IMPRESIO

Rádi vám pomůžeme: 739 044 204 (Po - Pá: 9 - 16)

Flyboarding

Vyskočte z vody nad hladinu jako delfín, létejte vzduchem jako komiksový hrdina Superman… Všechno je dovolené s vodními tryskami flyboard! Nechte rozproudit adrenalin ve svých žilách stejně jako vodu v tryskách a vzneste se až 9 metrů vysoko nad vodní hladinu!

Základní informace

Hodnocení: 4,7 / 5

Luxusní dárkové balení

Kdy certifikát obdržíte?

E-mailem: ihned

Kurýrem: 23.4. (pondělí)

Vyberte variantu

Platnost certifikátu je 10 měsíců

Možnost výměny certifikátu zdarma

Vyberte si variantu zážitku Uložit mezi oblíbené

Popis zážitku
Osob
Cena
10 min. let + 15min. instruktáž, Vrané n/V
1
1 699 Kč
-6 % 1 799 Kč
15 min. let + 15min. instruktáž, Vrané n/V
1
1 989 Kč
20 min. let + 15min. instruktáž, Vrané n/V
1
2 489 Kč

Jak nákup zážitku funguje?

1

Po objednání obdržíte certifikát e-mailem, poštou či osobně.

2

Vyberte si termín, který Vám bude nejvíce vyhovovat. Platnost certifikátu je 10 měsíců

3

Užíjte si nezapomenutelný zážitek

Zážitek obsahuje

V ceně je vybraná délka letu, potřebná instruktáž jak na to (15 minut ve Vraném) a zapůjčení veškerého vybavení (Flyboard, neopren, plovací vesta, helma, případně plavecké brýle, neoprenové ponožky nebo kukla).

Co zažijete s tímto balíčkem

Flyboarding je horkou novinkou v oblasti extrémních vodních sportů. Tlak vody, který se vytváří z vodního skútru, je přesměrován do 18 metrů dlouhé hadice. Ta je rozdělena do dvou trysek upevněných na vašich nohách, které vás vynesou vysoko nad hladinu! Naučit se létat na flyboardu zvládne každý. Stačí se řídit pokyny instruktorů a budete létat již během prvních pár minut.

Diváci

Diváci jsou zváni a mohou pořizovat dokumentaci sportovních výkonů :-)

Sezóna, počasí

ČERVEN - ZÁŘÍ

Rezervace

Rezervace prosím provádějte alespoň týden předem.
Realizace je možná ve dnech SO - NE.

Rezervujte si termín

Jednotlivé lekce jsou vždy prováděny pod dohledem zkušených instruktorů flyboardu. Každá lekce se skládá ze 2 částí: první zahrnuje 15 minut teorie na souši, druhou část tvoří už samotné létání. Flyboard ovládá instruktor pomocí plynu na skútru. To vám umožní plně se soustředit na základy, které vám byly v teorii řečeny a pomůže získat větší stabilitu a jistotu ve vzduchu. Zkušenosti ze snowboardu, vodních lyží atd. jsou jistou výhodou, díky které získáte snáze kontrolu nad rovnováhou, nicméně nejsou podmínkou. V ceně je také zahrnuto zapůjčení výbavy – neopren, vesty a helmy.

Létání na Flyboardu si mohou užít pouze osoby starší 16 let s váhou do 110 kg a velikostí nohy od 37 do 46. Mladiství od 12–15 let pouze v doprovodu rodičů. Je nutné umět plavat. Nedoporučujeme osobám se závažným onemocněním a těhotným ženám. Vyloučena je účast osobám pod vlivem alkoholu a omamných látek.

Po příjezdu na místo, je třeba projít se vším potřebným (plavky, ručník, certifikát) kempem Lávka Park k vodě a nahlásit se u instruktorů na mole.

Hodnocení zážitku

pan Krampera, 18.8.2017
0 / 5

Přeji dobrý den, já jsem tam sice nelítal, ale byl to dárek k narozeninám pro oslavence, ale po počátečních obavách a když už byl dostatečně omlácen pádama do vody si zvykl a líbilo se mu to. Posledních 5 minut lítal jak profík. Hodnocení: fakt dobrý

Zobrazit všechna hodnocení (1)

Základní informace

Místo: PRAHA - Vrané nad Vltavou

Hodnocení: 4,9 / 5

Luxusní dárkové balení

Vyberte variantu

Platnost certifikátu je 10 měsíců

Možnost výměny certifikátu zdarma

Darujte univerzální certifikát

Dárek, který se bude líbit každému – vybere si sám. Platnost 12 měsíců, elektronická verze nebo luxusní dárkové balení zdarma.