IMPRESIO

Rádi vám pomůžeme: 739 044 204 (Po - Pá: 9 - 16)

Jak to funguje

Jak objednat dárkový poukaz?

Stačí si vybrat dle nabídek jednotlivých kategorií v našem katalogu a vložit do nákupního košíku. V internetové objednávce uveďte potřebné informace o objednavateli, dodací a fakturační adresu a způsob doručení a platby.

Po odeslání objednávky Vám automaticky přijde zpráva na udanou emailovou adresu, kde zkontrolujete zadané údaje. V případě potřeby oprav nás co nejdříve kontaktujte než balíček vyexpedujeme. Po zpracování Vaší objednávky (vždy do 24 hodin pracovního dne) Vás informujeme o datu odeslání.

Pokud si nejste jistí, co je to „pravé ořechové“, rádi Vám pomůžeme při výběru, kontaktujte nás.

Objednávat můžete také telefonicky na 739 044 204, emailem na objednavky@impresio.eu nebo přímo na naší prodejně na Kopečné 14 v Brně, kde Vám dárkový balíček na počkání vystavíme!

Jak rychle mohu balíček obdržet?

 • Osobní převzetí - ihned na naší prodejně na Kopečné 14, Brno (poukaz v dárkovém balení vystavujeme na počkání, není tedy nutná předchozí objednávka).
 • Doporučená zásilka České pošty - běžně do 2 pracovních dnů.
 • DPD zásilka - při objednání do 10.00h je dárkový balíček doručen 2. pracovní den v rozmezí 8-17.00h.
 • Kurýrní služba České pošty EMS - 2. pracovní den (i v sobotu), při objednání nejpozději do 10.00h, po této době je možné se také domluvit telefonicky.
 • E-mailem/platba PayU - elektronický certifikát v pdf - ihned, náš systém Vám automaticky odešle certifikát kdykoliv 24/7, který si vytisknete a máte tak dárek, který můžete ihned předat. K zážitku nedostanete dárkové balení. Certifikát Vám je odeslán pouze v případě, že Vaše platba přes platební bránu PayU proběhla úspěšně!
 • E-mailem/platba bankovním převodem - elektronický certifikát v pdf - certifikát Vám zašleme e-mailem po přijaté platbě na náš bankovní účet (převod většinou trvá 1 pracovní den). Certifikát Vám můžeme zaslat ihned, pokud nám pošlete potvrzení o platbě - POZOR - pouze v provozní době prodejny!  V objednávce můžete vyplnit text věnování, které Vám pošleme graficky zpracované s certifikátem.

Úhrada zážitku

 • BANKOVNÍ PŘEVOD: zážitek uhradíte bankovním převodem na náš účet na základě platebních pokynů, které Vám zašleme společně s potvrzením objednávky e-mailem. Originál faktury obdržíte s dárkovým balíčkem, je splatná 14 dnů od data vystavení.
 • HOTOVOST/PLATEBNÍ KARTA: Dárkový balíček můžete hradit také v hotovosti nebo platební kartou na naší prodejně na Kopečné 14 v Brně.
 • DOBÍRKA: Platbu můžete provést také na dobírku poště či kurýrovi.
 • ON-LINE PLATBA: Zážitek můžete uhradit rovněž rychlou platbou přes platební bránu PayU (platební karta nebo on-line bankovní převod).

Po úhradě se poukaz stává aktivním a je možné rezervovat termín zážitku. Výjimečně se lze po dohodě domluvit na rezervaci požadovaného termínu, který je již blízko (např. zapomenuté výročí svatby apod. :-) ) ještě před úhradou poukazu.

Váš dárek můžete také nechat zaslat přímo obdarovanému jako překvapení, Vy pak obdržíte pouze fakturu k úhradě.

Platnost certifikátu

Certifikát na konkrétní zážitek má platnost 10 měsíců, držitel poukazu si tak stihne rezervovat termín i na jakékoliv sezónní zážitky, např. tandemové seskoky, které jsou pouze v sezoně jaro - podzim. Pokud zakoupíte poukaz např. 15.12.2017, platnost poukazu bude do 15.10.2018.

A to není vše, v nabídce máme i univerzální dárkové certifikáty, které opravňují držitele na výběr jakéhokoliv zážitku z naší nabídky a jeho platnost je 12 měsíců.

Platnost certifikátu je závazná. Zážitek je nutné rezervovat dostatečně předem (dle pokynů k rezervaci, které jsou uveřejněné u každého konkrétního zážitku), aby realizace zážitku proběhla v platnosti certifikátu. Po uplynutí vyznačeného data platnosti ztrácíte nárok na čerpání zážitku nebo jakékoliv náhrady.

Jak vypadá dárkový balíček?

Součástí dárkového balíčku je zážitkový certifikát, Vaše věnování a pokyny k zážitku. Vše v unikátním dárkovém balení v elegantní dárkové obálce. Po obdržení zážitkového balíčku se již nemusíte o nic starat, dárek je připraven k předání a radostnému využití.

Nevím jaký termín bude obdarovanému vyhovovat...

S touto situací počítáme a proto si s tímto nelamte hlavu. Obdarovaný si v průběhu platnosti poukazu rezervuje termín sám dle předem vypsaných termínů nebo v rámci provozní doby dodavatele na našem tel. čísle, vyplněním rezervačního formuláře nebo na rezervace@impresio.eu. Nikde v dárkovém balíčku samozřejmě není uvedena cena.

Jak probíhá rezervace termínu?

Vyplňte prosím rezervační formulář, navržené termíny ověříme u provozovatele a obratem Vás budeme kontaktovat emailem s potvrzením rezervace. Rezervaci Vašeho poukazu je také možné vyřídit prostřednictvím telefonu nebo emailu - sdělte nám prosím číslo poukazu (ID: ...).

Ve své rezervaci uvádějte:

 • ID = číslo Vašeho poukazu
 • Preferovaný termín a čas konání + alternativní termín
 • Telefonní číslo pro všechny případy
 • Emailovou adresu, kam Vám následně rezervaci potvrdíme včetně adresy místa konání a případných dalších pokynů k hladkému průběhu zážitku
 • Případné další specifikace: vybraná lokace, pokud je jich více k výběru, vybrané vozidlo k jízdě nebo poznámky o volbě příplatku za další služby.

Pokud jsou termíny pro Váš zážitek předem vypsané, uvádíme tuto informaci v Pokynech k zážitku a můžete je sledovat na našich www stránkách v prezentaci konkrétního zážitku.

Je možné platnost certifikátu prodloužit?

Ano, je možné se na prodloužení platnosti certifikátu dohodnout, záleží však na povaze a podmínkách zážitku. Je nutné nám žádost o prodloužení doručit nejpozději 2 prac. dny před uplynutím doby platnosti. Žádost o prodloužení platnosti poukazu posílejte emailem na info@impresio.eu, uveďte ID certifikátu a své jméno a příjmení.

Mohu certifikát vyměnit v případě nevhodného výběru?

Ano, pokud jste obdrželi poukaz na zážitek, který není zcela dle Vašeho gusta nebo pro Vás není možné jej ze zdravotních důvodů absolvovat, rádi Vám jej vyměníme zdarma za jiný zážitek.

Vybírat můžete z aktuální nabídky na www.impresio.eu. Žádost o výměnu poukazu posílejte emailem na info@impresio.eu, uveďte ID certifikátu, své jméno a příjmení a vybraný zážitek vč. jeho varianty (délka trvání, počet kusů či osob, lokalita apod.)

Existují nějaká omezení pro využití zážitku?

Zpravidla je možná účast diváků pro pořízení fotografií či videozáznamu pro lepší uchování vzpomínek, pokud jste již neobjednali v zážitku. V opačném případě Vás o takovém omezení informujeme v prezentaci či pokynech k zážitku.

Určité zážitky skýtají omezení vzhledem k zdravotnímu stavu popřípadě zvláštních povolení, zkoušek a kurzů dle zvláštních předpisů, ale i počasí.

Mohu si balíček objednat i mimo rámec uváděných služeb?

Určitě ano, cílem Zážitkové agentury Impresio je maximálně Vám usnadnit cestu k radosti obdarovaného a proto pokud máte jakékoliv speciální přání či požadavek jsme připraveni Vám vyjít vstříc a zajistit vše k Vaší stoprocentní spokojenosti.

Poskytujete nějaké slevy?

Ano, pokud je objednávka zážitků pro více lidí např. pro firmy je možné dohodnout slevu, kontaktujte nás prosím na uvedených tel. číslech či na objednavky@impresio.eu. Samozřejmostí jsou věrnostní slevy pro stálé zákazníky.

Nenašli jste zde potřebné odpovědi? Kontaktujte nás, rádi Vám vše vysvětlíme a pomůžeme na info@impresio.eu. Detailní informace si můžete prečíst také v našich obchodních podmínkách, které jsou volně ke stažení níže.

Příloha

Stáhnout Všeobecné obchodní podmínky ve formátu PDF.