VYBERTE SI ZÁŽITEK

Extreme jízda v Jeepu

Máte rádi velká offroadová auta? Pak je tento zážitek stvořen přímo pro Vás. Zasedněte za volant tohoto velkého terénního auta a užijte si po boku instruktora, který Vás provádí drsným terénem, tu pravou terénní jízdu, kterou zcela jistě při běžné jízdě autem nikdy nezažijete.

Místo konání zážitku: Vílanec u Jihlavy Zobrazit na mapě

Základní informace

Hodnocení: 4,8 / 5

Luxusní dárkové balení

Kdy certifikát obdržíte?

E-mailem: ihned

Kurýrem: 22.4. (pondělí)

Vyberte variantu

Platnost certifikátu je 10 měsíců

Možnost výměny certifikátu zdarma

Vyberte si variantu zážitku Uložit mezi oblíbené

Popis zážitku
Osob
Cena
50 minut řízení + instruktáž
1
1 990 Kč

Jak nákup zážitku funguje?

1

Po objednání obdržíte certifikát e-mailem, poštou či osobně.

2

Vyberte si termín, který Vám bude nejvíce vyhovovat. Platnost certifikátu je 10 měsíců

3

Užíjte si nezapomenutelný zážitek

Zážitek obsahuje

  • Zapůjčení terénního JEEPU GRAND CHEROKEE WG na zvýšeném podvozku Ironman4x4 a 31palcových terénních kolech
  • Palivo
  • Instruktora sedícího na sedadle spolujezdce
  • Údržbu auta po uskutečnění zážitku – omytí, promazání, doplnění paliva apod.

Délka trvání zážitku

celkem 1 hodina

Co zažijete s tímto balíčkem

Čekají Vás průjezdy vodou i blátem, terén motokrosové profi-dráhy, drsný terén „pískovny“ a pokud nebudete mít dost tohoto terénu, podíváte se i na bývalý vojenský tankodrom…vyzkoušejte americkou legendu značky JEEP…jež se stalo synonymem pro ostatní terénní vozy.

Jeep má velká terénní kola, zvýšený podvozek Ironman4x4 s plynovými tlumiči, plnou výbavu od kožených elektricky stavitelných vyhřívaných sedaček, automatické převodovky s možností redukované terénní rychlosti, stálého pohonu všech čtyř kol quadradrive i automatickou klimatizaci pro Vaše maximální pohodlí.

Pokud přijedete s rodinou či kamarády, budete mít možnost vzít je sebou na výlet na sedadlech spolujezdců – až 3 osoby nebo si připlatit natočení Vašeho zážitku sportovní HD kamerou umístěnou na kapotě vozu.

Počet osob

Řidič + instruktor + až 3 další osoby ve voze! (možnost připlatit na místě).

Sezóna, počasí

Jízdu EXTREME v Jeepu můžete objednávat celoročně (Pokud dáváte přednost zasněžené krajině před rozkvetlou), nejezdíme pouze, pokud je více jak 20 cm sněhu.

Rezervace

Rezervace prosím provádějte alespoň týden předem.
Realizace je možná ve dnech PO - PÁ od 8:00 do 18:00 hod., SO od 8:00 do 15hodin.

Rezervujte si termín

Ve sjednaný termín se dostavíte na naši základnu ve Vílanci u Jihlavy, zkušený instruktor od Vás nejprve přebere poukázku, která Vás opravňuje k uskutečnění zážitku. Po té vyplníte protokol o zapůjčení vozidla a následně Vás čeká instruktáž z ovládání vozidla a chování při samotné jízdě. Následně zasednete za volant a vyrážíte s instruktorem v roli navigátora a případně Vaším doprovodem do drsného terénu. Instruktor je Vám po celou dobu jízdy k dispozici, dohlíží na bezpečnost a na správné ovládání. Pokud přijedete s rodinou či kamarády, budete mít možnost vzít je sebou na výlet na sedadlech spolujezdců – až 3 osoby nebo si připlatit natočení Vašeho zážitku sportovní HD kamerou umístěnou na kapotě vozu. Poměr terénu a silnice v průběhu zážitku je cca 90%terén a 10% silnice.

Zážitek je určen jak pro zkušenější jezdce, tak i pro úplné začátečníky, kteří doposud nemají s jízdou v terénu jakoukoliv zkušenost. Ovládání je velmi jednoduché a před začátkem zážitku Vám bude vše plně vysvětleno. Automobil má automatickou převodovku, vše co musíte ovládat je řízení, plyn a brzdy. Jízda v terénním autě je pro osoby s dobrým fyzických i psychickým stavem a pro osoby, které nejsou pod vlivem alkoholu či jiných omamných a psychotropních látek. Jízdu mohou absolvovat majitelé řidičských oprávnění sk.B – osobní automobil, v případě, že výběrce zážitku nevlastní řidičské oprávnění, lze dohodnout jízdu v soukromých terénních prostorech, kde není třeba řidičského oprávnění. Jízda je zcela na vlastní nebezpečí a odpovědnost!

Pojištění a odpovědnost:
Automobil má standartní povinné pojištění pro provoz na pozemních komunikacích ze zákona a není pojištěn havarijně. Budete plně informováni o ovládání a bezpečnosti při jízdě a je důležité dodržovat pokyny instruktora, který je Vám po celou dobu zážitku nápomocen. Ovládání je velmi jednoduché, a pokud budete dodržovat veškeré pokyny instruktora, nemá se v podstatě co stát. Škody nám ale i přes tuto skutečnost mohou vzniknout, může to ale být způsobeno v zásadě pouze lidmi, kteří i přes upozornění instruktora nedodržují zásady bezpečné jízdy a chovají se neukázněně. V takovém případě jste odpovědni zcela za Vaše jednání a v případě škody jste povinen ji celou uhradit. V případě, že byste se na některou překážku apod. necítili, vždy budete mít možnost zastavit a danou překážku objet či pod pečlivým vedením instruktora zdolat. Škody, za které jste plně odpovědni, se vztahují pouze na pozemní komunikace – stejně tak, jako byste řídili svůj automobil, škody, které mohou nastat v souvislosti s terénní jízdou mimo pozemní komunikaci, kde Vás navádí instruktor, pro Vás neplatí, platí pouze v případě, kdy nedodržíte zcela jasný pokyn instruktora. Instruktor má vždy plné právo, ukončit Váš zážitek bez náhrady v případě opakovaného neukázněného chování. Je možné se dohodnout s instruktorem, aby v případě přejezdu po silnici řídil on. (5-8minut ze zážitku).
K zážitku potřebujete s sebou:
Doporučujeme oblečení dle aktuálních klimatických podmínek. Můžete si sebou vzít také fotoaparát, či kameru pro uchování Vašich vzpomínek ze zážitku. Nezapomeňte řidičský průkaz sk. B a poukázku, která Vás opravňuje využít zážitek.
Na místě máte možnost zapůjčit si nebo připlatit:
Spolujezdec – 150,-Kč/hod/1osoba.  možnost až 3 spolujezdců, sedící na zadních sedadlech vozu. Nepromokavý oděv – 100,-Kč (kalhoty, svršek). Rukavice – 20,-Kč. Video ze zážitku pořízené kvalitní sportovní HD Kamerou Drift HD Ghost umístěnou na kapotě vozu, – 200,-Kč (nahrání na Váš flashdisk nebo mailem). Vše výše uvedené můžete použít vlastní.

Hodnocení zážitku

Jiří Klein, 2.7.2015
0 / 5

Vážená paní Trubačová, extrémní jízda v Jeepu byla skvělá, velkou výhodou bylo to, že jsem byl sám a na nikoho jsem nemusel čekat a také nikdo se netlačil ve frontě za mnou. Pan instruktor je velice zkušený a svůj vůz má dokonale "zmáknutý", dokáže o něm a o svých zkušenostech velice poutavě hovořit. Nejprve si vyzkoušel moje schopnosti při jízdě s automatem, což pro mne byla zcela nová zkušenost. Potom když zjistil, že vše zvládnu se se mnou pustil do plného terénu, abych si vše užil. Bylo to fajn a hodina utekla velice rychle. Nechal jsem si pořídit i videozáznam. Bohužel z druhé části toho není mnoho vidět, protože při průjezdu mezi stromy a keři se na objektiv kamery přichytil list ze stromu a nic není tedy vidět, zejména z té drsnější části, ale to se nedá nic dělat. Celkově hodnotím poskytnutou službu velice pozitivně. Děkuji a přeji hodně úspěchů v dalším podnikání.

Zobrazit všechna hodnocení (1)

Základní informace

Místo: Vílanec u Jihlavy

Hodnocení: 4,9 / 5

Luxusní dárkové balení

Vyberte variantu

Platnost certifikátu je 10 měsíců

Možnost výměny certifikátu zdarma

Darujte univerzální certifikát

Dárek, který se bude líbit každému – vybere si sám. Platnost 12 měsíců, elektronická verze nebo luxusní dárkové balení zdarma.

Podobné zážitky v nabídce

sleva

nejnižší cena

doporučujeme

Hummer H1

Hlubočky - Olomoucko
/ 5

SLEVA! Cena od 2 640 Kč! Hummer H1 je legenda! Mladší, ale větší a zároveň obratnější sourozenec H2, který Vás dostane do kolen. Hummer H1 je pro ty, kteří to s jízdou v terénu myslí opravdu vážně. Zažijte trať plnou nástrah, strm...

od 2 970 Kč 2 640 Kč

Více

sleva

doporučujeme

nejnižší cena

Jízda vozem Hummerem H2

Hlubočky - Olomoucko
/ 5

Tam, kde jiní končí, začíná Hummer. Typický široký hranatý terénní vůz zná dnes již asi každý. Nyní máte příležitost usednout za volant a zkrotit tohoto obra. Darujte zážitek - offroad jízdu v bláznivém terénu, Hummer H2 v Olomouc...

od 3 620 Kč 2 780 Kč

Více