VYBERTE SI ZÁŽITEK

Jak to funguje

Níže naleznete průvodce naším zážitkovým procesem od začátku až do konce včetně nejčastějších dotazů.

Pro netrpělivé máme krátký Impresio návod :-)

objednejte certifikát

proveďte úhradu zážitku

rezervujte si termín

traláááá zážitek na celý život už vám nikdo nevezme :-)

Objednávka dárkového poukazu

  • na našem e-shopu
  • osobně na Kopečné 14 v Brně

Nejjednodušší způsob je objednat na těchto stránkách, které fungují jako běžný e-shop. Vybraný zážitek vložte do nákupního košíku a objednávkový formulář Vás provede potřebnými údaji. Možnosti způsobů doručení a platby naleznete níže.

Po odeslání objednávky Vám automaticky přijde zpráva na e-mailovou adresu, kde zkontrolujete zadané údaje. V případě potřeby oprav nás co nejdříve kontaktujte než balíček vyexpedujeme nebo zašleme PDF certifikát.

Pokud si nejste jistí, co je to „pravé ořechové“, rádi Vám pomůžeme při výběru, kontaktujte nás.

Objednávat můžete také přímo na naší prodejně na Kopečné 14 v Brně, kde Vám dárkový balíček na počkání vystavíme!

Možnosti doručení poukazu (po ČR)

Osobní převzetí - IHNED na naší prodejně na Kopečné 14, Brno, poukaz v dárkovém balení vystavujeme na počkání, není tedy nutná předchozí objednávka.

Doporučená zásilka České pošty - dárkové balení je doručené běžně do 3 pracovních dnů, tato lhůta je ale pouze orientační, za služby ČP neručíme!

DPD zásilka - při objednání do 09.00h je dárkový balíček doručen 2. pracovní den v rozmezí 8 - 17.00h. Tato služba je od společnosti DPD garantována, pokud chcete mít jistotu doručení do určitého data, volte tento způsob dopravy. Jedná se o zásilku DPD Private, která umožňuje úpravu času dodání přes webovou aplikaci. O zásilce jste informováni sms a e-mailem. Všechny výhody a detaily doručení naleznete zde.

E-mailem/platba PayU - elektronický certifikát v PDF - IHNED, náš systém Vám automaticky odešle certifikát kdykoliv 24/7, který si vytisknete a máte tak dárek, který můžete ihned předat. Certifikát Vám je odeslán pouze v případě, že Vaše platba přes platební bránu PayU proběhla úspěšně! K zážitku nedostanete dárkové balení. V objednávce můžete vyplnit text věnování, které Vám pošleme graficky zpracované s certifikátem.

E-mailem/platba bankovním převodem - elektronický certifikát v PDF - zašleme E-MAILEM PO PŘIJATÉ PLATBĚ na náš bankovní účet (převod většinou trvá 1 pracovní den). Certifikát Vám můžeme zaslat ihned, pokud nám pošlete potvrzení o platbě = PDF nebo potvrzení přímo z banky - POZOR - pouze v provozní době prodejny!  K zážitku nedostanete dárkové balení. V objednávce můžete vyplnit text věnování, které Vám pošleme graficky zpracované s certifikátem.

Úhrada zážitku

BANKOVNÍ PŘEVOD: platba bankovním převodem na náš účet na základě platebních pokynů, které Vám zašleme společně s potvrzením objednávky e-mailem. Pozor! Rezervaci termínu zážitku však můžeme provést až jakmile obdržíme platbu na náš účet!

HOTOVOST/PLATEBNÍ KARTA: platba v hotovosti nebo platební kartou na naší prodejně na Kopečné 14 v Brně. Rezervaci termínu zážitku můžeme provést ihned.

DOBÍRKA: platba na dobírku České poště či kurýrovi DPD. Rezervaci termínu zážitku můžeme provést až po přijaté platbě od České pošty na náš účet (to může trvat i dva týdny, záleží na rychlosti Vašeho převzetí).

ON-LINE PLATBA: rychlá platba přes platební bránu PayU (dle Vaší volby na bráně: platební karta nebo on-line bankovní převod). Rezervaci termínu zážitku můžeme provést ihned.

Ke každé platbě vystavujeme daňový doklad, pokud o něj stojíte, stačí to jednoduše vyplnit při objednávce nebo si kdykoliv zažádat zpětně. Splatnost každého zážitku je 14 dnů od data objednávky.

Po přijaté platbě na náš účet se poukaz stává aktivním a je možné rezervovat termín zážitku. Výjimečně se lze po dohodě domluvit na rezervaci požadovaného termínu, který je již blízko (např. zapomenuté výročí svatby apod. :-) ) ještě před úhradou poukazu.

Jak vypadá dárkový poukaz

  • Součástí dárkového balíčku je zážitkový certifikát, Vaše věnování a pokyny k zážitku. Vše v unikátním dárkovém balení v elegantní dárkové obálce. Dárkové balení samozřejmě obdržíte při vybrané dopravě poštou, kurýrem či osobním převzetím.
  • Barevné elektronické certifikáty zasíláme e-mailem formou odkazu ke stažení v PDF. Má dvě stránky formátu A4, na první je pole pro věnování a certifikát, na druhé straně naleznete pokyny k zážitku. Do pole pro věnování prosím nepište žádné znaky, generátor našeho systému si s tím nemusí poradit a může text zdeformovat!

Po obdržení certifikátu se již nemusíte o nic starat, dárek je připraven k předání a radostnému využití. :-) Nikde v dárkovém balíčku samozřejmě není uvedena cena.

Nevím jaký termín bude obdarovanému vyhovovat...

S touto situací počítáme a proto si s tímto nelamte hlavu. Obdarovaný si v průběhu platnosti poukazu rezervuje termín sám. Všechny pokyny jak na to jsou uvedené přímo na poukazu.

Musím vyplňovat jméno obdarovaného?

Ano, jméno a příjmení obdarovaného, tedy držitele certifikátu, potřebujeme uložit z Vaší objednávky do našeho systému. Až nás dotyčná osoba bude kontaktovat, můžeme si tak ověřit, že certifikát např. nenašla na ulici a nevyužije jej nesprávná osoba.

Kde se zážitek koná?

Na stránce každého zážitku uvádíme odkaz na mapku přesného místa konání. Mapku si maximálně přibližte a zjistíte tak přesné gps souřadnice pro daný zážitek.

Přijali jsme platbu  → rezervujte si termín zážitku

Nejdříve si prosím pročtěte podmínky REZERVACE, které uvádíme v pokynech k zážitku na Vašem certifikátu nebo na našich stránkách u konkrétního zážitku (vždy poslední odstavec dole).

Vyplňte prosím rezervační formulář, Vámi zadané údaje Vám přijdou v kopii na zadanou adresu. Navržené termíny ověříme u provozovatele a budeme Vás kontaktovat emailem s potvrzením rezervace či návrhem alternativních termínů. V e-mailu naleznete veškeré informace k hladkému průběhu zážitku včetně přesné adresy kam se dostavit apod.

Rezervaci Vašeho poukazu je také možné vyřídit prostřednictvím telefonu (739 044 204) nebo e-mailu (rezervace@impresio.eu). Ke své rezervaci si prosím připravte tyto údaje, bez kterých rezervaci nemůžeme vyřídit:

  • ID = číslo Vašeho poukazu
  • Preferovaný termín a čas konání + alternativní termín
  • Telefonní číslo pro všechny případy
  • Emailovou adresu, kam Vám následně rezervaci potvrdíme včetně adresy místa konání a dalších důležitých pokynů k hladkému průběhu zážitku

Platnost certifikátu

Certifikát na konkrétní zážitek má platnost 10 měsíců, držitel poukazu si tak stihne rezervovat termín i na jakékoliv sezónní zážitky, např. tandemové seskoky, které jsou pouze v sezoně jaro - podzim. Pokud zakoupíte poukaz např. 15.12.2017, platnost poukazu bude do 15.10.2018.

Univerzální certifikát je platný 12 měsíců, můžete si tak vybrat jakýkoliv zážitek nebo více zážitků z naší nabídky.

Platnost certifikátu je závazná. Zážitek je nutné rezervovat dostatečně předem (dle pokynů k rezervaci, které jsou uveřejněné u každého konkrétního zážitku, min. doba je vždy týden předem). Je nutné, aby realizace zážitku proběhla v platnosti certifikátu. Po uplynutí vyznačeného data platnosti ztrácíte nárok na čerpání zážitku nebo jakékoliv náhrady.

Prodloužení platnosti poukazu

Je nutné, aby realizace zážitku proběhla v platnosti certifikátu, na místě realizace se certifikátem prokazujete a slouží jako vstupenka na zážitek! Pokud se Vám chýlí datum platnosti ke konci a nestihli jste si zážitek ještě užít, je možné si e-mailem zažádat o prodloužení platnosti. Zda bude prodloužení vyhověno záleží na povaze a podmínkách zážitku.

Je nutné nám žádost o prodloužení zaslat nejpozději 2 prac. dny před uplynutím doby platnosti. Žádost o prodloužení platnosti poukazu posílejte emailem na prodlouzeni@impresio.eu, uveďte ID certifikátu a své jméno a příjmení. V případě vyhovění účtujeme poplatek 300 Kč a prodloužíme o 3 měsíce od konce data původní platnosti. Žádosti vyřizujeme do 7 dnů.

Certifikát rádi vyměníme v případě nevhodného výběru!

Pokud jste obdrželi poukaz na zážitek, který není zcela dle Vašeho gusta nebo pro Vás není možné jej ze zdravotních důvodů absolvovat, rádi Vám jej vyměníme zdarma za jiný zážitek. A nebojte se! My to na vás neřekneme! ;-)

Vybírat můžete z aktuální nabídky na www.impresio.eu. Žádost o výměnu poukazu prosím posílejte emailem na info@impresio.eu, uveďte ID certifikátu, své jméno a příjmení a vybraný zážitek vč. jeho varianty (délka trvání, počet kusů či osob, lokalita apod.). Případné další pokyny k výměně platí stejně jako u výběru Univerzálního certifikátu.

Případná omezení pro využití zážitku

Určité zážitky skýtají omezení vzhledem ke zdravotnímu stavu, popřípadě zvláštních povolení, zkoušek a kurzů dle zvláštních předpisů, ale i počasí. O těchto omezeních váš vždy informujeme u konkrétního zážitku v odstavci Speciální předpoklady a v pokynech k zážitku, které jsou součástí certifikátu. Nejčastější omezení bývají pro těhotné ženy, které v 1.trimestru nesmí doslova nic a v ostatních měsících doporučujeme např. masáže speciálně pro těhotné nebo večeři či pobyt! Dále je potřeba dbát hmotnostních, výškových či věkových omezení.

Poskytujete nějaké slevy?

Ano, pokud je objednávka zážitků pro více lidí např. pro firmy je možné dohodnout slevu, kontaktujte nás prosím na uvedeném tel. čísle či na objednavky@impresio.eu. Samozřejmostí jsou věrnostní slevy pro stálé zákazníky.

Nenašli jste zde potřebné odpovědi?

Kontaktujte nás, rádi Vám vše vysvětlíme a pomůžeme. Detailní informace si můžete přečíst také v našich obchodních podmínkách, které jsou volně ke stažení níže.

Příloha

Stáhnout Všeobecné obchodní podmínky ve formátu PDF.