložit mezi oblíbené

Popis zážitku
Osob
Cena
15 minut + instruktáž bez PHM
1
1 479 Kč
15 minut + instruktáž vč. PHM
1
1 878 Kč
30 minut + instruktáž bez PHM
1
1 969 Kč
30 minut + instruktáž vč. PHM
1
2 469 Kč
60 minut + instruktáž bez PHM
1
3 459 Kč
60 minut + instruktáž vč. PHM
1
4 459 Kč
Videozáznam na SD kartě
399 Kč

Jak nákup zážitku funguje?

1

Po objednání obdržíte certifikát e-mailem, poštou či osobně.

2

Vyberte si termín, který Vám bude nejvíce vyhovovat. Platnost certifikátu je 10 měsíců

3

Užíjte si nezapomenutelný zážitek

Zážitek obsahuje

 • 15, 30 nebo 60 minut čistého času řízení supersportovního vozidla Ferrari 458 Italia na pozici řidiče!
 • instruktáž a seznámení se s vozidlem
 • pojištění odpovědnosti
 • havarijní pojištění s 10% spoluúčastí
 • dálniční známka
 • PHM = pohonné hmoty
 • varianta s příplatkem PHM = pohonné hmoty, pokud zakoupíte variantu bez PHM, pak budete tuto částku doplácet na místě před jízdou

Délka trvání zážitku

15 minut/15 kilometrů nebo delší varianty dle Vašeho výběru

Co zažijete s tímto balíčkem

Který muž by netoužil usadit se do kožených sedaček vozu Ferrari, sešlápnout plyn tohoto sporťáku až na podlahu a zažít s ním nevšední adrenalinovou jízdu?  Dost snění, s námi se sny stávají skutečností.

Zážitek se skládá z krátké instruktáže před zahájením samotné jízdy a následně si vyzkoušíte řízení vozu po běžné pozemní komunikaci a po dálnici. Po dobu jízdy je s vámi v automobilu přítomen zkušený instruktor, který vše vysvětlí a zodpoví případné dotazy.

Trasu jízdy si můžete zvolit sami, počet ujetých kilometrů je však v půlhodinové i hodinové vyjížďce omezený. Pokud silnice v okolí jízdy neznáte, rádi vám nějakou trasu doporučíme. Budete si moci vyzkoušet rychlou jízdu po dálnici, ale také po prázdných okresních silnicích plných ostrých zatáček.

Nedoplácíte žádnou kauci ani pojištění, nepodepisujete žádné směnky, neplatíte palivo. Vozidlo je již pojištěné na provoz po veřejných komunikacích.

Chcete si užít jízdu ve sporťáku a nemůžete se rozhodnout, jestli legendární Lamborghini nebo Ferrrari? Pak využijte naší jedinečné nabídky a vyzkoušejte obojí!

Sezóna, počasí

Jízdy probíhají pouze za příznivého počasí od jara do podzimu. Jízdy mohou být zrušeny pouze z důvodu nepříznivého počasí nebo poruchy vozu. V takových případech bude přirozeně posunut termín jízdy po vzájemné domluvě. Pokud se v tomto případě posune termín jízdy na dobu po splatnosti certifikátu, bude přirozeně prodloužena jeho platnost.

Rezervace

Realizace je možná v předem vypsaných termínech (víkendové i pracovní dny) pro jednotlivé lokality, v časech od 8.00 do 19.00h. Rezervace prosím provádějte co nejdříve. V sezoně 2018 jsou některé termíny obsazené až do června. Termíny a jejich obsazenost Vám rádi sdělíme na dotaz.

Rezervujte si termín

Zážitek není omezen věkovou hranicí, jediné co potřebujete je řidičský průkaz skupiny B. Pokud nemáte řidičský průkaz, nevadí! Zážitek si můžete užít s naším zkušeným instruktorem na sedadle spolujezdce. Maximální výška účastníka je 195 cm a max. hmotnost je omezena  na 120 kg.

 • Za příplatek je k dispozici video záznam zážitku - obdržíte na paměťové SD kartě ihned po skončení Vaší jízdy. Karta bude umístěna ve velkém DVD obalu a výroba nebude trvat déle jak 20 minut. Se svou jízdou se tedy můžete ještě ten den pochlubit všem svým přátelům. Váš zážitek budou snímat 2 kamery v HD rozlišení.
 • Doporučujeme pohodlné oblečení a pevnou obuv.
 • Instruktáž i celý zážitek je možno bez problémů vést v anglickém jazyce!
 • Jízdy mohou být zrušeny z důvodu nepříznivého počasí nebo poruchy vozu. V takových případech bude posunut termín jízdy. Pokud se v tomto případě posune termín jízdy na dobu po splatnosti certifikátu, bude přirozeně prodloužena jeho platnost.

Vybrat si můžete taktéž lokalitu jízdy a zvolit si jednu z našich doporučených tras. Naše jízdy probíhají v Praze (areál parkoviště Gulf Oil) , Brně (Nový Lískovec-Areál parkoviště Fit4All), Olomouci (Areál NC Olomouc CITY), Ostravě (Areál parkoviště Motobar Bravantice) a Bratislavě (Areál nákupního centra Bory Mall).

Hodnocení zážitku

MUDr. Jiří Šantavý, 14.7.2017
0 / 5

celkově jsem byl s jízdou Ferrari velmi spokojen. Vozidlo bylo přistaveno včas, v perfektním stavu, velmi příjemný a ochotný instruktor.

Zobrazit všechna hodnocení (1)

Základní informace

Místo: Praha, Brno, Ostrava, Olomouc

Hodnocení: 4,9 / 5

Luxusní dárkové balení

Vyberte variantu

Platnost certifikátu je 10 měsíců

Možnost výměny certifikátu zdarma

Darujte univerzální certifikát

Dárek, který se bude líbit každému – vybere si sám. Platnost 12 měsíců, elektronická verze nebo luxusní dárkové balení zdarma.

Podobné zážitky v nabídce

nejnižší cena

doporučujeme

Koupeno 162x

Jízda v Lamborghini Gallardo

Praha, Brno, Ostrava, Olomouc
/ 5

NEJNIŽŠÍ CENA OD 1 479 Kč! Dupněte na plyn a vychutnejte si jedinečný zážitek z řízení tohoto legendárního vozu!

od 1 479 Kč

Více

doporučujeme

nejnižší cena

Koupeno 91x

Řízení Ford Mustang

Brno, Olomouc
/ 5

Usedněte za volant legendárního vozu Ford Mustang a otestujte jeho pátou generaci! Automobil disponuje atmosferickým vidlicovým šestiválcem o zdvihovém objemu 4 000 ccm, a promění tak obyčejné řízení v nezapomenutelný zážitek...

od 790 Kč

Více