VYBERTE SI ZÁŽITEK

Jak se zbavit stresu

Cítíte se vyčerpaní, nespokojení se svým životem nebo cítíte, že Vám něco schází/přebývá? Naše zkušená terapeutka s Vámi stráví příjemné chvíle, kdy poodhalíte tajemství své duše, skryté bolístky, které ve Vás přetrvávají možné déle, než si myslíte. Darujte sobě nebo svým blízkým tento zážitek, který Vám může změnit život!

Místo konání zážitku: Brno Zobrazit na mapě

Základní informace

Hodnocení: 4,7 / 5

Luxusní dárkové balení

Kdy certifikát obdržíte?

E-mailem: ihned

Kurýrem: 22.4. (pondělí)

Vyberte variantu

Platnost certifikátu je 10 měsíců

Možnost výměny certifikátu zdarma

Vyberte si variantu zážitku Uložit mezi oblíbené

Popis zážitku
Osob
Cena
Jak se zbavit stresu, 1 hodina
1
730 Kč
Jak se zbavit stresu 1 hodina s masáží
1
1 330 Kč
Jak se zbavit stresu, 2 hodiny
1
1 330 Kč

Jak nákup zážitku funguje?

1

Po objednání obdržíte certifikát e-mailem, poštou či osobně.

2

Vyberte si termín, který Vám bude nejvíce vyhovovat. Platnost certifikátu je 10 měsíců

3

Užíjte si nezapomenutelný zážitek

Zážitek obsahuje

Hodinovou terapii můžete také objednat s masáží na 60 min., kterou si vybere dle přání obdarovaný sám před terapií či po, z následujících možností: Klasická (švédská) masáž s lávovými kameny, havajská masáž, indická masáž hlavy, klasická (švédská) masáž, reflexní masáž plosky nohou nebo lymfatického systému, čínská energetická masáž nebo medová detoxikační masáž, terapie může být doplněna také Reiki nebo dokonce výkladem karet.

Co zažijete s tímto balíčkem

Možnost 2 terapií, tu nejlepší pro Vás můžete vybrat i přímo na místě po konzultaci s terapeutkou:

1) Terapie emočního uvolňování: Při této psychoterapii pracujeme s potlačenými emocemi, které mohou pocházet jak z dávného dětství tak z právě prožité nepříjemné situace. Daná emoce, která nebyla nikdy uvolněna, ale byla z nějakého důvodu zatlačena hlouběji do těla, obsahuje energetický náboj, který nás následně ovlivňuje nebo lépe řečeno blokuje v našem dalším žití.

Kdykoliv se dostaneme do podobné situace, jako byla ta, která danou emoci vyvolala, spustí se v nás automatická reakce - nepříjemná emoce - která se nabalí na tu již potlačenou a emoční náboj se zvětšuje. Je to nikdy nekončící cyklus, a to do okamžiku, kdy se rozhodneme danou potlačenou emoci pustit, prožít a uvolnit. S každou uvolněnou emocí přichází stále větší svoboda vyjádření sebe sama, můžeme se bez bázně rozhodovat o svém životě a dělat přesně to, po čem jsme vždy toužili.

Emoce, které se nejčastěji vyskytují, jsou emoce strachu, zloby, viny, bezmoci, lítosti, atd. Vždy, když taková emoce začne stoupat naším tělem, je to příležitost se naučit něco o sobě a uvolnit potlačovaný energetický potenciál, který v sobě přes tuto emoci zadržujeme.

2) Terapie myšlení: Tato psychoterapie pracuje s našimi myšlenkami a s myšlením jako takovým. Je prokázané, že kdykoliv prožíváme nějaký stresující pocit, od lehce nepříjemného pocitu po velmi intenzivní zlobu, smutek, vztek či zoufalství, vždy je za každým takovým pocitem nějaká myšlenka.

Tuto myšlenku si můžeme, ale nemusíme uvědomovat. Pokud chceme ukončit stres, který tato myšlenka vyvolává, je třeba si ji nejdříve uvědomit a pak s ní láskyplně pracovat tak, abychom vyléčili negativní pocity, které dosud vyvolávala. Technika, kterou k tomu používáme, je velmi snadná a každý se ji může během konzultace naučit tak, aby ji mohl kdykoliv provádět i sám bez asistence terapeuta.

Terapie se provádějí ve vyhřáté místnosti s příjemnou atmosférou, relaxační hudbou a vonnými esencemi. Budete mít k dispozici pohodlnou sedačku/lehátko či židli, na které se můžete plně věnovat svému tělu a duši.

Počet osob

Balíček je určen pouze pro 1 osobu bez možného doprovodu.

Rezervace

Rezervace prosím provádějte alespoň týden předem. Realizace je možná ve dnech PO - PÁ od 9:00 do 18:00 hod. dle objednávek.

Rezervujte si termín

Terapii může podstoupit kdokoliv i dítě za doprovodu rodičů.

Darujte univerzální certifikát

Dárek, který se bude líbit každému – vybere si sám. Platnost 12 měsíců, elektronická verze nebo luxusní dárkové balení zdarma.