Akrobatický let Brno

Akrobacie na letounu Zlín v Brně je pro ty, kteří mají více odvahy a silný žaludek! Zažijte adrenalin ve vzduchu na maximum.

Již máte certifikát?
od 4 990 Kč
Již máte certifikát?
Rezervujte si termín

Výběr varianty

15 minut letu + příprava, 1 osoba
Brno
Počet osob: 1
4 990 Kč

Co zažijete

Stačí jen absolvovat krátké školení pro akrobatické létání, obléct si náš záchranný padák, připoutat se do pětibodových pásů a pak už jen vychutnávat nevšední zážitek jako Martin Šonka! 😊

Po té co usednete s pilotem do dvoumístného letounu, pocítíte přetížení při ostrých zatáčkách, výkrutech, souvratech, přemetech, letu na zádech či střemhlavém letu a poznáte jaké to je být akrobatickým hrdinou…i takto může vypadat Váš akrobatický let. Intenzitu akrobatických prvků však domlouváte s pilotem přes sluchátka přímo v kabině, dle Vašeho aktuálního stavu 😊

S námi máte možnost absolvovat akrobatický let s letadlem Zlin Z-526F v Brně, to vše v režii nejlepších akrobatických pilotů v ČR.

Kromě vybrané délky letu je nutné počítat s přibližně 40 minutami navíc na instruktáž, usazení do letounu a pojíždění letounu před vzletem a po přistání.

Počet osob:

V akrobatických letadlech je místo pouze pro pilota a jednoho cestujícího.

Speciální předpoklady:

Cestující by měli zodpovědně zhodnotit svůj aktuální zdravotní stav s ohledem na srdeční vadu, vysoký krevní tlak, závratě, nachlazení a jiné indispozice, které můžou negativně ovlivnit člověka během letu. Maximální váha cestujícího je 100kg! Osoby mladší 15 let se mohou zúčastnit pouze za doprovodu rodičů nebo se souhlasem zákonného zástupce. Pro vstup do prostoru letiště je nutný občanský průkaz nebo jiný doklad totožnosti.

Sezóna, počasí:

Akrobatický let je možné realizovat celoročně kdykoliv od pondělí do soboty vč. svátků. Na podzim a zejména v zimním období však počítejte s menším počtem vhodných dnů vzhledem k počasí pro realizaci letu. V případě nepříznivého počasí je let přeložen. Nelétá se po soumraku a za nepříznivých meteorologických podmínek – nedostatečná dohlednost, déšť, silný vítr, bouřky apod.

Délka zážitku:

Zážitek je nastaven na 15 minut, jelikož 10 minut je málo na to, abyste se na letišti Brno Tuřany dostali do bezpečné vzdálenosti, kde se se můžou začít dít ty pravé akrobatické zážitky ve vzduchu 😊 A 20 minut a déle ja zase pro netrénované žaludky příliš mnoho.

Kromě vybrané délky letu je nutné počítat s přibližně 40 minutami navíc na instruktáž, usazení do letounu a pojíždění letounu před vzletem a po přistání.

Hodnocení skutečných zákazníků (9 recenzí)

account_circle R.
5/5

Ochotný a vstřícný personál, opravdu pěkný zážitek. Pilot profesionální a komu nevadí lítat hlavou dolů,tak doporučuji.

Napsat dotaz

Místo/a konání zážitku

voucher-image

Podobné zážitky

Nejnižší cena na trhu Nejprodávanější
location_on Brno Tuřany, ...
5/5

Darujte zážitek na celý život - let stíhačkou v Brně L-29 Delfín nebo L-39 Albatros. Splňte si dětský sen a proleťte se ve stíhačce jako bojový pilot.

od 27 815 Kč
Nejnižší cena na trhu Sleva
location_on Letiště Příbram Dlouhá Lhota, Příbram, ...
5/5

Darujte zážitek, při kterém se na chvíli zastaví čas!

1 800 Kč od 1 690 Kč
V PROVOZU
location_on Brno Tuřany, ...
5/5

Celé Brno budete mít jako na dlani! Prožijte příjemný zážitek při jiném pohledu na místa, která po léta znáte. Uvědomíte si, jak nádherné je pozorovat běžný shon života. Hoďte sicnu do vrtulníku a užijte si Brnisko z véšky.

+420 739 044 204
Po - Pá: 9:00 - 16:00
info@impresio.eu
Adresa:
Kopečná 940/14, Brno
Kudyznudy.cz