Army den pro děti v military parku

Army den pro děti v military parku anebo kdo si hraje, nezlobí! Pošlete své dítko „vyblbnout“ do největšího military parku v ČR v Ořechově!

Již máte certifikát?
od 790 Kč
Již máte certifikát?
Rezervujte si termín

Výběr varianty

Balíček Praporčík
Ořechov u Brna
Počet osob: 1
790 Kč

Co zažijete

Aktivní zábava pro Vaše dítko a jeho kamarády. Prověří si svou kondici na překážkové dráze, vyzkouší si střelbu z paintballové pušky a luku, bude hledat ukryté poklady pomocí minohledačky, sveze se v obrněném transportéru a prohlédne si vojenské muzeum ukryté v podzemí. Po náročné misi bude odměněn diplomem. Na tento den bude dlouho vzpomínat!

Tyto balíčky pro jednotlivce je možné realizovat již pouze v těchto termínech v roce 2021! Rezervujte zde.

🔥 22.5.2021, 19.6.2021, 4.9.2021, 2.10.2021🔥

Příprava na zákopy zahrnuje:

  • Zábava s minohledačkou
  • Lukostřelba
  • Střelba z paintballové pušky
  • Test tvé kondice na překážkové dráze
  • Jízda v obrněném transportéru BVP-1
  • Prohlídka vojenského muzea
  • Diplom za úspěšné splnění mise

Podívejte se také na Army zážitky v military parku!

Průběh zážitku

Minohledačka: půjčíme vám vojenskou minohledačku, ukážeme vám, jak se používá a pak hurá do terénu. Vyzkoušejte si, jak přesný máte cit pro změnu tónu.

Lukostřelba: napni tětivu luku, soustřeď se, zadrž na chvíli dech a vyšli svůj šíp do středu terče. Ukaž, jaký jsi bojovník!

Střelba z paintballové zbraně: ověříte si, jak dobrou máte mušku při střelbě z paintballové pušky. Perfektní průprava pro budoucí paintballovou bitvu!

Transportér: v obrněném pásovém transportéru BVP-1 si projedete dokola náš areál a zažijete, jaké to je sedět v pancéřovém obrovi o váze 14 tun.

Opičí dráha: otestujte svoji kondici na naší překážkové dráze postavené po vzoru vojenských výcvikových drah. Budete skákat, šplhat, podlézat a plazit se, zkrátka pravý vojenský bootcamp.

Muzeum: unikátní muzeum, jehož součástí je i těžká vojenská technika, se z velké části nachází pod zemí. Prohlédnete si tedy i podzemní skladiště raket a velitelský bunkr. Muzeum dokumentuje historii naší armády od roku 1945 do roku 1989.

Napsat dotaz

Místo/a konání zážitku

voucher-image

Podobné zážitky

Nejnižší cena na trhu
location_on Brno
5 /5

Lanové centrum se svými atrakcemi Vám nejen provětrá hlavu od starostí všedního dne ale zjistíte jaké jste Vy i Vaše děti dobrodružné povahy! VYZKOUŠEJTE TAKÉ KURZ LEZENÍ BRNO!

Nejprodávanější Nejnižší cena na trhu
location_on Brno
5 /5

Skákací boty v Brně - naučte se znovu chodit již během prvních pár minut, je to opravdu velmi jednoduché a zvládne to každý!

Nejprodávanější
location_on Dle výběru zážitku

Vyberte dárkový poukaz v hodnotě💰, kterou si zvolíte, a obdarovaný si vybere dle vlastního přání jakýkoliv zážitek z naší nabídky. ⌛Dárkový voucher na zážitky platí 24 měsíců!

+420 739 044 204
Po - Pá: 9:00 - 16:00
info@impresio.eu
Adresa:
Kopečná 940/14, Brno
Kudyznudy.cz