VYBERTE SI ZÁŽITEK

Možnosti doručení poukazu

Osobní převzetí - IHNED na naší prodejně na Kopečné 14, Brno, poukaz v dárkovém balení vystavujeme na počkání, není tedy nutná předchozí objednávka.

Doporučená zásilka České pošty - dárkové balení je doručené běžně do 3 pracovních dnů, tato lhůta je ale pouze orientační, za služby ČP neručíme!

DPD zásilka - při objednání do 09.00h je dárkový balíček doručen 2. pracovní den v rozmezí 8 - 17.00h. Tato služba je od společnosti DPD garantována, pokud chcete mít jistotu doručení do určitého data, volte tento způsob dopravy. Jedná se o zásilku DPD Private, která umožňuje úpravu času dodání přes webovou aplikaci. O zásilce jste informováni sms a e-mailem. Všechny výhody a detaily doručení naleznete zde

E-mailem/platba PayU - elektronický certifikát v PDF - IHNED, náš systém Vám automaticky odešle certifikát kdykoliv 24/7, který si vytisknete a máte tak dárek, který můžete ihned předat. Certifikát Vám je odeslán pouze v případě, že Vaše platba přes platební bránu PayU proběhla úspěšně! K zážitku nedostanete dárkové balení. V objednávce můžete vyplnit text věnování, které Vám pošleme graficky zpracované s certifikátem.

E-mailem/platba bankovním převodem - elektronický certifikát v PDF - zašleme E-MAILEM PO PŘIJATÉ PLATBĚ na náš bankovní účet (převod většinou trvá 1 pracovní den). Certifikát Vám můžeme zaslat ihned, pokud nám pošlete potvrzení o platbě = PDF nebo potvrzení přímo z banky - POZOR - pouze v provozní době prodejny! K zážitku nedostanete dárkové balení. V objednávce můžete vyplnit text věnování, které Vám pošleme graficky zpracované s certifikátem.