Další obchodní informace
Máte další dotazy?
Veronika Ben Ayed
Veronika
Napsat dotaz

Chcete jako první vědět o novém zážitku nebo vychytat slevy na zážitek? Sledujte nás na sociálních sitích.

Podívejte se na naši aktuální nabídku smiley

Top zážitkové kategorie:

Dárky pro muže Dárky pro ženy Dárky pro dva Dárky pro děti Dárky k narozeninám Adrenalinové zážitky Lety balónem Vyhlídkové lety Tandemové seskoky padákem  Bungee jumping  Jízda v tanku Degustace Zážitky Brno Zážitky Praha Zážitky Ostrava Zážitky Olomouc

Zážitkové dárky pro muže a ženy

S námi to jde snadno a lehce, to je náš standard, o který se neustále snažíme. Dárkový poukaz na zážitek doručíme ihned e-mailem nebo v co nejkratší době po celé ČR. Jsme také pyšní na náš vstřícný a přátelský servis ať už formou dárkového balení zdarma bez jakýchkoliv příplatků nebo výměny zážitku po celou dobu platnosti poukazu. Naše zážitky realizujeme nejen v lokalitě Brno, ale i v Praze a ostatních regionech.

Jak to v naší zážitkové agentuře funguje?

Poskytujeme příjemný a bezchybný servis při nákupu originálních zážitků. Všechno bez starostí, s radostí a úsměvem. Zážitek pro sebe nebo dárek pro druhé vyberte snadno dle věku, příležitosti a zdravotních předpokladů. U každého poukazu máme přesný popis o čem je, pro koho je určen, co je k tomu potřeba a na mapě se také dozvíte přesné místo konání. Pokud Vám ale cokoliv není jasné, jsme tu pro vás. Moc rádi Vám s výběrem dárkového poukazu pro jakoukoliv příležitost pomůžeme!

Nejlepší dárek je zážitek

Od roku 2008 pro vás vyhledáváme ty nejlepší zážitkové dárky. Již po léta si držíme titul nejlepší zážitkovky v Brně a na jižní Moravě a jsme čtvrtí ve srovnání zážitkových agentur z celé ČR! Chcete dát svým blízkým něco, na co nezapomenou? Toužíte je překvapit? Vyhledáváme pro Vás ty nejzajímavější a originální zážitky a dárky. Ať už levné nebo exkluzivní, s námi nešlápnete vedle.

Poukaz v krásném balení a s vaším věnováním

Potěšíme vašeho muže, přítelkyni, babičku, dědu či dítě… Ať už luxusní nebo levný, dárek od Impresia bude vždy trefa! A pokud se netrefíte do vkusu, poukaz rádi vyměníme za cokoliv z naší skvělé a vyzkoušené nabídky. Výběr ulehčujeme rozdělením do dárkových kategorií např. dárky k narozeninám, zážitky k výročí, svatební dar novomanželům. Adrenalinové dárky, lety balónem pro Vás nebo celou rodinu, pro dva i firemní kolektiv. Neváhejte a vyberte si dokonalý zážitkový poukaz dle představ.