IMPRESIO

Rádi vám pomůžeme: 739 044 204 (Po - Pá: 9 - 16)

Extreme jízda v Jeepu

Máte rádi velká offroadová auta? Pak je tento zážitek stvořen přímo pro Vás. Zasedněte za volant tohoto velkého terénního auta a užijte si po boku instruktora, který Vás provádí drsným terénem, tu pravou terénní jízdu, kterou zcela jistě při běžné jízdě autem nikdy nezažijete.

Základní informace

Hodnocení: 4,8 / 5

Luxusní dárkové balení

Kdy certifikát obdržíte?

E-mailem: ihned

Poštou či kurýrem: 21.2. (středa)

Vyberte variantu

Platnost certifikátu je 10 měsíců

Možnost výměny certifikátu zdarma

Vyberte si variantu zážitku Uložit mezi oblíbené

Popis zážitku
Osob
Cena
50 minut řízení + instruktáž
1
1 990 Kč

Jak nákup zážitku funguje?

1

Po objednání obdržíte certifikát e-mailem, poštou či osobně.

2

Vyberte si termín, který Vám bude nejvíce vyhovovat. Platnost certifikátu je 10 měsíců

3

Užíjte si nezapomenutelný zážitek

Zážitek obsahuje

  • Zapůjčení terénního JEEPU GRAND CHEROKEE WG na zvýšeném podvozku Ironman4x4 a 31palcových terénních kolech
  • Palivo
  • Instruktora sedícího na sedadle spolujezdce
  • Údržbu auta po uskutečnění zážitku – omytí, promazání, doplnění paliva apod.

Délka trvání zážitku

celkem 1 hodina

Co zažijete s tímto balíčkem

Čekají Vás průjezdy vodou i blátem, terén motokrosové profi-dráhy, drsný terén „pískovny“ a pokud nebudete mít dost tohoto terénu, podíváte se i na bývalý vojenský tankodrom…vyzkoušejte americkou legendu značky JEEP…jež se stalo synonymem pro ostatní terénní vozy.

Jeep má velká terénní kola, zvýšený podvozek Ironman4x4 s plynovými tlumiči, plnou výbavu od kožených elektricky stavitelných vyhřívaných sedaček, automatické převodovky s možností redukované terénní rychlosti, stálého pohonu všech čtyř kol quadradrive i automatickou klimatizaci pro Vaše maximální pohodlí.

Pokud přijedete s rodinou či kamarády, budete mít možnost vzít je sebou na výlet na sedadlech spolujezdců – až 3 osoby nebo si připlatit natočení Vašeho zážitku sportovní HD kamerou umístěnou na kapotě vozu.

Počet osob

Řidič + instruktor + až 3 další osoby ve voze! (možnost připlatit na místě).

Sezóna, počasí

Jízdu EXTREME v Jeepu můžete objednávat celoročně (Pokud dáváte přednost zasněžené krajině před rozkvetlou), nejezdíme pouze, pokud je více jak 20 cm sněhu.

Rezervace

Zážitek je možné uskutečnit od pondělí do pátku od 8:00 do 18:00hodin, v sobotu od 8:00 do 15hodin. Rezervace nutná minimálně týden předem!

Rezervujte si termín

Ve sjednaný termín se dostavíte na naši základnu ve Vílanci u Jihlavy, zkušený instruktor od Vás nejprve přebere poukázku, která Vás opravňuje k uskutečnění zážitku. Po té vyplníte protokol o zapůjčení vozidla a následně Vás čeká instruktáž z ovládání vozidla a chování při samotné jízdě. Následně zasednete za volant a vyrážíte s instruktorem v roli navigátora a případně Vaším doprovodem do drsného terénu. Instruktor je Vám po celou dobu jízdy k dispozici, dohlíží na bezpečnost a na správné ovládání. Pokud přijedete s rodinou či kamarády, budete mít možnost vzít je sebou na výlet na sedadlech spolujezdců – až 3 osoby nebo si připlatit natočení Vašeho zážitku sportovní HD kamerou umístěnou na kapotě vozu. Poměr terénu a silnice v průběhu zážitku je cca 90%terén a 10% silnice.

Zážitek je určen jak pro zkušenější jezdce, tak i pro úplné začátečníky, kteří doposud nemají s jízdou v terénu jakoukoliv zkušenost. Ovládání je velmi jednoduché a před začátkem zážitku Vám bude vše plně vysvětleno. Automobil má automatickou převodovku, vše co musíte ovládat je řízení, plyn a brzdy. Jízda v terénním autě je pro osoby s dobrým fyzických i psychickým stavem a pro osoby, které nejsou pod vlivem alkoholu či jiných omamných a psychotropních látek. Jízdu mohou absolvovat majitelé řidičských oprávnění sk.B – osobní automobil, v případě, že výběrce zážitku nevlastní řidičské oprávnění, lze dohodnout jízdu v soukromých terénních prostorech, kde není třeba řidičského oprávnění. Jízda je zcela na vlastní nebezpečí a odpovědnost!

Pojištění a odpovědnost:
Automobil má standartní povinné pojištění pro provoz na pozemních komunikacích ze zákona a není pojištěn havarijně. Budete plně informováni o ovládání a bezpečnosti při jízdě a je důležité dodržovat pokyny instruktora, který je Vám po celou dobu zážitku nápomocen. Ovládání je velmi jednoduché, a pokud budete dodržovat veškeré pokyny instruktora, nemá se v podstatě co stát. Škody nám ale i přes tuto skutečnost mohou vzniknout, může to ale být způsobeno v zásadě pouze lidmi, kteří i přes upozornění instruktora nedodržují zásady bezpečné jízdy a chovají se neukázněně. V takovém případě jste odpovědni zcela za Vaše jednání a v případě škody jste povinen ji celou uhradit. V případě, že byste se na některou překážku apod. necítili, vždy budete mít možnost zastavit a danou překážku objet či pod pečlivým vedením instruktora zdolat. Škody, za které jste plně odpovědni, se vztahují pouze na pozemní komunikace – stejně tak, jako byste řídili svůj automobil, škody, které mohou nastat v souvislosti s terénní jízdou mimo pozemní komunikaci, kde Vás navádí instruktor, pro Vás neplatí, platí pouze v případě, kdy nedodržíte zcela jasný pokyn instruktora. Instruktor má vždy plné právo, ukončit Váš zážitek bez náhrady v případě opakovaného neukázněného chování. Je možné se dohodnout s instruktorem, aby v případě přejezdu po silnici řídil on. (5-8minut ze zážitku).
K zážitku potřebujete s sebou:
Doporučujeme oblečení dle aktuálních klimatických podmínek. Můžete si sebou vzít také fotoaparát, či kameru pro uchování Vašich vzpomínek ze zážitku. Nezapomeňte řidičský průkaz sk. B a poukázku, která Vás opravňuje využít zážitek.
Na místě máte možnost zapůjčit si nebo připlatit:
Spolujezdec – 150,-Kč/hod/1osoba.  možnost až 3 spolujezdců, sedící na zadních sedadlech vozu. Nepromokavý oděv – 100,-Kč (kalhoty, svršek). Rukavice – 20,-Kč. Video ze zážitku pořízené kvalitní sportovní HD Kamerou Drift HD Ghost umístěnou na kapotě vozu, – 200,-Kč (nahrání na Váš flashdisk nebo mailem). Vše výše uvedené můžete použít vlastní.

Hodnocení zážitku

Jiří Klein, 2.7.2015
0 / 5

Vážená paní Trubačová, extrémní jízda v Jeepu byla skvělá, velkou výhodou bylo to, že jsem byl sám a na nikoho jsem nemusel čekat a také nikdo se netlačil ve frontě za mnou. Pan instruktor je velice zkušený a svůj vůz má dokonale "zmáknutý", dokáže o něm a o svých zkušenostech velice poutavě hovořit. Nejprve si vyzkoušel moje schopnosti při jízdě s automatem, což pro mne byla zcela nová zkušenost. Potom když zjistil, že vše zvládnu se se mnou pustil do plného terénu, abych si vše užil. Bylo to fajn a hodina utekla velice rychle. Nechal jsem si pořídit i videozáznam. Bohužel z druhé části toho není mnoho vidět, protože při průjezdu mezi stromy a keři se na objektiv kamery přichytil list ze stromu a nic není tedy vidět, zejména z té drsnější části, ale to se nedá nic dělat. Celkově hodnotím poskytnutou službu velice pozitivně. Děkuji a přeji hodně úspěchů v dalším podnikání.

Zobrazit všechna hodnocení (1)

Základní informace

Místo: Vílanec u Jihlavy

Hodnocení: 4,9 / 5

Luxusní dárkové balení

Vyberte variantu

Platnost certifikátu je 10 měsíců

Možnost výměny certifikátu zdarma

Darujte univerzální certifikát

Dárek, který se bude líbit každému – vybere si sám. Platnost 12 měsíců, elektronická verze nebo luxusní dárkové balení zdarma.

Podobné zážitky v nabídce

sleva

nejnižší cena

doporučujeme

Koupeno 22x

Hummer H1

Hlubočky - Olomoucko
/ 5

SLEVA! Cena od 2 640 Kč! Hummer H1 je legenda! Mladší, ale větší a zároveň obratnější sourozenec H2, který Vás dostane do kolen. Hummer H1 je pro ty, kteří to s jízdou v terénu myslí opravdu vážně. Zažijte trať plnou nástrah, strm...

od 2 970 Kč 2 640 Kč

Více

sleva

doporučujeme

nejnižší cena

Koupeno 12x

Jízda vozem Hummerem H2

Hlubočky - Olomoucko
/ 5

Tam, kde jiní končí, začíná Hummer. Typický široký hranatý terénní vůz zná dnes již asi každý. Nyní máte příležitost usednout za volant a zkrotit tohoto obra. Darujte zážitek - offroad jízdu v bláznivém terénu, Hummer H2 v Olomouc...

od 3 620 Kč 2 780 Kč

Více