Masáže od hlavy k patě

Užijte si wellness v Brně, na které budete dlouho vzpomínat. Jedna procedura navazuje na druhou, budete se vznášet a svět Vám bude zase připadat krásný.

Již máte certifikát?
od 1 550 Kč
Již máte certifikát?
Rezervujte si termín

Výběr varianty

110 minut pro 1 osobu
Brno
Počet osob: 1
1 550 Kč

Co zažijete

Návod jak zvládat stres je jednoduchý, nechte se hýčkat od hlavy až k patě v příjemném salonu v centru Brna. Darujte zážitek pro muže i ženy v Brně!

Uděláte výrazný krok na své cestě ke zdraví a pohodě. A co všechno Vás při thajské masáži nohou vlastně čeká? Thajská masáž, stará několik tisíciletí, je kombinací uvolňujících technik, akupresury, protahování, uvolňování napětí v kloubech a uvolnění ztuhlého svalstva lýtek. Rozhodně se neobávejte síly, lámání a bolesti; veškeré doteky a hmaty uplatňované během celé masáže jsou cílené a uzpůsobené evropskému vnímání tlaku a bolesti.

Výraz obličeje na Vás prozradí v jakém jste psychickém stavu. Všimněte si strhaného a tvrdého výrazu obličeje u velmi vytížených jedinců. Obličejové svaly se upínají přímo do kůže a všechny naše pocity a nálady se pak odrážejí na naší tváři. Především negativní emoce mají na náš vzhled nepříjemný dopad. Napjaté svaly vyvolávají tvrdý výraz tváře.

Masáž obličeje má ze všech druhů masáží nejblahodárnější účinky, zejména na centrální nervovou soustavu. Uvolňuje napjatý výraz ve tváři a změkčuje napětí, pomáhá nám zbavit se stresu. Také napomáhá oddálit proces stárnutí, protože zvyšuje pružnost svalů a zlepšuje krevní oběh.

Masáž obličeje je výborná nejen pro ženy, ale pro své úžasné relaxační účinky je velmi příjemná a prospěšná i pro muže. Před touto masáží je vhodné se odlíčit. Při masáži se ošetřuje dekolt, krk, horní část trapézového svalu a obličej. Po masáži budete chvíli relaxovat.

Masáž hlavy přináší klid, uvolní napětí, uleví od bolesti hlavy, sníží ztuhlost šíje a ramen, zmírní oční napětí, stimuluje nervový, oběhový a lymfatický systém, povzbuzuje růst vlasů, zlepší jejich kvalitu, zlepší koncentraci, také výrazně podporuje detoxikaci.

Zbavíte se negativních emocí jako je stres, úzkost a podrážděnost. Její účinky ocení především lidé trpící bolestmi hlavy, nespavostí, migrénou, a všichni, kdo tráví většinu pracovního dne u počítače.

Masáž zad odstraňuje únavu, stres, nespavost, navozuje příjemné pocity celkové relaxace. Je vhodná při přepracovanosti, stresu, bolestech zad. Masáž - jeden z nejstarších a nejpřirozenějších způsobů léčby, příjemná metoda přispívající ke zlepšení fyzického i psychického stavu organismu. Vedle uvolnění napětí ve svalech má ještě mnoho dalších a pozitivních fyziologických účinků. Účinná masáž povzbuzuje cirkulaci tělesných tekutin v celém těle a zlepšuje přísun živin k masírovaným oblastem.

Při masáži jsou používané pouze kvalitní rostlinné oleje lisované za studena a aromatické oleje. Po ukončení masáže budete chvíli odpočívat, relaxovat a necháte účinky masáže doznívat při čaji.

Hodnocení skutečných zákazníků (1 recenze)

account_circle Veronika Habartová
5/5

Dobrý den, paní Medřická, paní masérka je opravdu profesionál. Už dlouho jsem si tak neodpočinula. Vytvářela po celou dobu příjemné prostředí pro relax. Děkuji mnohokrát a už se těším na další krásný zážitek z vašeho e-shopu www.impresio.eu. Přeji hezký zbytek dne. S pozdravem

Napsat dotaz

Místo/a konání zážitku

voucher-image

Podobné zážitky

Nejnižší cena na trhu Nejprodávanější Sleva
location_on Hluboká nad Vltavou, Brno, ...
5/5

Zahrneme Vás královskou thajskou péčí pro odpočinek celého Vašeho organismu.

1 920 Kč od 1 720 Kč
Nejprodávanější Nejnižší cena na trhu Sleva
location_on Hluboká nad Vltavou, Brno, ...
5/5

Orientální masáž celého těla od konečků prstů na nohou až po kořínky vlasů!

1 600 Kč od 1 520 Kč
Nejprodávanější Nejnižší cena na trhu
location_on Hluboká nad Vltavou, Brno, ...
5/5

Speciální masáž zad odstraňuje bolesti zad, šíje a ramen. Spojení speciálních bylinných mastí a tradiční thajské masáže Vám uvolní svalstvo a celkově zrelaxuje organismus.

+420 739 044 204
Po - Pá: 9:00 - 16:00
info@impresio.eu
Kudyznudy.cz 5nej.cz