Jak se zbavit stresu

Cítíte se vyčerpaní, nespokojení se svým životem nebo cítíte, že Vám něco schází/přebývá? Naše zkušená terapeutka s Vámi stráví příjemné chvíle, kdy poodhalíte tajemství své duše, skryté bolístky, které ve Vás přetrvávají možné déle, než si myslíte. Darujte sobě nebo svým blízkým tento zážitek, který Vám může změnit život!

Již máte certifikát?
od 730 Kč
Již máte certifikát?
Rezervujte si termín

Výběr varianty

Jak se zbavit stresu, 1 hodina
Brno
Počet osob: 1
730 Kč
Jak se zbavit stresu 1 hodina s masáží
Brno
Počet osob: 1
1 330 Kč
Jak se zbavit stresu, 2 hodiny
Brno
Počet osob: 1
1 330 Kč

Co zažijete

Možnost 2 terapií, tu nejlepší pro Vás můžete vybrat i přímo na místě po konzultaci s terapeutkou:

1) Terapie emočního uvolňování: Při této psychoterapii pracujeme s potlačenými emocemi, které mohou pocházet jak z dávného dětství tak z právě prožité nepříjemné situace. Daná emoce, která nebyla nikdy uvolněna, ale byla z nějakého důvodu zatlačena hlouběji do těla, obsahuje energetický náboj, který nás následně ovlivňuje nebo lépe řečeno blokuje v našem dalším žití.

Kdykoliv se dostaneme do podobné situace, jako byla ta, která danou emoci vyvolala, spustí se v nás automatická reakce - nepříjemná emoce - která se nabalí na tu již potlačenou a emoční náboj se zvětšuje. Je to nikdy nekončící cyklus, a to do okamžiku, kdy se rozhodneme danou potlačenou emoci pustit, prožít a uvolnit. S každou uvolněnou emocí přichází stále větší svoboda vyjádření sebe sama, můžeme se bez bázně rozhodovat o svém životě a dělat přesně to, po čem jsme vždy toužili.

Emoce, které se nejčastěji vyskytují, jsou emoce strachu, zloby, viny, bezmoci, lítosti, atd. Vždy, když taková emoce začne stoupat naším tělem, je to příležitost se naučit něco o sobě a uvolnit potlačovaný energetický potenciál, který v sobě přes tuto emoci zadržujeme.

2) Terapie myšlení: Tato psychoterapie pracuje s našimi myšlenkami a s myšlením jako takovým. Je prokázané, že kdykoliv prožíváme nějaký stresující pocit, od lehce nepříjemného pocitu po velmi intenzivní zlobu, smutek, vztek či zoufalství, vždy je za každým takovým pocitem nějaká myšlenka.

Tuto myšlenku si můžeme, ale nemusíme uvědomovat. Pokud chceme ukončit stres, který tato myšlenka vyvolává, je třeba si ji nejdříve uvědomit a pak s ní láskyplně pracovat tak, abychom vyléčili negativní pocity, které dosud vyvolávala. Technika, kterou k tomu používáme, je velmi snadná a každý se ji může během konzultace naučit tak, aby ji mohl kdykoliv provádět i sám bez asistence terapeuta.

Terapie se provádějí ve vyhřáté místnosti s příjemnou atmosférou, relaxační hudbou a vonnými esencemi. Budete mít k dispozici pohodlnou sedačku/lehátko či židli, na které se můžete plně věnovat svému tělu a duši.

Napsat dotaz

Místo/a konání zážitku

voucher-image

Podobné zážitky

location_on Brno
5 /5

Podstatou čínské energetické masáže je obnovovat proudění v energetických drahách ve správném rytmu.

Nejprodávanější Nejnižší cena na trhu
location_on Brno, ...
5 /5

Floating Brno, tedy stav beztíže v solném roztoku zařídí totální uvolnění v kombinaci s masáží nebo rašelinovými zábaly.

V provozu od 3.5.2021! Nejprodávanější Nejnižší cena na trhu
location_on Hluboká nad Vltavou, Brno, ...
5 /5

Jedná se o masáž obličeje a hlavy spojené s akupresurní technikou na šíji.

+420 739 044 204
Po - Pá: 9:00 - 16:00
info@impresio.eu
Adresa:
Kopečná 940/14, Brno
Kudyznudy.cz