VYBERTE SI ZÁŽITEK

Masáže od hlavy k patě

Užijte si wellness, na které budete dlouho vzpomínat. Jedna procedura navazuje na druhou, budete se vznášet a svět Vám bude zase připadat krásný. Návod jak zvládat stres je jednoduchý, nechte se hýčkat od hlavy až k patě v příjemném salonu v centru Brna. Darujte zážitek pro muže i ženy v Brně!

Místo konání zážitku: Brno Zobrazit na mapě

Základní informace

Hodnocení: 5 / 5

Luxusní dárkové balení

Kdy certifikát obdržíte?

E-mailem: ihned

Kurýrem: 22.4. (pondělí)

Vyberte variantu

Platnost certifikátu je 10 měsíců

Možnost výměny certifikátu zdarma

Vyberte si variantu zážitku Uložit mezi oblíbené

Popis zážitku
Osob
Cena
120 minut pro 1 osobu
1
1 390 Kč

Jak nákup zážitku funguje?

1

Po objednání obdržíte certifikát e-mailem, poštou či osobně.

2

Vyberte si termín, který Vám bude nejvíce vyhovovat. Platnost certifikátu je 10 měsíců

3

Užíjte si nezapomenutelný zážitek

Zážitek obsahuje

  • thajská masáž nohou (relaxační masáž chodidel, masáž dolních končetin)
  • masáž horních končetin
  • masáž dekoltu
  • relaxační masáž obličeje a vlasaté části hlavy
  • masáž zad

Co zažijete s tímto balíčkem

Uděláte výrazný krok na své cestě ke zdraví a pohodě. A co všechno Vás při thajské masáži nohou vlastně čeká? Thajská masáž, stará několik tisíciletí, je kombinací uvolňujících technik, akupresury, protahování, uvolňování napětí v kloubech a uvolnění ztuhlého svalstva lýtek. Rozhodně se neobávejte síly, lámání a bolesti; veškeré doteky a hmaty uplatňované během celé masáže jsou cílené a uzpůsobené evropskému vnímání tlaku a bolesti.

Výraz obličeje na Vás prozradí v jakém jste psychickém stavu. Všimněte si strhaného a tvrdého výrazu obličeje u velmi vytížených jedinců. Obličejové svaly se upínají přímo do kůže a všechny naše pocity a nálady se pak odrážejí na naší tváři. Především negativní emoce mají na náš vzhled nepříjemný dopad. Napjaté svaly vyvolávají tvrdý výraz tváře.

Masáž obličeje má ze všech druhů masáží nejblahodárnější účinky, zejména na centrální nervovou soustavu. Uvolňuje napjatý výraz ve tváři a změkčuje napětí, pomáhá nám zbavit se stresu. Také napomáhá oddálit proces stárnutí, protože zvyšuje pružnost svalů a zlepšuje krevní oběh.

Masáž obličeje je výborná nejen pro ženy, ale pro své úžasné relaxační účinky je velmi příjemná a prospěšná i pro muže. Před touto masáží je vhodné se odlíčit. Při masáži se ošetřuje dekolt, krk, horní část trapézového svalu a obličej. Po masáži budete chvíli relaxovat.

Masáž hlavy přináší klid, uvolní napětí, uleví od bolesti hlavy, sníží ztuhlost šíje a ramen, zmírní oční napětí, stimuluje nervový, oběhový a lymfatický systém, povzbuzuje růst vlasů, zlepší jejich kvalitu, zlepší koncentraci, také výrazně podporuje detoxikaci.

Zbavíte se negativních emocí jako je stres, úzkost a podrážděnost. Její účinky ocení především lidé trpící bolestmi hlavy, nespavostí, migrénou, a všichni, kdo tráví většinu pracovního dne u počítače.

Masáž zad odstraňuje únavu, stres, nespavost, navozuje příjemné pocity celkové relaxace. Je vhodná při přepracovanosti, stresu, bolestech zad. Masáž - jeden z nejstarších a nejpřirozenějších způsobů léčby, příjemná metoda přispívající ke zlepšení fyzického i psychického stavu organismu. Vedle uvolnění napětí ve svalech má ještě mnoho dalších a pozitivních fyziologických účinků. Účinná masáž povzbuzuje cirkulaci tělesných tekutin v celém těle a zlepšuje přísun živin k masírovaným oblastem.

Při masáži jsou používané pouze kvalitní rostlinné oleje lisované za studena a aromatické oleje. Po ukončení masáže budete chvíli odpočívat, relaxovat a necháte účinky masáže doznívat při čaji.

Počet osob

Pouze pro 1 osobu!

Rezervace

Rezervace prosím provádějte alespoň týden předem, rezervaci odpoledních a večerních termínů doporučujeme provádět i s měsíčním předstihem. Provozní doba: PO-PÁ od 11:00 do 19:00 dle domluvy.

Rezervujte si termín

Kontraindikace: infekční a horečnatá onemocnění, zhoubná onemocnění, nevolnosti a zvracení, stavy pod vlivem návykových látek a alkoholu, první trimestr těhotenství, neléčený diabetes a hypertenze, plísňová a jiná kožní onemocnění chodidel, akutní poranění, zánět žil.

V den masáže se vyhněte kávě a alkoholu, dodržujte pitný režim, po masáži pouze relaxujte.

Darujte univerzální certifikát

Dárek, který se bude líbit každému – vybere si sám. Platnost 12 měsíců, elektronická verze nebo luxusní dárkové balení zdarma.

Podobné zážitky v nabídce

sleva

nejnižší cena

Královská tradiční thajská masáž

Brno, Karlovy Vary, Praha 1, Praha 2, Praha 4, Mladá Boleslav, Špindlerův Mlýn, Hluboká nad Vltavou
/ 5

Zahrneme Vás královskou thajskou péčí pro odpočinek celého Vašeho organismu. Kombinace tradiční thajské masáže a staré léčebné metody vychází s přikládání horkých bylinných sáčků na místa, kde v těle proudí energie. Můžete si užít...

od 1 550 Kč

Více